0 800 30 11 77

Виклик лікаря додому в Харкові

Іноді фізичний стан не дозволяє хворій людині самостійно вийти з дому і потрапити на прийом до лікаря. Коли немає можливості попрямувати в лікарню, а людина потребує медичної допомоги, можна викликати додому лікарів для консультації - невролога або хірурга, а також медсестру.

Слід знати, що при важких станах, які можуть загрожувати життю, необхідно телефонувати в швидку медичну допомогу і лікар додому не викликається.

До важких станів належать:

 • періодична втрата свідомості або несвідомий стан;
 • перебування в стадії агонії - людина вмирає;
 • гостра травма, наприклад, масивна кровотеча або перелом кінцівки;
 • температура тіла вище 39 градусів, яка супроводжується судомами;
 • падіння з висоти.

Виклик невролога додому в Харкові

Невролог діагностує і лікує багато захворювань і синдроми: параліч, невралгію, запаморочення, м'язову слабкість в руках і ногах, порушення координації, мігрень. Консультація лікаря-невролога в Харкові необхідна при:

 • часто виникаючих сильних головних болях;
 • періодично виникаючих нападоподібних і стріляючих болях в шиї, спині або кінцівках;
 • втраті чутливості в руках чи ногах;
 • зниженні м'язової сили;
 • реабілітації після перенесеного інсульту.

Симптоми неврологічних захворювань не можна упускати - вони можуть привести до ускладнень та інвалідизації. Якщо у вас або вашого близького з'явилися вищевказані ознаки хвороби, викличте додому невролога.

Прийом невролога на дому починається з опитування хворого або його родичів, лікар уточнює: що турбує, коли з'явилися симптоми, чи є перенесені операції і які ліки приймає пацієнт. Після збору анамнезу невропатолог проводить загальний огляд: оцінює рухову активність хворого, його мову і координацію, перевіряє рефлекси. Якщо є результати попередніх обстежень, невролог проаналізує їх і дасть висновок.

Зібрана інформація допоможе лікарю зробити припущення про наявність конкретної хвороби. За необхідності невропатолог направить хворого на діагностику неврологічних захворювань. Як правило, для діагностики використовують комп'ютерну томографію в стаціонарних умовах. Коли дані методи обстеження будуть готові, невропатолог призначить лікування неврологічних захворювань.

Виклик хірурга додому в Харкові

Прийом хірурга на дому не означає, що лікар зможе провести серйозну операцію. Але хірургічна допомога також передбачає зняття швів, перев'язку рани, обробку трофічної виразки або сильного опіку, якщо опік не вимагає госпіталізації. Не всі хірургічні маніпуляції можна провести в домашніх умовах. Також консультація хірурга необхідна, якщо потрібні рекомендації перед операцією або супровід в післяопераційний період.

На консультації хірург збере анамнез хвороби і оцінить загальний стан хворого. Для цього хірург проведе первинний огляд: розпитає про наявність симптомів і оцінить їх вираженість, огляне проблемну ділянку. Лікар проаналізує ознаки можливого захворювання і призначить діагностику, наприклад, загальне обстеження або УЗД.

В «ОН Клінік Харків» також є можливість викликати медсестру додому, якщо вам потрібно зробити уколи, поставити крапельниці, провести внутрішньовенні і внутрішньом'язові ін'єкції або здати ПЦР, ІФА, експрес-тест на COVID-19.

Якщо вам необхідно викликати невролога або хірурга додому, зателефонуйте або запишіться на прийом онлайн, залишивши заявку на сайті.

Виклик травматолога додому в Харкові

Виклик лікаря-травматолога додому можливий при появі таких симптомів, як гострі болі в м'язах і болі в суглобах. Лікар проведе діагностику шляхом пальпації і збору анамнезу. Якщо біль супроводжується підвищеною температурою, огляд травматолога може включати ін'єкцію жарознижувального препарату. За потреби лікар призначить проведення додаткових досліджень (рентгена, УЗД).

Виклик пульмонолога додому в Харкові

При появі сухого або важкого кашлю, зміні частоти і ритму дихання, загостренні легеневих захворювань і інших ознаках захворювань дихальної системи ви можете викликати пульмонолога додому. Консультація пульмонолога включає огляд пацієнта і збір анамнезу. Потім лікар поставить попередній діагноз і, при наявності показань, направить на проведення додаткових досліджень (комп'ютерної томографії легенів, УЗД плевральної порожнини). При необхідності лікар може взяти у пацієнта аналіз крові в домашніх умовах і зробити ін'єкцію жарознижувального препарату.

Виклик інфекціоніста додому в Харкові

Інфекціоніст займається діагностикою та лікуванням вірусних інфекцій, в тому числі, гострих інфекційних захворювань (грипу, риновірусу, аденовірусу). Консультація лікаря-інфекціоніста на дому включає збір анамнезу, фізикальний огляд і пальпацію. При необхідності лікар може виміряти тиск і взяти у пацієнта аналіз крові для аналізу на дому.

Викликати інфекціоніста необхідно при появі симптомів вірусної інфекції:

Виклик ендокринолога додому в Харкові

Ендокринолог діагностує і лікує патології ендокринної системи, в тому числі, гормональні розлади і захворювання щитовидної залози. Консультація ендокринолога необхідна при появі симптомів захворювання ендокринної системи:

 • посиленому випаданні волосся;
 • порушеннях менструального циклу;
 • надмірної дратівливості, перепадах настрою;
 • підвищеної пітливості;
 • швидкої стомлюваності;
 • зміні серцевого ритму і артеріального тиску;
 • погіршенні стану шкіри.

Як правило, лікування ендокринної системи передбачає попереднє діагностичне обстеження в умовах медичного центру. В ході первинного огляду на дому ендокринолог може поставити попередній діагноз і призначити проведення додаткових досліджень (аналізів на гормони, УЗД).

Як викликати лікаря додому 

В «ОН Клінік Харків» є можливість викликати медсестру додому, якщо вам потрібно зробити внутрішньовенні і внутрішньом'язові ін'єкції, уколи, поставити крапельниці, зробити ПЛР, ІФА, експрес-тест на COVID-19.

Щоб викликати лікаря додому в Харкові або медсестру, зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, або заповніть форму запису онлайн. Наш оператор підбере найбільш зручний час для медичної консультації на дому. Залишити заявку на виклик лікаря можна цілодобово.

Капленко Андрій Віталійович
Капленко Андрій Віталійович
Лікар відділення виклику лікаря додому

Відгуки про лікарів-терапевтів у Харкові

Вартість виклику лікаря додому у Харкові

Виклик медсестри додому
Виклик медсестри додому (відстань до 30 км)
Виклик медсестри додому (відстань понад 30 км)
Внутрішньовенна ін'єкція - 1 процедура
Внутрішньовенна крапельна ін'єкція - 1 процедура
Внутрішньом'язова ін'єкція - 1 процедура
Підшкірна ін'єкція

Лікарі відділення виклику лікаря додому ОН Клінік Харків

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.