Logo
0 800 30 17 30

Дитяча отоларингологія в Одесі

Дитяче ЛОР-відділення займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань вух, носа і горла у дітей від народження до 18 років.

При появі ознак запалення або пошкодження ЛОР-органів у дитини необхідно записатися до дитячого отоларинголога. У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Одеса» запис до лікаря ведеться цілодобово.

Ми лікуємо:

Що лікує дитячий отоларинголог в Одесі?

Приватний дитячий отоларинголог лікує гострі та хронічні респіраторні інфекції верхніх дихальних шляхів (гортані, глотки, носа і навколоносових пазух), запалення вух. Лікар проводить розтин абсцесу і дренування гнійної порожнини у дитини. Дитячий ЛОР в Одесі лікує:

 • хронічні та гострі запалення носа (гайморит, хронічний і алергічний риніт);
 • запальні захворювання горла (фарингіт, гострий і хронічний тонзиліт);
 • хвороби органів слуху (отит, хронічне запалення середнього вуха).

У відділенні отоларингології в Одесі проводиться лікування травм ЛОР-органів. Також дитячий ЛОР видаляє сторонні предмети, що потрапили у вуха, ніс або глотку.

Показання до консультації дитячого ЛОРа

Звернутися до отоларинголога необхідно, якщо в дитини болить вухо, горло, утруднене дихання. Показаннями до консультації дитячого ЛОРа є червоне горло, кашель і температура в дитини, часті вірусні інфекції.

Показання до консультації отоларинголога

Показання до консультації отоларинголога

Інші симптоми ЛОР-захворювань: 

 • закладений ніс у дитини;
 • зниження або втрата нюху;
 • закладеність або шум у вухах;
 • біль у ділянці чола і перенісся;
 • зниження слуху;
 • почервоніння і набряк горла;
 • біль при ковтанні;
 • запалення слизової оболонки рота.

Записати дитину до ЛОРа потрібно в разі сівшого голосу або його втрати. Також звернутися до лікаря необхідно за появи гнійних виділень і крові з носа в дитини, щоб виключити наявність бактеріальної інфекції або травми. Гній у вусі в дитини може свідчити про розвиток отиту, пошкодження барабанної перетинки, тому потрібно обстежитися в отоларинголога.

Проконсультуватися з ЛОРом необхідно в разі запалення лімфовузлів за вухом і в ділянці шиї в дитини. Ознаками отоларингологічних захворювань у немовлят можуть бути плач, відмова від їжі, втрата апетиту. Запалення вух, горла і носа можуть призвести до ускладнень у вигляді бронхіту, пневмонії, зниження слуху і нюху, тому вимагають обов'язкового лікування.

Що робить дитячий ЛОР на прийомі?

На первинному прийомі ЛОР вислуховує скарги, проводить огляд, збирає анамнез і призначає додаткові дослідження. Отоларинголог перевіряє у дитини гостроту слуху, цілісність барабанної перетинки, оглядає слизову оболонку горла і носа. Також проводиться відеодіагностика за допомогою ендоскопа (приладу зі встановленою на кінці камерою, зображення з якої виводиться на екран). За результатами обстеження лікар ставить діагноз і призначає лікування ЛОР-захворювань у дітей.

Дитячий ЛОР в Одесі

Дитячий отоларинголог проводить огляд дитини в присутності батьків або опікунів. Перед візитом до ЛОРа необхідно за добу скасувати приймання дитиною препаратів, які можуть ускладнити діагностику (вушних і назальних засобів, препаратів для полоскання горла). Діагностика отоларингологічних захворювань у дітей включає:

 • загальні аналізи крові та сечі;
 • біохімічний аналіз крові;
 • мазки з носа і зіву на мікрофлору і чутливість до антибіотиків.

За результатами обстеження ЛОР призначить лікування дитині, яке може включати прийом противірусних, протизапальних препаратів, антибіотиків. Також проводиться видалення новоутворень радіохвильовим методом (малоінвазивний спосіб лікування, що передбачає мінімальне втручання в організм).

У ЛОР-відділенні в Одесі проводиться видалення папілом у вусі у дитини. Також отоларинголог видаляє поліпи, фурункули в носі у дитини за допомогою радіохвильового методу. Процедура видалення новоутворень здійснюється за допомогою апарату «Сургітрон», проходить швидко і безболісно. Висікаються тільки патологічні клітини, не зачіпаються здорові тканини, в результаті на шкірі не залишається шрамів і рубців. 

Під час лікування може знадобитися повторний візит до дитячого ЛОРа для контролю терапії та коригування дози медикаментів. Також за необхідності призначається консультація педіатра.

Лікування ГРВІ у дитини в Одесі

Гостра вірусна респіраторна інфекція (ГРВІ) у дитини може проявлятися у вигляді болю в горлі, кашлю, нежитю. Також під час ГРВІ у дітей може підвищуватися температура тіла до 39 градусів. Ознаками ГРВІ у дітей до одного року є плач, слабкість, зниження апетиту і безсоння.

Вірусна інфекція у дітей заразна і передається повітряно-крапельним шляхом, тому за появи симптомів захворювання необхідно ізолювати дитину. Лікування ГРВІ у дітей може включати:

 • противірусні препарати;
 • жарознижувальні засоби;
 • судинозвужувальні краплі (для зняття набряклості слизової оболонки носа);
 • протикашльові препарати;
 • спреї та таблетки від болю в горлі.

Також дитячий ЛОР може призначити прийом вітамінів та імуномодуляторів. У разі ГРВІ у малюків рекомендується постільний режим і рясне тепле пиття. У разі застуди в дитини необхідно провітрювати кімнату і стежити за харчуванням. Раціон має містити достатньо білка, вітамінів і клітковини. Лікування ГРВІ у немовлят може включати застосування судинозвужувальних препаратів і жаро

Записатися на консультацію дитячого отоларинголога в Одесі та лікування захворювань вух, горла й носа в медичному центрі «ОН Клінік Одеса» можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом. Уточнити вартість консультації дитячого ЛОРа також можна на сайті та за телефоном.

Мошинська Жанна Олегівна
Мошинська Жанна Олегівна
Лікар відділення дитячої отоларингології

Відгуки про лікарів-дитячих отоларингологiв у Одесі

Був на візиті у ЛОРа, все сподобалось, лікар-професіонал своєї справи, зробив огляд та виявив причину того, що мене турбувало. Дуже дякую Мошинська)
Денис , 01.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікар: Мошинська Ж.О., отоларинголог. Приємний, дбайливий лікар, уважно обстежила, поставила правильний діагноз. Перша процедура промивання мигдалин пройшла без...
Валерія , 01.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу сказати велике спасибі ЛОР-лікарю, Мошинській Жанні Олегівні, дуже приємний фахівець, після огляду все доступно пояснила. Хороший фахівець, рекомендую всі...
Марія , 20.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому дитячих лікарів-отоларингологів у Одесі

Консультація отоларинголога
ОНЛАЙН Консультація отоларинголога
ОНЛАЙН Консультація отоларинголога за кордон

Лікарі дитячої отоларингології ОН Клінік Одеса

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

Дитяче відділення «ОН Клінік Одеса» (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.