0 800 30 17 30

Хірургія в Одесі

Відділення хірургії медичного центру «ОН Клінік Одеса» спеціалізується на діагностиці та оперативному лікуванні захворювань шкіри, підшкірно-жирової клітковини та м'яких тканин.

Лікування у приватного хірурга проходить амбулаторно та не вимагає госпіталізації.

Консультація хірурга в Одесі

Прийом хірурга відбувається за попереднім записом. У ході консультації лікар вивчить скарги та історію захворювання, проведе огляд, при необхідності призначить додаткові обстеження (аналізи крові, ультразвукове дослідження, консультації суміжних спеціалістів), за результатами яких призначить лікування.

У відділенні хірургії медичного центру «ОН Клінік Одеса» приймають пацієнтів із гнійно-запальними захворюваннями та доброякісними новоутвореннями м'яких тканин, шкіри та її придатків (фурункулами, карбункулами, пароніхіями, панараціями, абсцесами м'яких тканин, ліпомами, атеромами).

Для видалення нагноєнь та новоутворень м'яких тканин хірурги медичного центру «ОН Клінік Одеса» використовують радіохвильовий метод (видалення утворень відбувається спеціальним інструментом за допомогою фізичного впливу радіохвиль). Перевагами радіохвильового лікування є його атравматичність (здорові тканини не зачіпаються) та низький ризик розвитку ускладнень.

Лікування фурункулу в Одесі

Фурункули і карбункули є нагноєнням волосяних фолікулів шкіри. На початковій стадії розвитку фурункул є болючим гнійником червоного кольору без стрижня. У процесі дозрівання фурункул збільшується у розмірах за рахунок накопичення гною.
Фурункули та карбункули мають інфекційну (бактеріальну та грибкову) природу. Причини фурункулів та карбункулів:

  • порушення особистої гігієни;
  • травмування шкіри (порізи, подряпини);
  • шкірні захворювання (наприклад, акне);
  • цукровий діабет.

Фурункул виникає також на слизових оболонках (наприклад, фурункул у носі). Фурункул у вусі може бути непомітний і виявлятися лише болем у області слухового проходу. Фурункули під пахвою, як правило, виникають внаслідок травмування шкіри під час гоління.
Швидко вилікувати фурункул можна лише хірургічним шляхом. Лікування фурункула полягає в його розтині. Видалення фурункула проходить під місцевим знеболенням та займає 10-15 хвилин. Після операції лікар може призначити антибактеріальні препарати для профілактики ускладнень.

Лікування карбункулу в Одесі

На відміну від фурункула, карбункул є одночасним нагноєнням кількох розташованих волосяних фолікулів. Карбункул проникає в глибокі шари шкіри, його дозрівання супроводжується пульсуючим болем, припухлістю та почервонінням, може підвищуватися температура тіла. Хірургічне лікування карбункула полягає у його висіченні. Видалення карбункула проводиться радіохвильовим методом під місцевим знеболенням. При необхідності хірург також може призначити антибактеріальне лікування та додаткові обстеження: клінічні та біохімічні аналізи крові, консультацію дерматолога.

Лікування панариція в Одесі

Панарицій (нарив пальця) є нагноєнням м'яких тканин фаланг пальців. Панарицій має інфекційну природу, може бути бактеріальним чи грибковим. Якщо нариває палець, але не виходить гній, запалення може поширитися на зв'язки, сухожилля, суглоби та кістки пальців (кістковий панарицій).

При розвитку панариція палець на руці болить і пульсує, шкіра над ним стає гарячою та припухлою. Панарицій також може виникнути як запалення пальця на нозі.

Щоб швидко вилікувати панарицій, лікар призначить як хірургічне, і медикаментозне лікування. Оперативне лікування панариція полягає у розтині нагноєння під місцевою анестезією. Для придушення інфекції хірург може виписати антибактеріальний препарат.

Лікування пароніхія в Одесі

Пароніхій є різновидом панариція, при якому запалення м'яких тканин пальця обмежене нагноєнням нігтьового валика. Нагноєння нігтьового ложа має бактеріальну природу.

Залежно від проявів захворювання, пароніхій може бути гострим та хронічним. При гострому пароніхії запалення навколо нігтя супроводжується скупченням гною та різким болем. Хронічний пароніхій супроводжується частим запаленням та почервонінням кутикули, що розвивається в результаті приєднання грибкової інфекції.

Лікування пароніхія полягає в його розтині та видаленні гною під нігтем. Розтин пароніхія радіохвильовим методом займає 10-15 хвилин і проходить із застосуванням місцевого знеболювання. Для придушення бактеріальної інфекції лікар може призначити антимікробні препарати.

Розтин абсцесу в Одесі

Абсцес м'яких тканин має бактеріальну природу і є скупченням гною в підшкірно-жировій клітковині. Розвитку абсцесів сприяють травми шкіри (наприклад, при внутрішньом'язових уколах), сторонні тіла м'яких тканин (скалки) або їх здавлення.

Абсцес складається з щільної капсули та порожнини, заповненої гнійним вмістом. Розвиток абсцесу супроводжується появою болючого ущільнення, припухлістю та почервонінням шкіри.

Визначити абсцес хірург зможе під час огляду. Для уточнення діагнозу лікар може призначити ультразвукове дослідження м'яких тканин.

Хірургічне лікування абсцесу полягає в його розсічення та дренування (відтік гною), хірург також призначить антибактеріалні препарати. Розтин абсцесу м'яких тканин проводиться під місцевим знеболенням. Тривалість періоду загоєння після розтину абсцесу залежить від його розмірів та становить 1-3 тижні.

Видалення ліпоми в Одесі

Ліпома (жировик) є доброякісним новоутворенням шкіри, що складається з жирових клітин. Причиною ліпоми є генетична схильність до уповільненого розпаду жирів в організмі.

Ліпоми можуть з'явитися на будь-якій ділянці тіла, але частіше виникають на спині, шиї та в ділянці ліктя. Жировики мають вигляд м'яких та рухливих круглих утворень, шкіра над ними має звичайний вигляд. Великі ліпоми на шиї можуть викликати дискомфорт при поворотах голови.

Позбутися жировиків можна лише хірургічним шляхом. Видалення ліпоми радіохвильовим методом проводиться під місцевою анестезією та займає не більше 30 хвилин. Післяопераційна рана повністю гоїться протягом 2-3 тижнів. Дізнатись ціну на видалення ліпоми в медичному центрі «ОН Клінік Одеса» можна на сайті або за телефоном.

Видалення атероми в Одесі

Атерома (кіста сальної залози) являє собою доброякісне новоутворення шкіри, яке може виникнути на обличчі та спині, у природних складках пахвової та пахвинної області.

Атерома виглядає як невелике ущільнення або вузол на шкірі, на поверхні якого відкривається протока сальної залози. При приєднанні інфекції може розвинутись запалення сальної залози. Атерома, що нагноїлася, набуває червоного кольору, збільшується в розмірах, стає болючою.

Видалення атероми проводиться під місцевим знеболенням. Післяопераційна рана гоїться протягом 7-10 днів.

Лікування врослого нігтя в Одесі

Оніхокриптоз (врослий ніготь) є захворювання, у якому нігтьова пластина вростає в товщу м'яких тканин пальця. Розвитку оніхокриптозу сприяють носіння тісного взуття, травми пальців, порушення гігієни стоп.

Оніхокриптоз, як правило, вражає великий палець стопи та супроводжується больовими відчуттями в ділянці запаленого нігтя. Стадії врослого нігтя:

  • початкова (супроводжується болем при натисканні на шкіру навколо нігтьової пластини);
  • стадія дикого м'яса (навколо нігтя формується наріст, багатий на кровоносні судини, може приєднатися інфекція та нагноєння врослого нігтя);
  • хронізація (розростання м'яких тканин навколо нігтьового валика).

Лікування врослого нігтя проводиться хірургічним методом і полягає у його видаленні (резекції). Видалення врослого нігтя може бути частковим та повним. Операція на врослий ніготь проводиться під місцевим знеболенням. При приєднанні інфекції хірург може призначити антибактеріальне або протигрибкове лікування.

Записатися на консультацію хірурга та лікування у хірурга в Одесі у медичному центрі «ОН Клінік Одеса» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Дізнатись вартість огляду у хірурга можна також на сайті та по телефону.

Круц Сергій Миколайович
Круц Сергій Миколайович
Лікар відділення хірургії

Вартість прийому лікарів хірургії у Одесі

Виклик лікаря хірурга додому
Консультація хірурга

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Одеса

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.