Видалення грудок Біша в Харкові

Грудки Біша (мішки Біша) — це скупчення щільної жирової тканини, що формують жирове тіло щік. Розташування грудок Біша симетричне, вони знаходяться між шкірним покривом і слизовою оболонкою щік, трохи нижче виличної кістки. Операція з видалення грудок Біша (ліпосакція щік) є однією із затребуваних форм пластики скул і ліпосакції обличчя. Корекція форми обличчя за допомогою видалення мішків Біша дозволяє підкреслити вилиці, зменшити розмір щік і скорегувати овал обличчя.

Прибрати грудки Біша можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Перед проведенням пластичної операції необхідно проконсультуватися з пластичним хірургом і пройти діагностичні дослідження.

Показання до видалення грудок Біша

Як правило, операції з видалення грудок Біша проводяться з метою зробити обличчя стрункішим і прибрати щоки. До показань до видалення мішків Біша належать:

 • надлишкове відкладення жиру на щоках;
 • опущення щік;
 • переміщення жирової тканини до вилиць.

Видалення грудок Біша протипоказане за цукрового діабету, проблем зі згортанням крові, гострих інфекційних захворювань (вірусної пневмонії, гепатиту, грипу) і загострення хронічних хвороб. Операція не проводиться людям до 25 років, оскільки до цього періоду тривають зростання лицьового скелета і відповідні структурні зміни в будові обличчя.

Проведення операції з видалення грудок Біша

Перед проведенням операції зі зменшення щік необхідно записатися на консультацію до пластичного хірурга. Лікар проведе огляд і направить на діагностичні дослідження.

Аналізи перед пластичною операцією з видалення грудок Біша включають:

 • аналіз на антитіла до ВІЛ;
 • аналізи на віруси гепатиту B і C;
 • ІФА-аналіз (IgM) на вірус Covid-19 (за 48 годин до операції);
 • клінічний аналіз крові;
 • коагулограмму;
 • електрокардіограму.

Після проведення діагностики та виключення можливих протипоказань до видалення грудок Біша лікар призначає дату операції. Перед проведенням втручання пластичний хірург проводить розмітку обличчя спеціальним маркером. Розмітка обличчя допомагає чітко визначити обсяг запланованої роботи.

Під час операції з видалення грудок Біша всередині рота робиться два невеликих розрізу по 7-8 мм. Потім виділяється жирове тіло щік і проводиться їх часткове видалення, причому розмір мішків Біша, що видаляються, повинен бути однаковим з обох сторін. Після видалення жирового тіла лікар накладає шви нитками, що розсмоктується.

Реабілітація після видалення грудок Біша

Протягом години після видалення грудок Біша пацієнт знаходиться під наглядом пластичного хірурга. Потім лікар дає рекомендації на відновний період. У середньому, реабілітація після ліпосакції щік триває не більше за тиждень.

Для запису на консультацію пластичного хірурга і на пластику щік у Харкові зателефонуйте за вказаними на сайті номерами або заповніть форму запису на прийом. Заявки на консультацію лікаря приймаються цілодобово. Дізнатися вартість видалення грудок Біша в Харкові можна на сайті або за телефоном.

Лисицин Руслан Григорович
Лисицин Руслан Григорович
Лікар відділення пластичної хірургії

Вартість прийому лікарів у Харкові

Консультація пластичного хірурга
ОНЛАЙН Консультація пластичного хірурга

Лікарі відділення пластичної хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про пластичних хірургах ОН Клінік у Харкові

Велике спасибі доктору Руслану за чудово проведену операцію "Фейсліфтінг".
Вікторія , 09.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама