0 800 30 11 77

Діагностика у Харкові

Медична діагностика використовується для виявлення патологій внутрішніх органів (наприклад, легень, серця) на початкових стадіях.

Також перевірити організм необхідно для контролю ефективності лікування.

Ми проводимо:

Функціональна діагностика включає:

  • електрокардіографію (ЕКГ);
  • спірографію;
  • електроенцефалографію (ЕЕГ).

Методи функціональної діагностики безпечні для здоров'я, тому повторювати дослідження можна за потреби. Пройти обстеження організму в Харкові можна у відділенні функціональної діагностики медичного центру «ОН Клінік Харків».

Показання до діагностики організму

На діагностику організму спрямовує вузькопрофільний спеціаліст (наприклад, кардіолог, невролог чи пульмонолог) для перевірки стану внутрішніх органів та встановлення причин скарги пацієнта. Показання до функціональної діагностики:

  • гострий, ниючий, тупий або давлячий біль в області грудей;
  • утруднене дихання або задишка;
  • почуття слабкості та втоми;
  • прискорене серцебиття;
  • запаморочення та головні болі;
  • сплутаність свідомості.

Обстеження організму за допомогою спірографії проводиться для діагностування астми, емфіземи, муковісцидозу та легеневого фіброзу. Спірографія застосовується для контролю лікування хронічного бронхіту та обструктивної хвороби легень.

Електроенцефалографія показана після пошкодження головного мозку або травмування голови. ЕЕГ дозволяє діагностувати епілепсію, пухлини головного мозку, хвороби Крейтцфельдта-Якоба та Альцгеймера, інсульт та герпетичний енцефаліт.

Діагностика серця проводиться за підозри на аритмію, вади серця (наприклад, порушення кровотоку), патології серцевих камер (гіпертрофія чи дилатація). Електрокардіограма також дозволяє виявити закупорку артерій, діагностувати ішемічну хворобу серця та серцеву недостатність. За потреби лікар може направити на ультразвукову діагностику внутрішніх органів або ендоскопію.

Функціональна діагностика в Харкові

Спеціальна підготовка до діагностики здоров'я дозволить отримати точні результати щодо результатів роботи серця, легень та головного мозку. Перед проведенням ЕКГ необхідно зняти з шиї шиї для правильного кріплення електродів. Рекомендується відмовитися від фізичних навантажень перед електрокардіограмою через можливість збільшення частоти серцевих скорочень.

Підготовка до діагностики стану головного мозку за допомогою ЕЕГ полягає у відмові за вісім годин до дослідження від напоїв, що містять кофеїн через ризик зміни результатів. Вранці перед електроенцефалографією не можна використовувати засоби для догляду за волоссям (можуть утруднити кріплення електродів до шкіри голови).

Перед проведенням спірографії слід відмовитися від куріння та алкоголю за чотири години до дослідження. Також необхідно уникати фізичних навантажень щонайменше за півгодини до тесту. Лікар функціональної діагностики після перевірки організму зробить розшифрування результатів.

Записатися на діагностику здоров'я в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на сайті.

Рожко Юлія Віталіївна
Рожко Юлія Віталіївна
Лікар відділення функціональної діагностики

Відгуки про лікарів-діагностів у Харкові

Вартість прийому лікарів функціональної діагностики у Харкові

Електроенцефалографія (ЕЕГ)
Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою
Спірографія
Спірографія без росшифровки
Спірографія з нагрузкою

Лікарі відділення функціональної діагностики ОН Клінік Харків

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.