Logo
0 800 30 17 30

Дитяча офтальмологія в Одесі

Дитячий офтальмолог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань очей, повік і вій у дитини від народження до 18 років.

Патології очей можуть мати інфекційну (наприклад, ячмінь) і неінфекційну (зокрема глаукома, короткозорість) природу.

Ми лікуємо:

Пройти лікування в дитячого окуліста в Одесі можна в медичному центрі «ОН Клінік Одеса». Записатися до дитячого офтальмолога можна цілодобово.

Що лікує офтальмолог в Одесі?

Дитячий очний лікар спеціалізується на лікуванні хвороб рогівки, кон'юнктиви, склоподібного тіла, райдужки і кришталика. Дитячий офтальмолог в Одесі лікує:

 • захворювання повік (блефарит, дакріоцистит);
 • патології сітківки (відшарування, діабетичну ретинопатію);
 • хвороби кришталика (катаракту);
 • захворювання кон'юнктиви (синдром сухого ока, кон'юнктивіт);
 • патології рефракції (міопію, гіперметропію);
 • підвищений очний тиск (глаукому).

Дитячий офтальмолог в Одесі також діагностує і лікує інфекційні захворювання очей (наприклад, ячмінь, халязіон, кератит, демодекоз). До послуг дитячого офтальмолога також входить виявлення і витяг чужорідного тіла з рогівки і кон'юнктиви.

Показання до консультації дитячого офтальмолога

На захворювання очей у дитини можуть вказувати почервоніння повік і склоподібного тіла. Інші показання до консультації дитячого офтальмолога:

 • затуманеність і нечіткість зору;
 • двоїння в очах;
 • підвищена сльозотеча;
 • дискомфорт, печіння або свербіж в очах;
 • погіршення зору (вдалину, зблизька, з боків або в центрі);
 • чорні «крапки» або «смуги» перед очима;
 • поява сірих або білих вкраплень, або виразок на райдужці;
 • чутливість до відблисків і яскравого світла;
 • жовта скоринка на повіках і віях (особливо вранці після нічного сну);
 • ареоли навколо вогнів;
 • чужорідне тіло в оці;
 • погіршення нічного зору.

На інфекційні захворювання можуть вказувати кров'янисті, гнійні, жовті або водянисті виділення з очей. У разі потрапляння в око інфекції також може підвищуватися температура, з'являтися набряк у ділянці повік. Утворення шишки під шкірою нижньої або верхньої повіки може вказувати на ячмінь або халязіон.

Консультація приватного дитячого офтальмолога необхідна в разі симптомів очного тиску, які включають нудоту, блювоту, головний біль, дискомфорт або відчуття тиску в очах, помутніння та нечіткість зору. Записати дитину до офтальмолога також потрібно в разі тупих, ріжучих, гострих або колючих болів в очах, які можуть посилюватися під час гігієнічних процедур, надягання лінз, дотику до повік, нанесення або змивання косметики.

Перевірка зору в дітей в Одесі

Перевіряти зір дитині в профілактичних цілях необхідно один раз на рік. Кожні півроку потрібно записуватися на консультацію до офтальмолога при діагностованих незапальних захворюваннях (глаукомі, катаракті) і рефракційних порушеннях (астигматизмі, далекозорості та міопії). На прийомі лікар оцінює зміни в гостроті зору і за необхідності коригує призначене лікування.

За добу до прийому рекомендується відмовитися від носіння контактних лінз, оскільки вони можуть тимчасово змінювати форму рогівки, впливаючи на результати обстеження. Вранці напередодні консультації не потрібно наносити макіяж, оскільки лікар може закапувати очі краплями для розширення зіниць.

Біомікроскопія дитині в Одесі

Біомікроскопія — це діагностична процедура, під час якої використовується біомікроскоп (ламповий мікроскоп) для вивчення стану переднього і заднього сегментів ока. Лікар оглядає очне яблуко, склеру, рогівку, кришталик, райдужку, сітківку, склеру і кон'юнктиву ока під багаторазовим збільшенням. Показання до проведення біомікроскопії дітям:

 • катаракта (помутніння кришталика);
 • підвищений внутрішньоочний тиск;
 • підозра на відшарування сітківки;
 • дегенерація жовтої плями;
 • потрапляння стороннього тіла в око;
 • пошкодження склери або рогівки;
 • закупорка або розрив кровоносних судин ока.

Біомікроскопію також проводять для визначення причини печіння, свербіння, поколювання і болю в очах. Тривалість процедури зазвичай становить 5-10 хвилин.

Вимірювання внутрішньоочного тиску дитині в Одесі

Тонометрія дитині проводиться для вимірювання тиску всередині ока. У нормі внутрішньоочний тиск становить від 10 до 20 мм ртутного стовпа. Етапи вимірювання очного тиску в дитини:

 1. Пацієнту капають очі спеціальними краплями для запобігання больових відчуттів під час обстеження.
 2. Дитина розташовується на стільці або на кушетці.
 3. Офтальмолог підносить тонометр до ока і направляє потік повітря до рогівки.
 4. Лікар розшифровує та оцінює результати обстеження, які висвічуються на моніторі.

Під час діагностики глаукоми в дитини можуть виникати дискомфорт і відчуття тиску в оці, які минають одразу після завершення обстеження. Тонометрія триває не довше п'яти хвилин.

Офтальмоскопія дитині в Одесі

Дитяча офтальмоскопія — діагностичне дослідження, що передбачає огляд очного дна дитини. Під час обстеження лікар оглядає зоровий нерв, сітківку, кровоносні судини і судинну оболонку ока. Показання до дослідження очного дна в дитини:

 • вірусне запалення сітківки;
 • порушення центрального зору;
 • меланома ока;
 • відшарування або пошкодження сітківки;
 • високий внутрішньоочний тиск;
 • порушення роботи зорового нерва;
 • дегенерація жовтої плями.

У разі виключення захворювань очей окуліст може направити на консультацію до педіатра, оскільки зміни в судинній оболонці можуть вказувати на діабет або гіпертонію (підвищений артеріальний тиск). За необхідності педіатр направить до вузькопрофільного фахівця (наприклад, ендокринолога).

За 20 хвилин до офтальмоскопії дитині закапують очі для розширення зіниці. Огляд ока проводять за допомогою офтальмоскопа (приладу, оснащеного ліхтариком і лінзами) або щілинної лампи. Обстеження триває 5-10 хвилин.

Після офтальмоскопії в дитини може виникнути підвищена чутливість до яскравого світла і відблисків, тому рекомендується взяти із собою сонцезахисні окуляри. Розпливчастість зору минає самостійно протягом двох-трьох годин. У рідкісних випадках виникають побічні ефекти на краплі для розширення зіниць у вигляді нудоти, сухості в роті та запаморочення.

Скіаскопія дитині в Одесі

Скіаскопія — метод оцінки зору, який використовують для визначення рефракції ока. Етапи проведення скіаскопії дітям:

 1. Пацієнт сидить перед спеціальним приладом, який генерує світлові промені.
 2. Офтальмолог розглядає відбиття світла від сітківки ока через зіницю.
 3. Лікар змінює характеристики світлових променів (наприклад, кут їхнього падіння або фокусну відстань) і спостерігає зміни на сітківці.

Скіаскопія дає змогу визначити порушення рефракції ока: короткозорість (погіршений зір вдалину), далекозорість (неможливість сфокусувати погляд на далеко розташованих предметах) та астигматизм (спотворений і розмитий зір зображення). Діагностика зору за допомогою скіаскопа проводиться з профілактичною метою, а також для підбору окулярів і лінз для корекції зору.

Авторефрактометрія дитині в Одесі

Авторефрактометрія дитині проводиться для оцінки здатності ока фокусувати світлові промені. Під час діагностики визначається сферична (короткозорість або далекозорість) і циліндрична (астигматизм) корекції у дитини.

Проба Ширмера дитині в Одесі

Проба Ширмера — діагностичний тест, який використовують для вимірювання об'єму слізної рідини. Тест застосовується для перевірки на синдром сухого ока у дитини. Проведення проби Ширмера дитині:

 1. Пацієнт сидить або стоїть перед офтальмологом.
 2. Лікар бере спеціальну смужку фільтрувального паперу і розміщує її під нижню повіку. Смужка має контактувати з кон'юнктивою (внутрішньою оболонкою ока), але не натирати рогівку (прозору передню оболонку ока).
 3. Окуліст утримує смужку у вертикальному положенні протягом п'яти хвилин.
 4. По закінченню п'яти хвилин лікар вимірює кількість слізної рідини на смужці.

Пацієнту не рекомендується моргати або масажувати очі під час тесту. Під час проведення проби Ширмера може відчуватися дискомфорт.

Видалення стороннього тіла з ока дитини в Одесі

Попадання на рогівку і кон'юнктиву піску, сміття, трісок дерева, осколків скла або металу вимагає звернення до офтальмолога. На чужорідне тіло в оці дитини можуть вказувати запалення, біль, почервоніння, підвищена сльозотеча, кров'янисті виділення.

Поверхневі чужорідні тіла можуть видалятися ватними тампонами або паличками і промиванням кон'юнктиви зі шприца. Також для вилучення чужорідного тіла може використовуватися пінцет або голка.

Після процедури лікар проводить візометрію дітям (для перевірки гостроти зору) і оглядає очне дно. Лікар може призначити краплі або розчини для промивання ока, мазь для повік.

Масаж і обробка повік дитині в Одесі

Обробка повік дітям проводиться в разі демодекозного блефариту (запалення країв повік) для усунення кліща, що викликав захворювання. Офтальмолог також може призначити спеціальну піну для самостійної обробки вій.

Масаж повік дитині показаний у разі закупорки сальних залоз і синдрому сухого ока. Масажування зменшує застій у протоках, знімає запалення і набряклість, покращує дренаж слізних рідин, нормалізує функцію мейбомієвих залоз.

Підбір окулярів дітям в Одесі

Після збору анамнезу і визначення гостроти зору за допомогою скіаскопії і спеціальних таблиць (наприклад, Сівцева, Головіна, Снеллена) лікар визначає вид і ступінь вираженості захворювання.

Офтальмолог підбирає окуляри дитині для корекції короткозорості, далекозорості, пресбіопії та астигматизму. Носіння окулярів або лінз також може бути показано при косоокості, катаракті та глаукомі для поліпшення гостроти зору.

Під час підбору лінз дитині лікар розповідає про правила їх використання (регулярність заміни лінз, особливості надягання і знімання). Окуліст також може підібрати окуляри для комп'ютера з покриттям, що захищає від відблисків, і сонцезахисні окуляри.

Консультація дитячого офтальмолога в Одесі

Первинний прийом офтальмолога передбачає консультацію та аналіз скарг пацієнта (наприклад, біль, сльозотеча, чутливість до яскравого світла). Залежно від наявності діагностованих патологій очей, мети звернення (профілактичний огляд або погіршення зору) лікар підбирає необхідні методи діагностики.

Лікування іридоцикліту у дітей в Одесі

Іридоцикліт — запалення райдужної оболонки ока і війкового (циліарного) тіла. Причинами іридоцикліту у дітей є травми очей, вірусні та бактеріальні інфекції (туберкульоз, кір, грип), зниження імунітету. Симптоми іридоцикліту в дитини проявляються у вигляді болю в очах, погіршення зору (появи пелени перед очима), світлочутливості.

Діагностика запалення райдужної оболонки ока у дитини включає візометрію, офтальмоскопію, біомікроскопію. Лікування іридоцикліту в дітей може включати:

 • протизапальні препарати;
 • стероїдні краплі;
 • антибіотики.

Терапія іридоцикліту, викликана інфекційними захворюваннями, спрямована на лікування патологій, які провокують запалення очей. Також дитячий офтальмолог може призначити масаж повік, прийом вітамінів та імуностимуляторів.

Лікування макулодистрофії у дітей в Одесі

Макулодистрофія — ураження центральної області сітківки ока (макули). Макулодистрофія у дітей може з'явитися через генетичну схильність, порушення капілярного кровообігу. Суха форма макулодистрофії виникає через скупчення жирових відкладень у клітковині ока, волога — через вростання кровоносних судин під макулою. Симптомами макулодистрофії у дітей є зниження і затуманення зору, спотворення предметів, труднощі в розпізнаванні облич.

Діагностика ураження сітківки ока в дитини включає офтальмоскопію, тонометрію, візометрію, біомікроскопію. Лікування макулодистрофії у дітей може включати:

 • внутрішньоочні ін'єкції (для поліпшення кровообігу);
 • прийом вітамінів (групи В).

Також дитячий офтальмолог за необхідності підбирає окуляри або контактні лінзи для корекції зору. Профілактика макулодистрофії у дітей включає збалансоване харчування, помірні фізичні навантаження, скорочення часу використання гаджетів.

Лікування дисфункції мейбомієвих залоз у дітей в Одесі

Дисфункція мейбомієвих залоз — порушення роботи слізної залози, що призводить до недостатнього зволоження ока. Запалення слізної залози в дитини може виникати внаслідок вроджених патологій мейбомієвих залоз, через алергію, ускладнення вірусних захворювань (грипу, ГРВІ). Симптомами дисфункції мейбомієвих залоз у дітей є сухість і почервоніння очей, відчуття стороннього предмета, скоринки на віях.

На прийомі дитячий офтальмолог проводить огляд, перевіряє гостроту зору, робить пробу Ширмера для визначення об'єму слізної рідини. Лікування дисфункції мейбомієвих залоз у дітей може включати:

 • зволожувальні краплі для очей;
 • теплі компреси для повік;
 • крем для повік;
 • масаж очей.

За допомогою масажу очей прискорюється кровообіг і збільшується кількість секрету. У разі закупорки слізного каналу дитячий офтальмолог може призначити його промивання для поліпшення відходження сліз.

Лікування ретинопатії у дітей в Одесі

Ретинопатія — захворювання сітківки, що виникає внаслідок порушення кровообігу ока у дітей. Ретинопатія може з'явитися у недоношених дітей через недостатній розвиток судин сітківки ока. Також ураження сітківки може виникнути в разі цукрового діабету. Симптомами ретинопатії у дитини є почервоніння білків очей, зниження і затуманення зору, спотворення сприйняття кольору.

Діагностика ретинопатії включає офтальмоскопію, тонометрію, біомікроскопію. Також дитячий офтальмолог перевіряє гостроту зору і рефракцію ока. Лікування ретинопатії у дітей може включати:

 • краплі, що розширюють судини і поліпшують кровообіг очей;
 • внутрішньоочні ін'єкції;
 • вітаміни;
 • імуностимулятори.

У разі ретинопатії, спричиненої цукровим діабетом, призначають препарати, які зменшують рівень цукру в крові. Також дитячий офтальмолог може призначити засоби, що знижують кількість рідини в оці.

Лікування деструкції склоподібного тіла у дітей в Одесі

Деструкція склоподібного тіла — порушення біохімічного стану ока, яке характеризується помутнінням склоподібного тіла. Причинами деструкції склоподібного тіла у дитини можуть бути травми очей, цукровий діабет, інфекційні захворювання органів зору (кон'юнктивіт, блефарит). Ознакою деструкції склоподібного тіла є мушки перед очима у дітей. Також у дитини можуть спостерігатися зниження зору і помутніння в очах.

На прийомі дитячий офтальмолог проведе огляд, перевірить гостроту зору і рефракцію ока, виміряє внутрішньоочний тиск. Лікування деструкції склоподібного тіла у дітей може включати:

 • краплі для очей;
 • вітаміни;
 • імуностимулятори.

Також дитячий офтальмолог може призначити лікувальну гімнастику для очей. Профілактика деструкції склоподібного тіла в дитини включає зменшення часу використання гаджетів, своєчасне лікування інфекційних захворювань очей. 

Лікування комп'ютерного синдрому у дітей в Одесі

Комп'ютерний синдром — розлад зору, пов'язаний з тривалою роботою за електронними пристроями (комп'ютером, планшетом). Симптомами комп'ютерного синдрому в дітей є напруга в очах, головний біль, світлочутливість. Також у дитини можуть виникати сльозотеча, затуманений і розмитий зір.

На прийомі дитячий офтальмолог проведе офтальмоскопію, візометрію, скіаскопію, виміряє внутрішньоочний тиск. Лікування комп'ютерного синдрому в дитини може включати:

 • зволожувальні краплі;
 • вітаміни для очей;
 • підбір окулярів або контактних лінз для роботи за комп'ютером.

Також офтальмолог може призначити дитині гімнастику для очей, що зміцнює окорухові м'язи. Для профілактики комп'ютерного синдрому необхідно робити регулярні перерви в роботі за гаджетами, стежити за рівнем освітлення робочого місця.

Лікування зниження зору у дітей в Одесі

Зниження зору в дитини може виникати через короткозорість, далекозорість, астигматизм, тривале використання гаджетів, читання за поганого освітлення. Ознаками погіршення зору в дітей є підвищена втома очей, зниження видимості в темряві, розмитість і затуманення зору.

Діагностика зниження зору включає візометрію, офтальмоскопію, скіаскопію, комп'ютерну перевірку зору. Лікування погіршення зору в дитини може включати:

 • підбір окулярів або контактних лінз;
 • краплі для поліпшення кровообігу і зволоження очей;
 • кортикостероїди;
 • протизапальні засоби.

Профілактика зниження зору в дитини включає зменшення часу використання електронних приладів, хороше освітлення під час навчання. Також офтальмолог може порекомендувати дитині виконувати гімнастику для очей.

Лікування відшарування сітківки у дітей в Одесі

Відшарування сітківки — офтальмологічне захворювання, що характеризується відділенням сітківки ока від судинної оболонки. Причинами відшарування сітківки у дитини є травми очей, цукровий діабет, високий ступінь короткозорості. Симптоми відшарування сітківки в дітей:

 • відчуття пелени перед очима;
 • спотворення предметів;
 • зниження зору;
 • «мушки» перед очима.

У разі розриву сітківки у дітей може виникати часткове затемнення в полі зору. Відшарування сітківки може призвести до сліпоти і потребує обов'язкового лікування.

На прийомі дитячий офтальмолог перевіряє гостроту зору, вимірює внутрішньоочний тиск і оглядає очне дно. Лікування відшарування сітківки може включати краплі та ін'єкції для зміцнення судин очей.

Лікування пресбіопії у дітей в Одесі

Пресбіопія — патологія зору, що характеризується потовщенням кришталика ока і неможливістю фокусуватися на прилеглих об'єктах. Пресбіопія у дитини може виникати через спадкову схильність, травми очей, цукровий діабет. Симптомами пресбіопії у дитини є підвищена втома очей, труднощі з читанням і письмом, головний біль. Розпливчастість зору в дітей з'являється під час погляду на прилеглі предмети, об'єкти, що знаходяться далеко, дитина бачить чітко.

Діагностика пресбіопії включає офтальмоскопію, тонометрію, скіаскопію, візометрію. Лікування пресбіопії у дітей може включати:

 • підбір окулярів або контактних лінз для корекції зору;
 • гімнастику для очей.

Необхідно підібрати хороше освітлення для місця навчання дитини, щоб знизити напругу очей. Також рекомендується захищати очі від ультрафіолетового випромінювання (носити сонцезахисні окуляри).

Лікування гіперметропії (далекозорості) у дітей в Одесі

Гіперметропія (далекозорість) — порушення рефракції ока, за якого дитина нечітко бачить об'єкти, розташовані на невеликій відстані. Далекозорість у дітей з'являється внаслідок внутрішньоутробних порушень розвитку плода, недостатнього розміру очного яблука, травми очей і перенапруження органів зору через часте використання гаджетів. Симптомами гіперметропії в дитини є порушення зору зблизька, прискорене моргання, підвищена сльозоточивість.

На прийомі дитячий офтальмолог проводить огляд очного дна, перевіряє гостроту зору, вимірює внутрішньоочний тиск. Лікування гіперметропії в дитини може включати:

 • гімнастику для очей;
 • підбір окулярів або контактних лінз.

Для профілактики гіперметропії у дітей необхідно робити перерви під час роботи з комп'ютером, скоротити час використання гаджетів. Також батькам потрібно стежити, щоб дитина читала і писала при хорошому освітленні.

Лікування склериту у дітей в Одесі

Склерит — запалення білої оболонки ока (склери). Склерит у дітей може з'явитися через генетичну схильність, аутоімунні хвороби (склеродермію, артрит), після перенесених вірусних захворювань (герпесу, грипу). Симптомами склериту в дітей є сльозоточивість, погіршення зору, світлобоязнь, почервоніння очей.

Діагностика запалення склери в дитини може включати офтальмоскопію, візометрію, біомікроскопію. Лікування склериту в дітей може включати:

 • протизапальні засоби;
 • антибіотики;
 • кортикостероїди;
 • імуностимулятори.

Дитячий офтальмолог може призначити прийом вітамінів і лікувальну гімнастику для очей. Для профілактики склериту дитині необхідно дотримуватися збалансованого харчування, дотримуватися режиму відпочинку, підтримувати імунітет.

Лікування неврологічних захворювань очей у дітей в Одесі

Неврологічні захворювання очей у дітей пов'язані з пошкодженням зорового нерва і кори головного мозку. Неврологічні причини порушення зору в дитини:

 • травми голови та очей;
 • хвороби головного мозку (енцефаліт, менінгіт);
 • неврологічні захворювання (епілепсія, мігрень);
 • пухлини головного мозку.

Симптомами неврологічних захворювань очей у дітей можуть бути поява плям перед очима, погіршення і розфокусування зору. Також у дитини можуть спостерігатися світлобоязнь, підвищена сльозоточивість, головний біль.

На прийомі дитячий офтальмолог проведе огляд, перевірить гостроту зору, виміряє внутрішньоочний тиск. Терапія неврологічних захворювань очей у дитини спрямована на лікування основного захворювання, яке погіршує зір. Лікар може підібрати окуляри або контактні лінзи для корекції зору. За необхідності дитячий офтальмолог направить дитину на консультацію до невролога.

Записатися на консультацію до дитячого окуліста і лікування захворювань очей і повік в Одесі в медичному центрі «ОН Клінік Одеса» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Уточнити ціну консультації дитячого офтальмолога можна також на сайті або за телефоном.

Сімчинська Катерина Павлівна
Сімчинська Катерина Павлівна
Лікар відділення офтальмології

Відгуки про лікарів-офтальмологів у Одесі

Лікар Сімчинська Катерина Павлівна проводила огляд і надавала консультації дуже професійно, гарно все пояснювала та була дуже ввічливою і приємною. Все сподобал...
Крістіна , 19.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже сподобалася лікарка, змогла знайти підхід до маленької дитини. Дала необхідні рекомендації. Рекомендую Симчинську Катерину Павлівну.
Лев , 14.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Я сьогодні з сином (5 років) була на консультації в On-clinic у лікаря-офтальмолога Катерини Павлівни. Прийомом дуже задоволена і гарний лікар, все пояснила, до...
Олена , 15.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дякуємо «ОН Клінік» за теплий прийом. Була з сином на консультації у дитячого офтальмолога Катерини Петрівни. Лікар - компетентна, уважна, гарна комунікація з д...
Георгій , 25.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу залишити відгук - лікарка-дитячий офтальмолог дуже сподобалася! Активна, компетентна, дуже уважна. Все дрібно розповіла, тепер маємо на увазі - де є гарний...
Каріна , 18.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Сімчинська Катерина Павлівна. Гарний, відповідальний, чемний спеціаліст. Дуже добре та якісно знаходить підхід до дітей. Знає як зацікавити дитину. Ввічлива та...
Іван , 18.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-офтальмологів у Одесі

Консультація офтальмолога з діагностикою ( візіометрія, авторефрактометрія, біомікроскопія, офтальмоскопія)
Флюоресцеїнова проба (два ока)
220 грн
Флюоресцеїнова проба (одне око)
130 грн
Консультація офтальмолога (без діагностики)
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики)
Визначення рефракції за допомогою КРФ
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики) за кордон
Вимірювання внутрішньоочного тиску

Лікарі офтальмології ОН Клінік Одеса

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

Дитяче відділення «ОН Клінік Одеса» (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.