Відеоконсультація

У зв'язку з поширенням пандемії COVID-19 особливої ​​актуальності набуває послуга відеоконсультації лікарів, яку можна пройти в усіх медичних центрах «ОН Клінік». Відеоконсультації лікаря з пацієнтом проводяться в особистому кабінеті пацієнта.

Переваги онлайн-консультації

До переваг онлайн-консультації лікаря відносяться можливість уникнути зайвих соціальних контактів, які можуть привести до зараження коронавірусом, істотна економія часу пацієнта і максимально комфортна процедура запису на консультацію і її проведення.

В ході дистанційної консультації лікар:

  • при необхідності, направляє на проведення додаткових досліджень;
  • дає консультативні висновки з рекомендаціями за результатами проведених обстежень;
  • призначає і коригує лікування;
  • дає необхідні роз'яснення по методам терапії.

В яких випадках можлива онлайн-консультація лікаря

Онлайн-консультація лікаря проводиться для пацієнтів, у яких є готові результати аналізів і обстежень. У цьому випадку лікар може дати оцінку результатам аналізів, вивчити поточні скарги пацієнта і призначити індивідуальну схему лікування.

Крім того, консультування пацієнтів онлайн підійде для пацієнтів, яким не потрібне проведення очних діагностичних процедур (фізикального огляду, ЕКГ, УЗД, і інших), а також для корекції і оцінки результату лікування, в тому числі, при хронічних захворюваннях.

Як отримати онлайн-консультацію лікаря

Відеоконсультація лікаря проводиться в особистому кабінеті пацієнта - це спеціальний сервіс, який дозволяє зберігати медичні дані пацієнта, записуватися на прийом і відстежувати фінансову інформацію. Користуватися особистим кабінетом можна як з комп'ютера, так і з телефону. Для зручності можна встановити додаток ONline Clinic.

Щоб отримати онлайн-консультацію, необхідно:

  • пройти просту реєстрацію на сайті https://mycabinet.info/;
  • оформити заявку на прийом;
  • дочекатися зворотного зв'язку з оператором, який підкаже подальші дії.

Під час онлайн-консультації пацієнт може обмінюватися з лікуючим лікарем файлами з результатами проведених обстежень. Після завершення дистанційної консультації лікар завантажує консультативний висновок в медичну карту в особистому кабінеті.

Спільний перегляд здійснюється на спеціальній платформі, яка забезпечує якісний зв'язок і зображення. Заявки на онлайн-консультацію лікарів приймаються цілодобово.

Як отримати онлайн-консультацію лікаря за кордоном

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» можна отримати консультацію терапевта та інших лікарів онлайн, перебуваючи в Чехії, Німеччині або в інших странах. Прийом фахівця доступний пацієнтам, зареєстрованим в особистому кабінеті. Реєстрація може здійснюється за номером телефонного оператора країни, в якій ви перебуваєте. Після реєстрації ви отримаєте SMS-підтвердження на вказаний номер.

Щоб отримати консультацію онлайн-лікаря за кордоном, потрібно зайти в особистий кабінет, вибрати медичний центр, спеціалізацію, бажаного лікаря, дату і час та оплатити послугу. Потім з вами зв'яжеться оператор і підтвердить запис.

Прийом лікаря онлайн проводиться в особистому кабінеті в розділі «Відеоконсультації». Під час консультації онлайн лікар розпитує про скарги пацієнта, оцінює результати обстежень (якщо є) і дає рекомендації щодо лікування.