5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Хочу висловити щиру вдячність лікарці Ватаманіце Ксенії Валеріївні за професіоналізм та дуже дбайливе та тактовне ставлення. Зверталася до неї з делікатною проблемою, яка потребувала оперативного втручання.
Найбільше вразило те, наскільки впевнено та фахово лікарка забезпечила комплексний підхід до мого одужання. Вона не лише майстерно провела операцію, а й супроводжувала весь період відновлення, детально відповідаючи на всі мої запитання. З таким лікарем навіть до таких неприємних процедур ставишся набагато спокійніше, бо відчуваєш професійну підтримку та довіру.
Дуже вдячна за високий рівень компетенції та людяність! Якщо хтось шукає спеціаліста, якому можна повністю довірити своє здоров’я — щиро рекомендую Ксенію Валеріївну!
Лікар:
Ватаманіца Ксенія Валеріївна
Хочу щиро подякувати Руфановій Аннє Анатоліївні за професіоналізм, уважне ставлення та делікатність. Прийом пройшов комфортно, лікар усе зрозуміло пояснив, відповів на всі запитання та призначив лікування. Відчувається досвід і турбота про пацієнта. Рекомендую всім, хто шукає компетентного та уважного спеціаліста.
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Не одноразово була на прийомах різних лікарів, багато з них розмовляють по хамськи, з прихованою агресією, якоюсь неповагою, навіть не знаю як виразити це. Дивляться таким зверхнім поглядом, наче я розумово відстала. Словом — зовсім не ввічливо.
Сьогодні була в гастроентеролога Орленко Д. Б. Запитав у мене «що ви хочете?» я відповіла «бути здоровою» на що отримала - «вітаю, ви здорові», хоча я прийшла з не маленьким переліком того, що мене турбує. До цього була у невролога Сироткіна О. Є. — та сама ситуація, хамська, зверхня інтонація, натяк на те, що мені варто вернутися додому до Львова.
За таке відношення зовсім не хочеться платити гроші і повертатися до вас знову. Також деякі лікарі призначають аналізи і обстеження, які не стосуються скарг.
З позитивного боку хочу виділити гінеколога Філатова Л. А. Дуже ввічлива, добра, нічого зайвого не призначає та дуже професійно підходить до роботи.
Марта
Харків,
26.06.2026
Хочу подякувати Лікарю за допомогу!
Операція пройшла легко без будь яких проблем. В період відновлення завжди був на зв'язку і консультував за потреби. Відновлення пройшло дуже добре і без ускладнень.
Щиро Вам дякую за допомогу!
Лікар:
Худинець Михайло Михайлович
Нужно было снять шов после операции, прописали консультацию к хирургу, зачем непонятно. Похоже на выкачку денег.
Дуже класний спеціаліст, максимально приємна у спілкуванні, дуже задоволена візитом ❤️
Лікар:
Батухтіна Марина Сергіївна
Хочу подякувати лікарю, зверталася сьогодні з проблемою вен і залишилась дуже задоволена консультацією та лікуванням. Окремо хочу відзначити, що лікар сам робить УЗД і сам консультує — це велика перевага, бо не потрібно ходити по різних кабінетах і чекати окремого вузиста. Одразу під час огляду лікар бачить повну картину стану судин і відразу ж пояснює результати та призначає лікування. Дуже зручно і відчувається цілісний підхід.
Дякую за фаховість, уважність і людяність! Рекомендую цього лікаря всім, хто шукає грамотного флеболога.
Климовицька Наталія
Кропивницький,
26.06.2026
Не рекомендую. В мої 20 рік направляла мене на лазерне видалення ерозії шийки матки
Лікар:
Шмаргович Надія Степанівна
Доброго дня, Ніколетто. Для нас важливий зворотній зв'язок від наших пацієнтів, головне - аби він був об'єктивний. Ми завжди акцентуємо увагу пацієнтам - при виникненні будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках необхідно одразу звертатись до Служби контролю якості. Якщо пацієнт був у клініці однократно багато років тому - подекуди складно відновити хід подій на прийомі. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертався на рентген коліна. Сподобалось, що все організовано без зайвої метушні: прийшов, швидко оформили, провели обстеження. Персонал привітний, ставлення нормальне. Можу рекомендувати.
Лікар:
Відішева Наталія Михайлівна
Зверталася до лікаря для проведення гістероскопії та видалення поліпів. Залишилася дуже задоволена як самою процедурою, так і ставленням лікаря. Усе було виконано професійно, уважно та якісно. Після процедури пройшла контрольне УЗД, яке підтвердило, що все зроблено відмінно — порожнина матки чиста, без жодних залишків поліпів.
Також за рекомендацією лікаря встановила внутрішньоматкову спіраль «Мірена». Процедура встановлення пройшла швидко та комфортно. Після цього було проведено повторне УЗД, яке підтвердило, що спіраль встановлена правильно і все в нормі.
Дуже вдячна лікарю за професіоналізм, уважність і турботу. Щиро рекомендую всім, хто шукає компетентного та досвідченого спеціаліста!
Лікар:
Сербіна Ліліана Вікторівна
Моя подяка не має меж до Наталії Андріївни. Я змінила безліч дерматологів, довіра до фахівців цієї сфери була втрачена остаточно. Принаймні, мені так здавалося, поки я не потрапила на прийом до справжньої професіоналки, до жінки, яка має медичний талант, найширший спектр знань та любов до людей. Вона зробила набагато більше, ніж просто врятувала мою шкіру від імпетиго. Більше ніяких пошуків фахівців та рішень для подальшого лікування – я знайшла свого лікаря, якому повністю довіряю. Бажаю Наталії Андріївні всього найкращого, Ви мене врятували.
Лікар:
Свиргун Наталія Андріївна
Дуже довге очикування, 30хв щоб здати кров.
При зауваженні чому так довго, дівчата на рецепції, нічого не зробили, відповідь банальна-чекайте.
Що це за відношення? Якщо Ви не зацікавлені в тому , щоб Ваша клініка отримувала позитивні відгуки і нових клієнтів, а якщо навпаки, то потрібно звернути Увагу на це!
Людина , яка розраховує провести 30хв часу у клінікі, а замість того чекає 40-60хв, щоб здати аналіз крові, який робиться 3-5хв