Питання та відповіді з неврології
Мігрень - це напади однобічного інтенсивного, пульсуючого головного болю, які супроводжуються нудотою, підвищеною чутливістю до звуків, світла. Зорові порушення за мігрені виглядають як спалахи світла, випадання ділянок із поля зору. Найчастіше мігрень має спадковий характер і виникає у жінок дітородного віку.
Враховуючи Ваші скарги, рекомендую не займатися самолікуванням, а звернутися до фахівців, пройти необхідні обстеження (МРТ, УЗДГ судин голови та шиї), які допоможуть визначитися з діагнозом та призначити правильне лікування.
Добридень! Давайте трохи роз'яснимо ситуацію. Остеохондроз – це дегенеративні зміни у хребті, які виникають зазвичай у віці 30 років (або раніше). Внаслідок защемлення артерій та усунення суглобових відростків розвивається порушення харчування та гіпоксія в головному мозку, що у свою чергу проявляється запамороченням, шумом у голові. У Вашому випадку необхідно зробити УЗДГ судин шиї та голови з метою уточнення діагнозу з подальшою консультацією невролога. Препарати, що застосовуються при болях у хребті, відрізняються від препаратів, які призначаються при запамороченнях.
Мігрень - це хронічне розлад, який характеризується періодичними головними болями середньої та високої інтенсивності, що часто пов'язано з ураженням вегетативної нервової системи. Мігрень - це часто спадкове захворювання, тобто, в родині передається особливість будови мозку - підвищена збудливість нейронів. У разі необхідності, можливо, потрібно буде пройти фізичне обстеження і нейровізуалізації. Також необхідно обов'язково встановити підтип мігрені. Поліпшити стан пацієнта і якість його життя цілком можливо.
Доброго дня. У вашому випадку не виключається діагноз полінейропатія - це захворювання, пов'язане з порушенням цукру крові, не виключається різна інтоксикація організму, можливий також прояв синдрому ураження кількох відділів хребта. Для постановки точного діагнозу вам необхідно записатися до лікаря-невропатолога для повного проходження обстеження даного захворювання (здачі аналізів і, можливо, призначення певної діагностики). За результатами обстеження лікар зможе рекомендувати вам лікування вашої проблеми.
Доброго дня. З ваших вище перерахованих скарг не виключено, що вам поставили не зовсім правильний діагноз. Варіант лікування вегето-судинної дистонії - це може бути комплексне лікування у вигляді внутрішньовенно-крапельних введень ліків, фізіотерапевтичних методів лікування (електрофорез з магнезією за комірцевим методом), прийом медикаментів, які приймаються у вигляді таблеток. Можливо, у вас, крім вегето-судинної дистонії, присутній депресивний стан. Для постановки точного діагнозу записуйтеся до лікаря-невропатолога і обов'язково візьміть всі обстеження і висновок попереднього доктора.
Вітаю, шановний пацієнте. Дякую за звернення в нашу мережу. Для того, щоб ми змогли Вам допомогти, вкрай рекомендуємо звернутися до лікаря для консультації невропатолога. На прийомі доктор зможе ознайомитися з результатами обстеження, які Ви проводили раніше. У разі необхідності Вам будуть призначені аналізи, апаратна діагностика судин і певних відділів хребта, консультації вузьких фахівців, щоб в подальшому поставити правильний діагноз і рекомендувати Вам ефективний курс лікування. У Вашому випадку це може бути як вегето-судинна дистонія, так і онко прояв у вигляді пухлини.
Є декілька причин тягнучих болей у ногах: проблеми у поперековому відділі хребта, захворювання судин нижніх кінцівок, цукровий діабет та деякі інші. Для уточнення діагнозу необхідні дообстеження, які вам призначить лікар при очному огляді.

Причиною прострілів у боку які виникають при рухах може бути проблема з хребтом. Але для уточнення діагнозу необхідний огляд невролога, щоб визначитися з подальшим дообстеженням.

У вашій ситуації причиною болей у спині може бути гіподинамія, так як ви часто буваєте за кермом, тому тривало перебуваєте у одній вимушеній позі, зажимається нервовий корінець. Для дообстеження необхідно зробити МРТ поперекового відділу хребта. Причиною защемлення нерву можуть бути протрузія або грижа міжхребцевого нерву, або ж підвивих хребця.
