7103 0577283103

Транспортування пацієнтів у Харкові

Медичне транспортування пацієнта — це вид швидкої медичної допомоги, який полягає в перевезенні пацієнта для (або після) надання йому медичної допомоги.

Перевезення хворого на швидкій здійснюється в супроводі лікаря. Замовити послугу медичного перевезення в Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Що входить до послуги транспортування пацієнта

До послуги медичного транспортування хворих входить надання невідкладної медичної допомоги та доставка пацієнта до місця лікування під наглядом лікаря. До складу бригади невідкладної медичної допомоги, що займається медичним перевезенням пацієнтів, входять лікар невідкладних станів, фельдшер і водій.

Супровід швидкої допомоги може бути екстреним і плановим. Екстрене перевезення пацієнтів проводиться в разі необхідності невідкладної медичної допомоги в умовах медичного центру. Планове медичне транспортування здійснюється, коли стан пацієнта стабільний, але йому потрібен нагляд (за планової госпіталізації, переведення пацієнта з одного медичного центру в інший, виписки з медичного центру додому).

Види транспортування пацієнта

Транспортування хворих залежно від їх стану здійснюється різними способами. До способів транспортування пацієнта належить перевезення лежачи на спині (транспортування лежачих хворих, транспортування за крововиливу в мозок), перевезення напівсидячи (за серцево-судинних захворювань, переломів ребер), перевезення лежачи з піднятими ногами (за судинної недостатності). Перевезення пацієнтів швидкої допомоги з гострим інфарктом міокарда, серцевим нападом і гострим порушенням мозкового кровообігу здійснюється на носилках.

Виділяють наступні види транспортування пацієнта:

  • перевезення хворих з дому до медичного центру (на обстеження, заплановані медичні процедури, для тестування на ковід і здачі інших лабораторних аналізів);
  • медичний супровід з медичного центру додому;
  • перевезення пацієнта з одного медичного центру до іншого, у санаторій, профілакторій;
  • перевезення пацієнта з дому в аеропорт або на вокзал, зустріч в аеропорту чи на вокзалі та перевезення додому або в медичний центр;
  • транспортування пацієнтів по місту, області, ближньому або далекому зарубіжжю;
  • планове транспортування вагітних до пологового будинку.

Виклик лікаря додому і швидкої для перевезення хворих здійснюється за вказаними на сайті телефонами або через форму запису на прийом. Заявки на транспортування і супровід пацієнтів приймаються цілодобово.

Павлиха Святослав Олексійович
Павлиха Святослав Олексійович
Лікар відділення транспортування пацієнтів

meta.feedback.clinic.ambulance-department.default.h1

У дуже важкий і страшний момент ми звернулися по допомогу в ОН-Клінік. До нас приїхала бригада швидкої Павлиха Святослав Олексійович і Чопенко Маргарита Миколаївна. Вони просто нас повернули до життя. Настільки професійно злагоджено працюють, доброзичливі. За все наше життя це перша така бригада. Відвідали ми пульмонолога, терапевта, кардіолога, КТ, залишилися...
Олександр Трохимович , 01.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість послуг швидкої допомоги у Харкові

Виклик бригади НМД
Виклик бригади НМД за межі міста (за кожний 1 км + 40 грн)
Госпіталізація до лікувального закладу (оплачується окремо від виклику НШД)
Медичні послуги з супроводу пацієнта бригадою НМД (Транспортування) в межах міста (за межами 45 грн/1 км)

Лікарі відділення транспортування пацієнтів ОН Клінік Харків

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

Швидка невідкладна допомога
Приймаємо: 8:00 - 20:00
Запис по телефону: 7103 ,
0577283103 цiлодобово.
  • По мапі
Викликати швидку
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.