Фізіотерапія в Одесі

Відділення фізіотерапії спеціалізується на проведенні профілактики та лікування захворювань різних органів і систем організму за допомогою позитивного впливу природних фізичних явищ (світла, тепла, ультразвукових хвиль, магнітного поля, вібрації).

Фізіотерапевтичні кабінети оснащені апаратами для проведення процедур. Маніпуляції в фізіотерапії безболісні.

Ми проводимо:

Види фізіотерапевтичних процедур в Одесі

Фізіопроцедури застосовуються в дерматології, урології, гінекології, проктології, терапії. В Одесі проводяться наступні види фізіотерапевтичного впливу:

  • фототерапія (ЛОД-терапія);
  • ректальна фізіотерапія «Простам»;
  • лазеротерапія;
  • магнітотерапія;
  • ультразвукова терапія.

Прийом фізіотерапевта займає від 10 до 30 хвилин. Тривалість процедур і курсу лікування, вид маніпуляції визначає лікуючий лікар залежно від стадії захворювання і бажаного ефекту.

Фізіотерапевтичне лікування шкірних захворювань проводять за результатами огляду лікаря-дерматолога. Позитивний вплив фізіопроцедур на шкіру полягає в поліпшенні кровотоку, прискоренні регенерації (загоєння), протизапальному ефектs. Фізіопроцедури також дозволяють забезпечити проникнення активних компонентів зовнішніх лікарських препаратів у дерму.

Фізіопроцедури в гінекології та урології в Одесі

Фізіопроцедури з гінекології в Одесі застосовують для лікування менструальної дисфункції, передменструального синдрому, статевих інфекцій, хронічного тазового болю. Для отримання рекомендацій по проходженню курсу фізіотерапії для підтримки жіночого здоров'я необхідно записатися до гінеколога.

Фізіопроцедури з урології в Одесі призначаються для лікування простатиту, аденоми простати, еректильної дисфункції. Профілактика і лікування урологічних захворювань методами фізіотерапії можливі після консультації уролога.

Фізіотерапія в Одесі в медичному центрі «ОН Клінік Одеса» проводиться за попереднім записом. Записатися до фізіотерапевта в Одесі можна одним зі зручних для вас способів: за телефоном або заповнивши форму запису на прийом на сайті.

Курницька Світлана Миколаївна
Курницька Світлана Миколаївна
Лікар відділення фізіопроцедур

Лікарі відділення фізіопроцедур ОН Клінік Одеса

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама