0 800 30 17 33

Діагностика в Миколаєві

Функціональна діагностика — сукупність методів перевірки стану здоров'я, що дозволяють вивчити роботу внутрішніх органів (серця, мозку).

Діагностика організму проводиться для встановлення діагнозу, а також контролю перебігу хронічних захворювань.

Ми проводимо:

Показання до діагностики організму

Одним із методів функціональної діагностики є електроенцефалографія (ЕКГ) — неінвазивне дослідження роботи серця, що ґрунтується на оцінці його електричних імпульсів. Показання до функціональної діагностики серця:

  • біль або дискомфорт у серці;
  • серцеві шуми;
  • аритмії (порушення серцевого ритму);
  • інфаркт міокарда (погіршення кровопостачання та пошкодження клітин серцевого м'яза).

Пройти обстеження організму також необхідно за швидкої втомлюваності, поганої переносимості фізичного навантаження, задишки та набряку нижніх кінцівок. За потреби вивчити розміри серця, товщину та рухливість серцевого м'яза проводиться ультразвукова діагностика.

Функціональна діагностика також включає електроенцефалографію (ЕЕГ) — метод дослідження стану головного мозку, що дозволяє вивчити електричну активність нейронів (нервових клітин). Показання до ЕЕГ:

  • судоми;
  • черепно-мозкові травми;
  • часті головні болі та запаморочення;
  • розлади сну (безсоння, сноходіння).

У дитячому відділенні функціональної діагностики в «ОН Клінік Миколаїв» ЕЕГ проводять дітям за затримки мовленнєвого або психомоторного розвитку, апное (короткочасне зупинення дихання) під час сну, а також для діагностики та контролю ефективності лікування епілепсії.

За патологій шлунково-кишкового тракту гастроентерологи спрямовують на ендоскопію — інструментальний метод діагностики, що дозволяє вивчити структуру внутрішніх стінок шлунка чи кишечника.

Функціональна діагностика в Миколаєві

Спеціальна підготовка до функціональної діагностики стану здоров'я не потрібна. Перед обстеженням організму не можна вживати напої, що містять кофеїн (чай, кава, какао), а також необхідно повідомити лікаря функціональної діагностики про прийом лікарських препаратів. Після закінчення медичної діагностики фахівець проводить розшифрування результатів дослідження.

Для запису на функціональну діагностику здоров'я в Миколаєві в «ОН Клінік Миколаїв» зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму запису на прийом.

Вартість прийому лікарів функціональної діагностики у Миколаєві

Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб-Нд: 8:30-18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.