0 800 30 17 30

Щеплення в Одесі

Для профілактики розвитку інфекційних захворювань використовується вакцинація.

Щеплення допомагають сформувати імунітет, знизити ризик виникнення захворювань і забезпечити перебіг хвороби без розвитку серйозних ускладнень.

Пройти вакцинацію від грипу в Одесі можна в медичному центрі «ОН Клінік Одеса». Щоб зробити щеплення дитині від грипу в Одесі, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, і запишіться на прийом до лікаря.

Вакцинація дітей і дорослих в Одесі

Календар профілактичних щеплень для дітей і дорослих був затверджений МОЗ України у 2018 році. Згідно з календарем, є 10 обов'язкових щеплень, які необхідно зробити дитині до 16 років. Якщо вакцинація не була проведена вчасно, то щеплення дорослим робляться згідно з індивідуальним календарем, який складається сімейним лікарем.

Вакцинація для дорослих від правця і дифтерії проводиться раз на 10 років, від пневмококової інфекції - кожні 5 років. Щеплення від грипу дорослим і дітям потрібно робити щороку.

Вакцинація від грипу «Ваксигрип»

Грип - вірусне захворювання, яке супроводжується сильною інтоксикацією та високою температурою. У деяких випадках грип може викликати ускладнення у вигляді міокардиту, пневмонії, менінгіту. Як профілактику слід зробити щеплення від грипу.

Щеплення від грипу в Одесі можна зробити в медичному центрі «ОН Клінік Одеса». Ми використовуємо французьку вакцину «Ваксигрип Тетра». Вакцинація проводиться один раз на рік.

У групі підвищеного ризику щодо розвитку ускладнень грипу знаходяться вагітні жінки, люди похилого віку, медичні працівники, а також люди, в яких є хронічні захворювання. Обов'язково щеплення від грипу потрібно робити дітям від 6 місяців до 5 років.

Вакцинуватися від грипу можна не всім. До протипоказань до щеплення від грипу належать:

  • загострення хронічних захворювань;
  • непереносимість компонентів вакцини;
  • придбані або вроджені аутоімунні захворювання.

Перед щепленням рекомендуємо записатися на прийом до терапевта. Після проведення огляду, вимірювання температури, лікар може направити на здачу аналізу крові та сечі. Отримати додаткову інформацію про вакцинацію, уточнити наявність вакцин «Ваксигрип» в Одесі та записатися на щеплення можна на сайті або за вказаним телефоном.

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.