Logo
0 800 30 11 77

Оплата частинами

У всіх філіях мережі медичних центрів «ОН Клінік» в Україні існує можливість поетапної оплати курсу лікування. Сервіс «Оплата частинами» дозволить Вам оплачувати лікування частинами, без кредитів і переплат. При цьому процедура оформлення займає 30 секунд без документів і довідок про доходи.

Ми постаралися відповісти на найактуальніші питання, що задаються нашими пацієнтами.

В яких випадках можлива поетапна оплата?

Поетапна оплата можлива в тому випадку, якщо пацієнт пройшов діагностику в мережі «ОН Клінік» і йому необхідний курс лікування. Поетапна оплата можлива тільки на послугу «Курс лікування».

Що таке курс лікування?

Курс лікування передбачає багаторазове (від 2-х) відвідування медичного центру пацієнтом. Курс лікування – це комплекс заходів, які призначаються пацієнтові для повного одужання. Він включає всі необхідні маніпуляції, процедури, препарати, контрольні візити і контрольну діагностику.

Яким чином вартість курсу лікування ділиться на частини?

Вартість курсу лікування розраховується індивідуально, відповідно до прайсу медичного центру. Лікар на свій розсуд і за погодженням з пацієнтом розбиває вартість курсу лікування на частини.

Що відбувається, якщо пацієнт не вносить обумовлену суму в термін?

Якщо пацієнт не вносить в строк обумовлену суму і не обумовлює це зі своїм лікуючим лікарем, лікування може бути припинено. Повернення коштів за надані послуги, маніпуляції, процедури в рамках «Курсу лікування» не проводиться.

Якщо я призупинив лікування і хочу його відновити через великий проміжок часу. Як я буду платити за продовження лікування?

Курс лікування розрахований на 2 – 4 тижні. Якщо Ви перервали курс лікування, то відновити його будуть можливим після повторного діагностичного огляду, коригування діагнозу (якщо клінічна картина змінилася) і коригування призначень в рамках «Курсу лікування».

Чи можливо оплатити весь курс лікування відразу, не розбиваючи вартість лікування на частини?

Так. Більшість пацієнтів вибирають саме цей варіант.

Чи можливо почати лікування і оплатити його під час першого візиту?

Так, якщо лікар не бачить протипоказань для початку лікування одразу після огляду. У більшості відділень початок лікування вже на першому візиті є пріоритетним для якнайшвидшого одужання.

Чи можливо оплатити послуги безготівковим розрахунком?

Так, у всіх медичних центрах є безготівковий розрахунок. Необхідні послуги ви можете оплатити за допомогою банківської карти.

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.