Медичний центр «ОН Клінік Одеса»

Наші переваги

14 років в Україні, 34 роки у світі

Унікальні ліки та обладнання

Поетапний та безготівковій розрахунок

Цілодобова підтримка пацієнтів

193 009 звернень за час роботи

Комплексний підхід до лікування

Відділення

Останні статті у блозі

Ще в 1987 році «ОН Клінік» прийняла своїх перших пацієнтів. На той час це був перший приватний медичний центр для вирішення чоловічих проблем і відновлення потенції. На сьогодні медичні центри Міжнародної мережі надають також й інші, не менш важливі послуги. В «ОН Клінік Одеса» можна отримати кваліфіковану консультацію різних фахівців. Сучасне діагностичне обладнання і досвідчені лікарі з багаторічним стажем не тільки швидко й точно поставлять діагноз, але і призначать ефективне лікування, яке допоможе вилікуватися від захворювання в найкоротші терміни.

У медичному центрі «ОН Клінік Одеса» застосовуються тільки безопераційні методи лікування, які вже багато років використовуються в Європі та в інших розвинених країнах, а також визнані найбільш атравматичними і безболісними. Більш того – при лікуванні безопераційними методами Вам не доведеться лягати в стаціонар, брати лікарняний на роботі, відриватися від сім’ї, проходити складний післяопераційний період. Найголовніше – це не затягувати з візитом до лікаря. Так як при запущеній хворобі безопераційні методи можуть вже й не допомогти. В «ОН Клінік Одеса» допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Тому якщо Ви зіткнулися з такими неприємними захворюваннями, як геморой, анальна тріщина, ерозія шийки матки, ЗПСШ, передчасна еякуляція, еректильна дисфункція, псоріаз, звертайтеся в «ОН Клінік Одеса». При першому ж візиті до лікаря Ви пройдете повне комплексне обстеження на найсучаснішому високоточному обладнанні. Вам гарантована не тільки повна конфіденційність, а й уважне і чуйне ставлення персоналу.

Записатися на прийом можна в будь-який час – оператори перебувають на зв’язку цілодобово і готові відповісти на всі Ваші запитання. 

Отримати консультацію та записатися на прийом можна за телефонами: 0 800 30 17 30.