Лабораторні аналізи в Миколаєві

Клінічні лабораторні дослідження – це комплекс методів, спрямованих на одержання об'єктивної інформації про стан різних систем органів людини.

Вивчення результатів дозволяє лікарям швидко й точно встановити діагноз і контролювати хід лікування.

Ми приймаємо з:

Для одержання достовірних відомостей важливий професіоналізм фахівців, використання сучасного обладнання, а також дотримання простих правил підготовки до лабораторних аналізів.

У Миколаїві доступна власна лабораторія «ОН Лаб». Аналізи проводяться точно, швидко з використанням сучасного обладнання.

Як підготуватися до здачі аналізів?

Підготовка до клінічних лабораторних досліджень залежить від того, яка процедура призначена пацієнтові. Уточнити особливості підготовки можна безпосередньо на прийомі у фахівця. Але існують і загальні правила.

Наприклад, щоб правильно здати аналізи крові, необхідно:

  • напередодні перед відвідуванням лабораторії відмовитися від уживання смаженої, копченої й іншої важкої їжі, не вживати алкоголь;
  • не приймати сильних медикаментів (допускаються тільки життєво необхідні препарати);
  • не палити мінімум за годину до візиту до фахівця.

В іншому випадку, результати будуть спотворені, і лікар не отримає достовірну інформацію про роботу організму.

Якщо передбачається біохімічний аналіз крові, то його необхідно здавати натщесерце. Як правило, подібні дослідження призначаються на ранок, тому пацієнтові слід відмовитися від щільної вечері й будь-якого сніданку (допускається вживання негазованої несолодкої води).

Також варто відмовитися від високих фізичних і розумових навантажень, емоційних стресів – вони здатні вплинути на гормональний фон і змінити біохімію крові.

Процедура здачі аналізів в «ОН Клінік»

Сучасна клінічна лабораторія медичного центру «ОН Клінік» гарантує швидку й точну підготовку результатів обстежень і повну конфіденційність персональних даних пацієнтів.

Завдяки новітньому обладнанню, лабораторні дослідження крові займають мінімум часу.

Кваліфікований персонал робить усе можливе, щоб забір медичних аналізів не заподіював дискомфорту. Використовуються одноразові стерильні інструменти, кожен пацієнт отримує максимум уваги. Дізнатися додаткову інформацію або записатися на лабораторну діагностику можна на сайті або за контактними телефонами «ОН Клінік Миколаїв». Ми будемо раді допомогти вам!

Всі аналізи

Вартість прийому лікарів лабораторних аналізів у Миколаєві

У розрахунок термінів готовності аналізів не враховуються вихідні та святкові дні.

COVID-19
Загальноклінічні види дослідження
Цитологічні дослідження
Біохімічні дослідження
Маркери репродуктивної панелі
ПЦР діагностика вірусів та інфекцій

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама