Дитячий ЛОР у Миколаєві

Отоларинголог або ЛОР-лікар займається лікуванням вух, горла й носа в дітей до 18 років.

Через анатомічні особливості (короткого й широкого слухового каналу, великої кількості лімфоїдної тканини) і недосконалого імунного захисту, малята більш піддані Лор-інфекціям.

Переохолодження, протяг, потрапляння води у вуха в басейні або навіть зміна кліматичного пояса під час відпочинку може призвести до того, що дитина скаржиться на біль у вухах, у нього набрякає слизова горла та носа, з'являється нежить.

За перших ознак застуди рекомендується звернутися в дитяче ЛОР-відділення в Миколаєві. Наші лікарі оглянуть юного пацієнта, призначать аналізи, поставлять точний діагноз і підберуть результативне лікування з урахуванням віку та самопочуття малюка.

З якими симптомами звертатися до дитячого отоларинголога?

Перші ознаки ЛОР-інфекцій у дітей наступні:

 • подразнення та біль у глотці;
 • болісне ковтання;
 • втрата голосу (охриплість);
 • виділення з носа;
 • біль у носових пазухах, вухах;
 • підвищення температури.

Часто захворювання супроводжується млявістю, апатією, втратою апетиту. Дитина може погано спати, із труднощами дихати: задишка підсилюється під час фізичних навантажень. Також характерним симптомом деяких ЛОР-інфекцій є проблеми зі слухом у дитини.

ЛОР-патології можуть бути викликані бактеріями, вірусами, грибками, але іноді шум у вухах у дитини виникає й з інших причин: наприклад, через механічну травму барабанної перетинки, сірчаної пробки або неврологічних проблем. Щоб точно встановити причину хвороби та підібрати ефективне лікування, необхідно звернутися в дитяче ЛОР-відділення в Миколаєві.

Що перевіряє ЛОР у дітей?

Огляд у дитячого отоларинголога проходить у присутності батьків або опікунів. Лікар збирає анамнез, візуально оглядає слизову оболонку носа та горла, перевіряє зовнішній слуховий прохід, цілісність барабанної перетинки. За необхідності призначаються такі дослідження, як:

 • загальний аналіз сечі та крові;
 • біохімічний аналіз крові;
 • рентген носових пазух;
 • мазок слизової.

 За результатами ставиться точний діагноз. Під час лікування може знадобитися повторний візит до дитячого лікаря для контролю над терапією, коректуванням дози медикаментів, призначення фізіотерапевтичних процедур. Записатися на первинну консультацію в дитяче ЛОР-відділення в Миколаєві можна за допомогою контактного номера телефону медичного центру «ОН Клінік Миколаїв».

Коноваленко Оксана Леонідівна
Коноваленко Оксана Леонідівна
Лікар відділення дитячої отоларингології

Вартість прийому лікарів дитячої отоларингології у Миколаєві

Первинна консультація дитячого отоларинголога
Повторна консультація дитячого отоларинголога
ОНЛАЙН-Повторна консультація дитячого отоларинголога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря отоларинголога дитячого після регламентованого часу

Лікарі дитячої отоларингології ОН Клінік Миколаїв

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Дитяче відділення в Миколаєві
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама