Лабораторні аналізи в Чернігові

Лабораторні аналізи дозволяють поставити правильний діагноз і призначити ефективну терапію.

Завдяки своєчасній здачі аналізів можна приступити до лікування захворювання на ранній стадії його розвитку.

В «ОН Клінік Чернігів» можна здати аналізи на Covid-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що має високу чутливість. ПЛР-тест на ковід є прямим методом діагностики та визначає РНК вірусу SARS-CoV-2 в мазку зі слизової рота і носа. У разі інфікування ковідом, ПЛР-тест покаже позитивний результат ще до прояву основних симптомів.

ПЛР-тест на ковід у Чернігові

У медичному центрі «« ОН Клінік Чернігів» можна здати тест на Covid-19 для поїздок за кордон. У лабораторії нашого центру в Чернігові доступний ПЛР-аналіз на ковід.

Для виконання ПЛР-тесту на ковід медична сестра лабораторії виконує забір матеріалу (мазок) із зіву і носа. Для того щоб результат аналізу на коронавірусну інфекцію був достовірним, необхідно дотримуватися наступних правил підготовки до тестування:

  • вранці до забору мазка не пити і не вживати їжу;
  • за три години до приходу в лабораторію не чистити зуби;
  • перед дослідженням утриматися від куріння.

Здати ПЛР-тест на ковід у медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» можна щодня з понеділка по суботу. Результати тесту на коронавірус висилаються на електронну пошту на наступний день після здачі аналізу (включаючи неділю). Забір аналізів проводиться за попереднім записом, завдяки чому вдається уникнути живої черги та контактів з іншими відвідувачами лабораторії. Після кожного пацієнта в маніпуляційному кабінеті проводиться дезінфекція.

Всі аналізи

Вартість прийому лікарів лабораторних аналізів у Чернігові

У розрахунок термінів готовності аналізів не враховуються вихідні та святкові дні.

COVID-19

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама