Дерматологія в Чернігові

Захворювання шкіри можуть виникати не тільки через патологічні порушення в шкірному покриві.

Іноді висипання, лущення та свербіж на шкірі є симптомом захворювань внутрішніх органів. Тому ігнорувати прояви шкірних захворювань не можна — необхідно записатися на консультацію до дерматолога.

Ми лікуємо:

У відділенні дерматології в Чернігові в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» проводяться діагностика і комплексне лікування захворювань шкіри, волосся і нігтів. Для ефективного вирішення дерматологічних проблем наші фахівці використовують не тільки медикаментозну терапію, але й препарати на основі мінералів Мертвого моря, доступні тільки в мережі «ОН Клінік», а також фізіотерапію.

Ознаки захворювань шкіри

Запідозрити симптоми шкірного захворювання досить просто. Здорова шкіра має рівномірний колір, на ній відсутні висипання, а також почервоніння, свербіж і лущення. До основних ознак дерматологічних захворювань відносять:

 • червонуваті плями на шкірі (одиночні або множинні, зливаються між собою);
 • свербіж, печіння шкіри;
 • наявність бульбашок, заповнених рідиною, або папул («вузликів», що піднімаються над шкірою);
 • почервоніння, припухлість ділянок шкіри на обличчі або тілі;
 • підвищену сухість та лущення шкірних покривів;
 • надмірне вироблення шкірного сала, наявність чорних крапок і висипань на шкірі в зоні обличчя, області декольте та верхньої частини спини;
 • деформацію, витончення або надмірне потовщення нігтьових пластин, зміна їх кольору.

Записатися на прийом до дерматолога в Чернігові в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» необхідно також за появи новоутворень на шкірі: родимок, папілом, бородавок. Деякі родимки (швидкорослі, асиметричні, що змінюють колір, з нечіткими краями, що зудять, що кровоточать) можуть бути схильні до злоякісного переродження, тому їх потрібно вчасно видалити. Для діагностики родимок у Чернігові застосовується цифровий дерматоскоп — апарат з багаторазовим оптичним збільшенням, що дозволяє визначити, небезпечна родимка чи ні.

Найбільш поширеним шкірним захворюванням обличчя є акне. До його симптомів відносять:

 • прищі на обличчі, іноді — на спині та грудях;
 • підвищену жирність шкіри;
 • наявність чорних крапок (комедонів).

Після глибоких внутрішніх (підшкірних) прищів на шкірі можуть залишатися шрами. Щоб позбутися прищів, потрібно звернутися до дерматолога.

Лікування акне в Чернігові в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» починається з ретельної діагностики. У разі потреби дерматолог направить пацієнта до суміжних фахівців (ендокринолога, гастроентеролога) для встановлення причини розвитку захворювання. Для лікування прищів у Чернігові в «ОН Клінік Чернігів» застосовуються медикаментозна терапія та фізіопроцедури.

У дерматологічній практиці часто трапляються такі хвороби шкіри голови, як псоріаз і себорейний дерматит. Вони супроводжуються появою лускатих червонуватих плям. Висип може виникати також на інших ділянках тіла. За себорейного дерматиту, псоріазу свербить шкіра на голові, а в волоссі з'являється лупа.

Найчастішими хворобами шкіри рук є екзема і дерматит (контактний, алергічний, атопічний). Захворювання шкіри ніг найчастіше викликані грибками та є заразними. За мікозів стоп лущиться шкіра на пальцях і між ними, виникає свербіж, почервоніння і місцевий набряк шкіри. За грибкової шкірної хвороби на ногах нігті набувають сірувато-жовтий відтінок, товщають і стають дуже крихкими.

Консультація дерматолога в Чернігові

Огляд у дерматолога в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів» починається з вивчення скарг пацієнта. Потім лікар оглядає уражені шкірні покриви. Для розширеної діагностики шкірних захворювань використовується дерматоскоп.

Дерматоскопія в Чернігові в «ОН Клінік Чернігів» дозволяє детально розглянути структуру шкіри та нігтів завдяки багаторазовому оптичному збільшенню зображення. Даний метод діагностики обов'язково застосовується за наявності таких шкірних новоутворень, як родимки та папіломи. Якщо вони доброякісні, то за бажанням пацієнта відразу після обстеження дерматолог може їх безболісно видалити радіохвильовим методом.

За добу до прийому у дерматолога рекомендується припинити нанесення лікувальних або косметичних засобів на уражену шкіру. Запишіться до дерматолога в Чернігові в медичному центрі «ОН Клінік Чернігів», заповнивши форму запису на прийом на сайті або зателефонувавши за вказаним контактним номером.

Блоха Наталія Володимирівна
Блоха Наталія Володимирівна
Лікар відділення дерматології

Вартість прийому лікарів дерматології у Чернігові

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Чернігів

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама