Електрокардіограма в Харкові

ЕКГ - це швидкий, безболісний і інформативний метод діагностики роботи серця. Його своєчасне застосування дозволяє виявити патології серця на ранніх етапах і своєчасно почати лікування.

Що показує електрокардіограма серця?

ЕКГ показує такі патології серця, як інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, стенокардія, тахікардія і атеросклероз. Крім того, електрокардіограма дозволяє визначити ефективність лікування, що вже проводиться і відстежити динаміку стану пацієнта.

В ході дослідження визначаються:

  • загальний стан серцевого м'яза;
  • частота і регулярність серцевих скорочень;
  • порушення провідності.

Як проводиться ЕКГ?

ЕКГ проводиться за допомогою спеціальних електродів, які прикріплюють до грудей, рук та ніг пацієнта. Електрокардіограф реєструє електричні імпульси серця. Результати дослідження виводяться у вигляді графічного зображення. Процедура займає 5-10 хвилин, є безболісною і не має протипоказань. Розшифрувати кардіограму може лікар-терапевт або кардіолог.

Пацієнт отримує результат ЕКГ на паперовому носії та, при необхідності, в електронному вигляді (для цього перед діагностикою потрібно повідомити свій e-mail на ресепшені).

Для того, щоб записатися на електрокардіограму в Харкові, зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, або заповніть форму онлайн.

Корчма Наталя Миколаївна
Корчма Наталя Миколаївна
Лікар відділення функціональної діагностики

Вартість електрокардіограми у Харкові

Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою
Електроенцефалографія (ЕЕГ)
Спірографія без росшифровки

Лікарі відділення функціональної діагностики ОН Клінік Харків