Logo
0 800 30 17 30

Відділення трихології в «ОН Клінік Одеса»

Захворювання шкіри голови й волосся вимагають особливого підходу до лікування, оскільки за зовнішньою симптоматикою найчастіше стоять проблеми із внутрішніми системами організму (вегетативної, ендокринної, травної).

Складність трихологічних патологій і в тому, що вони викликають психологічні незручності й комплекси, пов'язані з потоншанням або випадінням волосся, постійними сверблячими відчуттями, появою білих лусочок лупи на одязі.

Ми приймаємо з таких питань:

Консультація трихолога необхідна, якщо у Вас спостерігається:

 • випадіння волосся;
 • передчасна сивина;
 • надто жирна або суха шкіра голови;
 • ламкі кінчики волосся, що січуться;
 • свербіж шкіри голови;
 • тьмяне волосся;
 • лупа;
 • уповільнення росту волосся;
 • облисіння.

Первинний прийом фахівця із трихології передбачає збір даних анамнезу, візуальний огляд волосяної частини голови, вивчення структури волосся за допомогою трихоскопа. Для встановлення точного діагнозу призначається набір інструментально-лабораторних діагностик, що дозволяє виявити точні причини хвороби й призначити відповідну терапію.

Фахівцями «ОН Клінік Одеса» використовується персональний підхід до кожного пацієнта, спрямований не тільки на усунення неприємної симптоматики, але й досягнення максимально стійкого лікувального ефекту. Для цього призначаються медикаментозні препарати, процедури мезо- та фізіотерапії. Саме комплексний підхід до терапії хвороб волосяної частини голови здатний «розбудити» волосяні цибулини, повернути їм життєву силу, призупинити або зовсім запобігти ранньому облисінню.

Звернення у трихологічне відділення – перший етап на шляху до усунення неприємних симптомів захворювань, повернення зачісці колишньої пишності й здорового блиску. Не зайвою буде консультація трихолога й з метою профілактики, для поліпшення структури волосся, запобігання його раннього випадіння.

Наші фахівці лікують наступні захворювання:

 • лупа й свербіж шкіри голови;
 • псоріаз волосяної частини голови;
 • алопеція - гніздова, дифузійна, андрогенетична;
 • себорейний дерматит волосяної частини голови.

Своєчасна консультація трихолога й комплексна діагностика організму є запорукою успішного порятунку від більшості проблем, пов'язаних зі шкірою голови й волоссям. Оскільки генетична схильність відіграє особливу роль у виникненні перерахованих вище хвороб, рекомендується проходити регулярні профілактичні обстеження пацієнтам, що відносяться до групи ризику (якщо в родині були випадки захворювання псоріазом або ранньою алопецією).

Після встановлення точного діагнозу, лікарем буде розроблена відповідна схема лікування, спрямована на усунення неприємної симптоматики (свербіж, лупа, випадіння волосся та ін.), усунення її причин. Для терапії хвороб волосяної частини голови використовуються наступні методики:

 • фармакологічні препарати (для зовнішнього й внутрішнього застосування);
 • мезотерапія;
 • фізіопроцедури.

На додаток до лікувального курсу досвідчений лікар-трихолог в Одесі складе рекомендації зі збалансованого харчування для збереження життєвої сили волосся, підбере підходящі засоби для домашнього догляду. Фахівці «ОН Клінік Одеса» систематично перевіряють ефективність процесу терапії на планових оглядах, а контрольна діагностика допоможе переконатися в повному одужанні.

Позбавлення від лупи, випадіння волосся, себореї й інших проблем волосяної частини голови гарантує відновлюючий ефект, а також позбавлення від психологічного дискомфорту. Щоб проконсультуватися з лікарем-трихологом, досить заповнити форму зворотного зв'язку на сайті або зателефонувати за вказаним у розділі «Контакти» телефоном.

Горошко Олена Миколаївна
Горошко Олена Миколаївна
Лікар відділення трихології

Відгуки про лікарів-трихологів у Одесі

Дякуємо Горошко Олені Миколаївні, лікар-професонал, людина із щирою душеї, дуже уважна до пацієнтів. Залишились задоволені відвідуванням лікаря та клініки.
Прокопенко Світлана , 08.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Відвідували лікаря-дерматолога з дівчинкою-підлітком. Дуже вдячні Горошко Олені Миколаївні за консультацію, призначення лікування. Приємне спілкування, адекватн...
Олександра , 21.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Горошко Олена Миколаївна гарний лікар, має підхід до дітей, своєю посмішкою притягує пацієнтів. Надалі будемо лікуватися у цього лікаря. Дякуємо вам за професіо...
Софія , 19.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні я відвідала лікаря Горошко Олену Миколаївну і дуже була задовільна підходом до пацієнта, дуже гарний лікар, приємна людина, гарне обслуговування. Дуже...
Ірина , 13.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Проходжу курс Плазмоліфтинга у лікаря Горошко О.М. Лікар дуже приємна, процедура проходить дуже легко, приємно і досить неболісно. Лікар дуже уважно ставиться д...
Анастасія , 15.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Горошок О.М. дуже сподобалася як професіонал, сподобався підхід. Дякую.
Поліна , 18.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-трихологів у Одесі

Первинний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Одеса

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.