Дитячий гінеколог у Харкові

Перший огляд новонародженої дівчинки проводить неонатолог для визначення нормального розвитку зовнішніх статевих органів.
Дівчаткам-підліткам варто щорічно проходити плановий огляд у дитячого лікаря-гінеколога для контролю над виробленням гормонів, формуванням вторинних статевих ознак.

Що перевіряє дитячий гінеколог?

Огляд в дитячій гінекології проходить в присутності супроводжуючих батьків або опікуна (матері, бабусі). Гінеколог оглядає зовнішні статеві органи і молочні залози. У нормі у новонароджених великі губи прикривають малі, клітор непомітний. Але якщо є порушення розвитку, картина змінюється. В такому випадку необхідні додаткові дослідження для визначення причини аномалії і вироблення відповідної схеми терапії. Огляд проходить абсолютно безболісно, ​​дитина відчуває себе комфортно.

Для дитини молодшого шкільного віку тривожними симптомами стає раннє дозрівання - поява вторинних статевих ознак (менструація, набухання молочних залоз, ріст волосся на тілі) до 8 років. Найчастіше це свідчить про ендокринні розлади.

Важливо відвідувати дитячу гінекологію в період статевого дозрівання, який починається з 11-12 років. В цей час починається посилене вироблення гормонів, що призводить до фізіологічних змін в тілі юної дівчини. У підлітковому віці дівчина може зіткнутися з такими патологіями, як відсутність нормального менструального циклу, ювенальними кровотечами.

Дитячий лікар-гінеколог контролює рівень гормонів, перевіряє нормальне функціонування яєчників, стежить за станом матки, визначає схему лікування в разі виявлення інфекцій або інших захворювань.

Що лікує дитячий гінеколог?

Дитячий лікар-гінеколог стикається з широким спектром гінекологічних проблем.

До найбільш поширених відносять:

  • передчасне дозрівання - причина може бути в ендокринних порушеннях, пухлинах і пухлиноподібних утвореннях;
  • зрощення губ - поширений наслідок запальних захворювань, при яких малі статеві губи зростаються;
  • травми зовнішніх статевих органів, отримані під час активних ігор, спортивних занять, ДТП;
  • ендометріоз - розростання клітин матки за межі порожнини.

Спровокувати патології можуть не тільки внутрішні чинники (гормональні збої, аномалії розвитку), а й зовнішні причини - ранній початок статевого життя, несприятлива екологічна ситуація, отруєння токсинами, носіння тісної синтетичної білизни, неправильна інтимна гігієна. Звернутися до дитячого лікаря-гінеколога слід в разі рясних виділень із статевих органів, їх запаленні, почервонінні або інших видимих ​​змінах, болях в малому тазу.

Пройти огляд в дитячій гінекології в Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків». У нас працюють досвідчені лікарі-гінекологи, які швидко і точно поставлять діагноз і призначать результативне лікування дівчинці. Записатися до лікаря можна за контактним телефоном медичного центру, вказаним на сайті.

Вартість прийому лікарів дитячої гінекології у Харкові

Первинна консультація дитячого гінеколога
400грн. / 380грн.
Повторна консультація дитячого гінеколога
350грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря гінеколога дитячого після регламентованого часу
400грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторна консультація дитячого гінеколога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря гінеколога дитячого після регламентованого часу
400грн. / 380грн.
ОНЛАЙН Повторна консультація дитячого гінеколога за кордон