Блефаропластика в Харкові

Блефаропластика — це пластична операція зі зміни розрізу очей і форми вік, під час якої видаляються надлишки шкіри та жирової тканини на повіках. Блефаропластика дозволяє прибрати вікові мішки під очима, навислу повіку, складки та грижі під очима, а також збільшити розмір очей. До видів блефаропластики належать:

 • блефаропластика верхніх повік;
 • блефаропластика нижніх повік;
 • кругова блефаропластика (пластика верхніх і нижніх повік).

Існують класичний і транскон'юнктивальний методи пластичних операцій повік. За класичним методом хірурги роблять надрізи на зовнішній поверхні повіки, а шви ховають у природних складках шкіри. Транскон'юнктивальна блефаропластика проводиться на внутрішній стороні повіки, завдяки чому її сліди з зовнішньої сторони повністю відсутні. Зробити підтяжку повік у Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Блефаропластика верхніх повік у Харкові

Перед проведенням блефаропластики верхніх повік необхідно проконсультуватися з пластичним хірургом. Лікар проведе огляд і направить на проведення діагностичних досліджень.

Аналізи перед пластичною операцією на повіках включають:

 • аналіз на антитіла до ВІЛ;
 • аналізи на віруси гепатиту B і C;
 • ІФА-аналіз (IgM) на вірус Covid-19 (за 48 годин до операції);
 • клінічний аналіз крові;
 • коагулограму;
 • електрокардіограму.

Після діагностики та перед проведенням верхньої пластики повік пластичний хірург спеціальним маркером проводить розмітку ділянки шкіри, яка буде оперуватися. Підготовка до операції також включає відмову від їжі та пиття за дві години до її початку.

Блефаропластика верхньої повіки проводиться під загальним наркозом і триває близько 40-50 хвилин. Лікар робить невеликий розріз у складці верхньої повіки. Потім проводиться пластика кругового м'яза ока, видалення або переміщення жирових гриж, а також формування або зміцнення складки верхньої повіки. Після цього на місце операції накладається пластичний шов.

Блефаропластика нижніх повік у Харкові

Нижня блефаропластика проводиться після консультації пластичного хірурга і проведення діагностичних досліджень. Підготовка до операції включає розмітку нижніх повік хірургічним маркером, а також відмову пацієнта від їжі та пиття за дві години до операції.

Пластичний хірург робить розріз шкіри нижніх повік (на 3-4 мм нижче за вії). Потім видаляються надлишки шкіри нижніх повік, видаляються або переміщуються жирові грижі та проводиться пластика кругового м'яза ока. Наприкінці операції пластичний хірург накладає косметичний шов на місце втручання.

Реабілітація після блефаропластики

Протягом години після проведення блефаропластики пацієнт перебуває під наглядом лікаря. Потім пластичний хірург дає рекомендації щодо відновлення після операції на повіках і призначає дату контрольного огляду. Як правило, процес повної реабілітації займає до семи-десяти днів. Невеликі шрами після блефаропластики поступово світлішають і приблизно через два місяці стають малопомітними.

Для запису на консультацію пластичного хірурга і на операцію зі збільшення очей зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму запису на прийом. Заявки на консультацію лікаря приймаються цілодобово. Дізнатися вартість блефаропластики можна на сайті або за телефоном.

Лисицин Руслан Григорович
Лисицин Руслан Григорович
Лікар відділення пластичної хірургії

Вартість прийому лікарів у Харкові

Консультація пластичного хірурга
ОНЛАЙН Консультація пластичного хірурга

Лікарі відділення пластичної хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про пластичних хірургах ОН Клінік у Харкові

Велике спасибі доктору Руслану за чудово проведену операцію "Фейсліфтінг".
Вікторія , 09.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з неврології

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама