Пластична хірургія в Харкові

Метою пластичної хірургії є усунення дефектів і деформацій органів, тканин і поверхні тіла людини.

Пластичні операції можуть бути реконструктивними (допомагають усунути деформації тканин і органів) та естетичними (допомагають позбутися недоліків зовнішності).

Ми проводимо:

Пластичні операції у жінок і чоловіків у Харкові проводяться в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Пластика грудей, хірургічна корекція фігури та хірургічне омолодження в Харкові проводяться після консультації пластичного хірурга і проведення передопераційного обстеження.

Які завдання розв’язує пластична хірургія в Харкові?

Пластична хірургія в Харкові розв’язує завдання щодо усунення дефектів зовнішності та деформацій органів і тканин. До послуг медичного центру «ОН Клінік Харків» належать:

 • зміна розміру і форми грудей;
 • зміна форми очей;
 • пластика гомілок;
 • пластичні операції на обличчі;
 • збільшення сідниць;
 • зменшення обсягу жирової тканини;
 • хірургічна корекція рубців.

Повний список послуг відділення естетичної медицини можна дізнатися на сайті або за телефоном. Вартість пластичної операції залежить від її виду.

Огляд у пластичного хірурга

На первинному огляді пластичного хірурга лікар з'ясовує проблему, яку необхідно розв’язати пацієнтові. Потім пластичний хірург проводить обстеження ділянки тіла, що підлягає операції, а також зовнішню оцінку стану шкіри, м'язів, жирового прошарку, хрящів і кісток.

Крім того, лікар розповідає пацієнту про особливості проведення запланованої операції і подальшого відновного періоду. Потім пластичний хірург направляє на проведення діагностичних досліджень. Після діагностики спеціальним маркером проводиться розмітка частини тіла, на якій буде проводитися операція. У процесі розмітки пластичний хірург визначає, яке втручання буде проводитися, в яких зонах і в якому масштабі.

Пластична хірургія для пацієнтів з інших міст

Відділення пластичної хірургії медичного центру «ОН Клінік Харків» надає послуги естетичної хірургії не тільки харків'янам, а й пацієнтам з усієї України. Можливість консультації пластичного хірурга за відеозв'язком дозволяє провести первинний прийом в онлайн-режимі. Під час відеоконсультації пацієнт може не тільки познайомитися з лікарем, а й поставити питання про майбутню операцію, особливості підготовчого і реабілітаційного періодів.

Перевагою відділення пластичної хірургії в «ОН Клінік Харків» є наявність нової, сучасно обладнаної операційної. Пластичні хірурги медичного центру мають великий досвід роботи в галузі естетичної та реконструктивної хірургії:

 • авторські розробки для операцій зі збільшення грудей, які успішно застосовуються на практиці;
 • сотні успішно прооперованих пацієнтів з різних країн світу і позитивні відгуки від них;
 • забезпечують супровід на всіх етапах післяопераційного періоду до повного відновлення.

Стаціонар медичного центру надає повний комплекс послуг, необхідний для перебування пацієнта з іншого міста. Зручності, доступні в палатах відділення пластичної хірургії, включають триразове харчування, наявність душа і санвузла в кожній палаті, надання комплекту рушників та постільних речей, халата, одноразових капців і гігієнічних засобів.

Обстеження перед пластичною операцією

Для визначення тактики проведення операції та виявлення можливих протипоказань перед пластичною операцією лікар призначає проведення попередніх досліджень. Підготовка до проведення пластичної операції може включати:

 • клінічний аналіз крові;
 • електрокардіограму;
 • коагулограму (дослідження згортання крові);
 • аналіз крові на ВІЛ і вірус гепатиту В і С;
 • УЗД молочних залоз (перед пластичною операцією грудей).

Реабілітація після пластичної операції

Реабілітація після пластики проходить під наглядом пластичного хірурга. Залежно від виду проведеної операції, лікар дає рекомендації щодо відновленню, і за потреби призначає комплекс відновлювальних процедур. Так, після хірургічної корекції фігури пацієнту може бути рекомендована ліпосакція або пресотерапія. Після пластики грудей може знадобитися застосування спеціальних косметичних засобів, які випише лікар.

Записатися до пластичного хірурга в Харкові та на послуги естетичної медицини в Харкові можна за вказаними на сайті телефонами або через форму запису на прийом. Дізнатися ціни на пластичну хірургію в Харкові можна на сайті або за телефоном.

Хірургічна корекція деформацій губ у Харкові

Пластика губ - операція, яка спрямована на зміну форми або корекцію придбаної та вродженої деформацій верхньої і нижньої губи. Перед проведенням операції зі зміни форми губ необхідно пройти обстеження, яке призначить пластичний хірург. Діагностика перед операцією на нижній і верхній губі включає:

 • електрокардіограму;
 • коагулограмму;
 • клінічний аналіз крові;
 • ІФА IgM Covid-19 (за 48 годин до операції);
 • аналіз крові на антитіла до ВІЛ, наявність вірусу гепатиту В і С.

Зміна форми губ проводиться під внутрішньовенним наркозом. Для усунення деформації нижньої та верхньої губи та створення бажаної форми хірург робить мікророзріз шкіри губ. Після проведення операції на верхній і нижній губі хірург накладає шви, які розсмоктуються самостійно, не залишаючи рубців і шрамів. Тривалість операції становить одну-дві години. Повна реабілітація займає два тижні.

Збільшення сідниць у Харкові

Операція зі збільшення сідниць показана за доброякісної гіпоплазії (недостатній розвиток) сідниць. Пластика сідниць може проводитися за допомогою імплантатів або власної жирової тканини. Операція проводиться під ендотрахеальним наркозом, за дві години до її проведення не можна їсти та пити.

За глютеопластики (збільшення сідниць за допомогою імплантатів) пластичний хірург робить розрізи між сідницями, формуючи спеціальні «кишені» для імплантатів під великим сідничним м'язом. Після встановлення імплантатів у сідниці лікар створює нову форму сідниць і накладає шви. Тривалість операції складає 2,5 години.

Для збільшення сідниць за допомогою власної жирової тканини пацієнтки лікар здійснює забір жирової маси, яку потім обробляє і готує до подальшої пересадки. Хірург через мікророзріз поміщає підготовлену жирову тканину в потрібне місце (згідно з проведеною розміткою) і надає сідницям нову форму. Тривалість операції не перевищує три-чотири години.

Вартість операції зі збільшення сідниць у Харкові залежить від способу проведення і бажаного розміру сідниць. Дізнатися ціну пластичної операції на сідницях можна за телефоном, вказаним на нашому сайті.

Феморопластика (пластика стегон) у Харкові

Феморопластика - операція, спрямована на підтяжку шкіри стегна. Зменшення стегон проводиться під наркозом. Перед підтяжкою внутрішньої поверхні стегна в Харкові лікар направляє пацієнтку на здачу аналізів крові, флюорографію та ЕКГ.

Місце розрізів під час пластики внутрішньої сторони стегна залежить від зони, яку захотіла скорегувати пацієнтка. Види розрізів за феморопластики:

 • еліпсоїдальний (від сідниці до стегна);
 • круговий (уздовж тазостегнового суглоба, від паху навколо ноги);
 • спіральний розріз (від складки під сідницею до паху і лобка).

Після розрізу хірург видаляє пласт підшкірного жиру, накладає дренаж і косметичні шви. Лікар знімає шви через два тижні, а набряки остаточно проходять через три-п'ять тижнів.

Ціни на феморопластику в Харкові залежать від бажаного розміру стегон і кількості жирової тканини, що видаляється. Уточнити вартість пластики стегон можна за телефоном, вказаним на нашому сайті.

Пластика гомілок (круропластика) в Харкові

Круропластика - пластична операція, під час якої змінюються форма, розміри (зменшення або збільшення) гомілки за допомогою власної жирової тканини або встановлення силіконових імплантатів. Показанням до пластики гомілок є атрофія або недостатньо розвинені м'язи гомілки, їх асиметрія, помилкова кривизна ніг (стопи та коліна змикаються, а ікри ні, що призводить до дефектів м'яких тканин від колін до щиколоток). Ендопротезування гомілок проводиться під епідуральною анестезією або внутрішньовенним наркозом.

Під час пластики гомілок за допомогою імплантатів пластичний хірург у підколінній складці робить розріз завдовжки три-чотири см. Після розрізу лікар поміщає імплантат і накладає шви, які маскуються під природними складками шкіри. Форма і розмір силіконового імплантату підбираються хірургом на консультації. Тривалість операції з пластики гомілок становить 1,5-2 години.

Для пластики гомілок за допомогою власної жирової тканини хірург здійснює у пацієнтки забір жирової маси, яку обробляє і готує до пересадки. Через зроблені мікророзрізи лікар поміщає підготовлену жирову тканину в попередньо розмічене місце і корегує гомілки.

Після пластичної операції з виправлення кривизни гомілок на пацієнтку надягають компресійні панчохи. Хірург знімає шви через 7-10 днів, а синці та набряки гомілок повністю проходять впродовж трьох тижнів. Вартість пластики гомілок у Харкові залежить від обраного способу пластичної операції.

Хірургічна корекція рубців у Харкові

Шрами та рубці на шкірі, незалежно від місця розташування і розмірів, можуть видалятися лікарями хірургічно. Спосіб хірургічної корекції рубців залежить від їх розміру (5 см, до 10 см, понад 10 см) і виразності. Види рубців, які підлягають корекції:

 • атрофічні (за зовнішнім виглядом схожі на втягнуті смужки);
 • нормотрофічні (бліді та тонкі рубці);
 • келоїдні (рубці мають рожевий, червоний колір, зазвичай підносяться над шкірою);
 • гіпертрофічні (темні за кольором рубці, що підносяться над поверхнею шкіри).

За хірургічної корекції нормотрофічних рубців до 5 см хірург зменшує розмір рубця, роблячи його непомітним на шкірі. Атрофічні рубці видаляються за допомогою субцизії (підсічення). Пластичний хірург проводить висічення рубця, потім без натягу тканин, пошарово, вшиває рану. Після видалення шрамів і рубців лікар накладає косметичні шви.
 
Вартість видалення рубців у Харкові залежить від розміру і локалізації рубця. Уточнити ціни хірургічної корекції рубців 5 см, до 10 см і понад 10 см можна за телефоном, вказаному на нашому сайті.

Лисицин Руслан Григорович
Лисицин Руслан Григорович
Лікар відділення пластичної хірургії

Вартість прийому лікарів пластичної хірургії у Харкові

Консультація пластичного хірурга
ОНЛАЙН Консультація пластичного хірурга

Лікарі відділення пластичної хірургії ОН Клінік Харків

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама