0 800 30 17 30

Підліткова гінекологія «ОН Клінік Одеса»

На жаль, проблеми гінекологічного характеру можуть виявлятися незалежно від віку.

Висипання, запалення або аномалії розвитку статевих органів можуть виявлятися і в дитячо-юнацькому віці. Саме для цього потрібен професійний підлітковий гінеколог.

Подразнення в області промежини, поява виділень, ріжучих болів є приводом для швидкого звернення до фахівця. Консультація дитячого гінеколога допоможе встановити причину подібних явищ, а також призначити ефективне лікування. Своєчасне звернення до лікаря допоможе запобігти багатьом проблемам, з якими стикаються дівчата у підлітковому віці. В першу чергу, це зайва вага, акне, посилений ріст волосся. Якщо розмова на тему початку статевого життя є для вас важкою, фахівці нашого медичного центру допоможуть вирішити і цю проблему.

Огляд підліткового гінеколога в «ОН Клінік Одеса» передбачає тактовний підхід до кожної юної пацієнтки, дбайливе обстеження методами ректального огляду та абдомінального УЗД, якщо ж дівчинка вже почала вести статеве життя, додається піхвове обстеження.

Дитяча гінекологія також використовує результати лабораторних діагностик для встановлення причин менструальних порушень і гіпоталамічного синдрому. Підліткові лікарі-гінекологи ведуть також профілактичну роботу: навчають правильної інтимної гігієни, консультують дітей і батьків з питань запобігання розвитку патології репродуктивних органів.

Якщо у дитини відвідування такого «дорослого» лікаря викликає дискомфорт і стрес, гінекологічний огляд у дівчаток можливий в присутності одного з батьків. Фахівці «ОН Клінік Одеса» дбають про те, щоб рішення делікатних проблем в юному віці було не тільки ефективним, але і максимально комфортним.

Наші спеціалісти лікують такі захворювання:

Існує ряд тривожних станів, при яких рекомендуємо в найкоротші терміни відправитися на прийом до підліткового гінеколога в Одесі. У їх числі:

  • аномалії розвитку статевих органів (синехії, ембріональні кісти, суцільна дівоча пліва, атрезія піхви);
  • порушення менструального циклу (нерегулярність, зміна частоти циклу, інтенсивні або незначні виділення, сильні больові відчуття);
  • запально-інфекційні процеси (молочниця, вульвіт, цистит, ендометріоз);
  • маткові кровотечі (мають нестабільний характер, можуть виникати в періоди між місячними, особливо в підлітковому віці);
  • рясні виділення з піхви;
  • мастопатія (утворення доброякісних ущільнень у грудях, часто виникають у період гормональних перепадів підліткового віку);
  • фолікулярні кісти (незлоякісні утворення в яєчниках, що з'являються внаслідок надмірно активних фізичних навантажень, ендокринного дисбалансу, запальних хвороб);
  • гострі болі внизу живота;
  • ерозія шийки матки (виразкові утворення можуть розвиватися навіть у юних пацієнток, також зустрічаються випадки вродженого захворювання (псевдоерозія). Важливо провести своєчасну терапію, щоб запобігти поширенню патологічного процесу);
  • полікістоз яєчників (захворювання має властивість передаватися спадково, тому для запобігання його розвитку потрібна консультація профільного спеціаліста).

Будь-які порушення статевого розвитку (передчасне або запізніле) є приводом для звернення до підліткового гінеколога, який призначить необхідні діагностики, проаналізує їх результати і призначить нормалізуючу терапію.

Записатися до дитячого гінеколога «ОН Клінік Одеса» можна у зручний спосіб у будь-який час. Достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті. 

Ющенко Тетяна Олександрівна
Ющенко Тетяна Олександрівна
Лікар відділення підліткової гінекології

Відгуки про лікарів-підліткових гінекологів у Одесі

Вартість прийому лікарів підліткової гінекології у Одесі

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога

Лікарі відділення підліткової гінекології ОН Клінік Одеса

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.