Лабораторія «ОН Клінік»

Наші переваги

Цілодобова підтримка

Комфортні умови здачі

Онлайн-оплата на сайті

Робота 7 днів на тиждень

Прийом аналізів у дітей

Можливість здачі ПЛР

Вартість аналізів

У розрахунок термінів готовності аналізів не враховуються вихідні та святкові дні.

Поиск не дал результатов

Підготовка до аналізів

Аналіз крові (загальні правила)

Результати дослідження крові залежать від фізіологічного стану людини в період здачі аналізу. Тому перед проведенням біохімічних, гормональних, гематологічних та комплексних імунологічних аналізів крові бажано дотримуватися загальних правил підготовки до досліджень:

 • кров рекомендується здавати вранці, натщесерце (бажано не їсти за 8 годин до дослідження, але голодування понад 14 годин не рекомендується). Напередодні важливо уникати харчових перевантажень організму;
 • пити воду можна у звичній кількості, а від вживання алкогольних напоїв слід утриматися;
 • мінімум за годину до дослідження необхідно відмовитися від куріння;
 • напередодні дослідження важливо виключити фізичні та емоційні перевантаження організму;
 • за 10-20 хвилин до здачі аналізу крові рекомендується відпочити, бажано посидіти. Для цього бажано прийти в медичний центр заздалегідь;
 • за прийому лікарських препаратів слід проконсультуватися з лікарем про можливість перерви в прийомі ліків перед дослідженням і про тривалість цієї перерви, якщо вона можлива;
 • не бажано здавати аналіз крові після інструментального обстеження, фізіотерапевтичних і інших медичних процедур;
 • якщо лабораторне дослідження крові проводиться кілька разів, для контролю динаміки перебігу захворювання і найбільш точних результатів слід здавати його в однакових умовах (в одній лабораторії, в один час доби).

Екстрені дослідження і тести на інфекції, до яких неможливо підготуватися з дотриманням всіх правил, бажано здавати натще (не їсти за 4-6 годин до дослідження). Глюкозотолерантний тест також здається вранці натщесерце (голодувати потрібно не менше за 12, але не більше, ніж 16 годин).

Біохімічні дослідження

Альбумін (Суворо натще)

Напередодні виключити фізичне навантаження. Тривале перетискання судин під час взяття крові та "робота кулаком" можуть підвищити рівень альбуміну. Тривале перебування в вертикальному положенні може збільшити рівень на 10%.

Амілаза (Суворо натще)

Прийом деяких лікарських засобів (естрогени, кортикостероїди, фуросемід, ібупрофен, індометацин, тетрациклін тощо) може провокувати підвищення значень.

Білкові фракції (Суворо натще)

Їжа, вжита напередодні, не повинна містити багато білка.

Білок загальний (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження. Їжа, вжита напередодні, не повинна містити багато білка. Прийом деяких лікарських засобів (андрогени, кортикостероїди, гормони ЩЗ, інсулін, прогестерон) може провокувати підвищення значень.

Білірубін фракційно (загальний, прямий) (Суворо натще)

Прийом гепатотоксичних лікарських препаратів призводить до підвищення отриманих значень.

>Аланінамінотрансфераза (АЛТ) (Суворо натще)

Прийом деяких лікарських засобів (препарати, що викликають холестаз, анаболічні стероїди, деякі антибіотики) може провокувати підвищення значень. Виключити вживання алкоголю.

Аспартатамінотрансфераза (АСТ) (Суворо натще)

Прийом деяких лікарських засобів (препарати, що викликають холестаз, препарати з гепатотоксичною дією) може провокувати підвищення значень. Виключити вживання алкоголю.

Глюкоза (Суворо натще)

Перед здачею виключити підвищені психоемоційні та фізичні навантаження.

Глікозильований гемоглобін (Не вимагає підготовки)

Недоцільно проводити після кровотеч, гемотрансфузій.

Залізо (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, алкоголю; за 5-7 днів до здачі припинити прийом залізовмісних препаратів. За переливання крові дослідження краще проводити через кілька днів після процедури.

Кальцій (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, алкоголю. Протягом 24 годин не приймати контрастні речовини, що містять гадоліній.

Кальцій іонізований (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, алкоголю.

Креатинін (Суворо натще)

Їжа, вжита напередодні, не повинна містити багато білка.

Креатинкіназа (КФК) (Суворо натще)

Терапія статинами може підвищувати значення. Напередодні уникати надмірного фізичного навантаження, алкоголю.

Лактатдегідрогеназа (ЛДГ) (Суворо натще)

Фактори, що впливають на результат:

 • інтенсивні фізичні навантаження незадовго до дослідження,
 • наявність у пацієнта протезованого клапана серця (гемоліз еритроцитів внаслідок ушкодження клітин стулками клапана),
 • застосування електроімпульсної терапії незадовго до дослідження,
 • гемодіаліз (у зв'язку з видаленням інгібіторів ферменту - сечовини під час процедури)

ЗЗЗС (Суворо натще)

За 5-7 днів до здачі припинити прийом залізовмісних препаратів.

Ліпідограма (Суворо натще, не їсти 12-16 годин)

За кілька діб до здачі аналізу слід обмежити вживання жирної, гострої їжі, алкоголю, екзотичних страв. За добу до здачі крові необхідно виключити з раціону всі соки та будь-які фруктові напої. Краще пити тільки негазовану воду. Слід припинити прийом будь-яких лікарських засобів, а якщо вони необхідні, попередити лікаря.

Магній (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, алкоголю; за 5-7 днів припинити прийом препаратів, що містять магній.

Сечова кислота (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, не зловживати їжею, багатою білками, пуринами, виключити прийом алкоголю.

Сечовина (Суворо натще)

Їжа, вжита напередодні, не повинна містити багато білка. Виключити надмірні фізичні навантаження.

Ревмопроби (Суворо натще)

Між останнім прийомом їжі та здачею аналізу повинно пройти понад 8 годин. Перед виконанням аналізу не приймати лікарських засобів протягом 2 тижнів. Якщо це зробити неможливо, то після пройденого курсу лікування або за рекомендаціями лікаря виконати аналіз. За 24 години до виконання уникати фізичного навантаження, не вживати алкоголь, каву, енергетичні напої, фастфуд, смажену, жирну і гостру їжу.

Фосфор (Суворо натще)

Напередодні уникати надмірного фізичного навантаження, алкоголю; за 5-6 днів припинити прийом препаратів, що містять фосфор.

Лужна фосфатаза (Суворо натще)

Виключити алкоголь - за 1 день до здачі, куріння - за 2 години до здачі крові.

Аналіз сечі

За 1-2 дні до збору сечі важливо виключити фактори, які можуть змінити результати аналізу:

 • продукти, які можуть змінити колір сечі (наприклад, яскраво забарвлені фрукти, овочі і страви з них, копченості, солодке і маринади);
 • алкоголь, прийом вітамінів, біодобавок, діуретиків;
 • серйозні фізичні навантаження, баню і сауну.

Менструація, інфекційне захворювання з підвищенням температури або значне підвищення артеріального тиску - є причиною для перенесення терміну здачі аналізу.

Сеча збирається в одноразові стерильні ємності, доступні в будь-якій аптеці. До початку сечовипускання необхідно провести гігієну зовнішніх статевих органів.

Існує кілька видів аналізів сечі:

 • аналіз сечі по Нечипоренко;
 • загальноклінічний аналіз сечі;
 • бактеріологічний аналіз сечі.

Для аналізу сечі по Нечипоренко збирається середня порція ранкової сечі відразу після сну. Сечу збирають в спеціальний посуд, який можна купити в аптеці.

Перед збором сечі зробити туалет зовнішніх статевих органів. Жінки проводять туалет у напрямку спереду назад слабким мильним розчином. Аналіз не проводиться в дні менструації.

Після гігієнічних процедур слід почати сечовипускання в унітаз, потім затримати його і виділити сечу в спеціальний посуд в кількості 10-20 мл. Після цього сечовипускання завершується в унітаз. Зібрана сеча передається в лабораторію для аналізу.

Для загальноклінічного аналізу необхідно зібрати всю ранкову сечу, ретельно перемішати її, і відлити приблизно 50-100 мл в стерильний контейнер. Контейнер слід доставити в лабораторію в максимально короткий терміни, оскільки аналіз повинен бути виконаний протягом 2 годин після збору сечі.

Для бактеріологічного аналізу сечі використовують середню ранкову порцію сечі (в обсязі 10-20 мл), яку збирають в спеціальну ємність з дотриманням умов стерильності і доставляють в медичну лабораторію. Сечу необхідно здати до початку антибактеріальної терапії або через 3 дні після неї.

Перед збором сечі проводиться ретельний туалет зовнішніх статевих органів і області заднього проходу теплою кип'яченою водою. Чоловікам необхідно приділити особливу увагу обробці отвору сечовипускального каналу, а жінкам - піхви. При проведенні туалету можна використовувати дезінфектанти, оскільки при попаданні в пробу вони можуть пригнічувати ріст мікроорганізмів.

Аналіз калу

За 3-4 дні до аналізу калу слід скасувати прийом проносних препаратів, касторової і вазелінової олії, відмовитися від введення ректальних свічок. Для дослідження не використовується кал, отриманий після клізми або прийому барію (при рентгенівському обстеженні). Кал на кишковий дисбактеріоз збирають до початку лікування хіміотерапевтичними і антибактеріальними препаратами. Збір матеріалу на дослідження бажано проводити до призначення антибіотиків (якщо це неможливо, то тільки через 12 годин після відміни препарату).

Для збору калу використовують стерильне підкладне судно і одноразовий контейнер з кришкою, що загвинчується і ложечкою. Підкладне судно попередньо обробляють дезинфікуючим засобом, ретельно промивають проточною водою і споліскують окропом.

Перед збором аналізу слід помочитися в унітаз, потім шляхом природної дефекації в підкладне судно зібрати випорожнення (при цьому важливо простежити, щоб у нього не потрапила сеча). Після цього кал збирається в одноразовий контейнер, який необхідно щільно закрити, і доставляється в медичний центр протягом 3 годин з моменту збору аналізу. Протягом цього часу матеріал слід зберігати при температурі від + 2 ° С до + 8 ° С, не допускаючи його заморожування.

Відгуки клієнтів

Велике дякую Олені за прийняття заявки та Лікарю за те, що в такий час, сьогодні 23 березня 2022 року приїхали до Центру міста Харків на «виклик додому» для надання допомоги та провели необхідні процедури на найвищому рівні! Величезне спасибі! З повагою, Олександра
Олександра , 23.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Пункти здачі аналізів в ОН Клінік

 • Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

  Приймаємо: 10:00 - 14:00 (уточнюйте)
  вул. Ярослава Мудрого, 30а
  • Check-up/
  • КТ/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту)

  Приймаємо: 10:00 - 14:00 (уточнюйте)
  Московський проспект, 257
  • Check-up/
  • КТ/
  • Рентген/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Проспект Гагаріна)

  Приймаємо: Уточнюйте
  вул. Молочна, 48
  • Check-up/
  • Рентген/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Героїв Праці)

  Приймаємо: Уточнюйте
  вул. Героїв Праці, 22 а
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

  Приймаємо: Уточнюйте
  вул. Ярослава Мудрого, 36
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (м. 23 Серпня)

  Приймаємо: Вт, Чт, Сб 9:00-12:00
  вул. 23 Серпня, 32/20
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту)

  Приймаємо: Уточнюйте
  Московський проспект, 257
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (м. Перемога)

  Приймаємо: Уточнюйте
  пр. Людвіга Свободи 52-а
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (м. Ботанічний сад)

  Приймаємо: Уточнюйте
  пр. Науки, 37
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (м. Студентська)

  Приймаємо: Уточнюйте
  вул. Валентинівська, 35/81
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (м. Холодна Гора)

  Приймаємо: Вт, Чт, Сб 9:00-12:00
  вул. Полтавский Шлях, 153
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (Одеська)

  Приймаємо: Уточнюйте
  пр. Гагаріна, 177
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (Комунальний ринок)

  Приймаємо: Уточнюйте
  пр. Героїв Сталінграда 136-Л, літ. Д-1 (зупинка тролейбуса)
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Лабораторний пункт «ОН Клінік Харків» (м. Проспект Гагаріна)

  Приймаємо: Уточнюйте
  проспект Гагаріна, 26
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома
 • Дитяче відділення в Харкові (м. Палац Спорту)

  Приймаємо: 10:00 - 14:00 (уточнюйте)
  пр. Московський, 257
  • Check-up/
  • КТ/
  • Рентген/
  • Здача аналізів вдома

  Дитяче відділення в Харкові (м. Пушкінська)

  Приймаємо: 10:00 - 14:00 (уточнюйте)
  вул. Я. Мудрого, 30а
  • Check-up/
  • КТ/
  • Здача аналізів вдома
 • Медичний центр «ОН Клінік Суми»

  Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 13:00
  вул. Харківська, 23
  • Терапевт
 • Медичний центр «ОН Клінік Полтава»

  Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб, Нд: 9:00 - 17:00
  пр. Першотравневий, 18-А
  • Check-up/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома
 • Дитяче відділення в Полтаві

  Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 13:00
  пр. Першотравневий, 18-А
 • Медичний центр «ОН Клінік Дніпро»

  Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 19:00, Нд: 9:00-13:00
  пр. Д. Яворницького, 107а
  • Check-up/
  • КТ/
  • Рентген/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома
 • Дитяче відділення в Дніпрі

  Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 17:00
  пр. Д. Яворницького, 107а
 • Медичний центр «ОН Клінік Одеса»

  Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9.00 - 14.00
  вул. Мала Арнаутська, 56
  • Check-up/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

  Медичний центр «ОН Клінік Одеса»

  Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9.00 - 14.00
  вул. Корольова, 33б
  • Check-up/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома
 • Медичний центр «ОН Клінік Миколаїв»

  Приймаємо: Уточнюйте
  вул. Велика Морська, 74/3
  • Check-up/
  • Терапевт
 • Дитяче відділення в Миколаєві

  Приймаємо: Уточнюйте
  вул. Велика Морська, 74/3
  • Check-up
 • Медичний центр «ОН Клінік Маріуполь»

  Приймаємо: Уточнюйте
  пр. Металургів, 29
  • Терапевт
 • Медичний центр «ОН Клінік Ужгород»

  Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
  вул. Пестеля, 4
 • Медичний центр «ОН Клінік Біла Церква»

  Приймаємо: Пн, Ср, Пт: 9:00 - 13:00
  б-р Олександрійський, 25/2
  • Терапевт
 • Медичний центр «ОН Клінік Чернігів»

  Приймаємо: Уточнюйте
  вул. Героїв Чорнобиля, 3
  • Check-up
 • Медичний центр «ОН Клінік Черкаси»

  Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
  вул. Чехова, 43
  • Check-up/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома
 • Медичний центр «ОН Клінік Кропивницький»

  Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 16:00
  Бульвар Студентський, 6/5
  • Check-up/
  • Терапевт/
  • Здача аналізів вдома

Приватна лабораторія «ОН Клінік»

Першу приватну лабораторію «ОН Клінік» було відкрито у вересні 2020 року. На сьогодні функціонує вже дев'ять забірних пунктів у Харкові та один у Полтаві, у яких можна швидко здати аналізи.

Приватна лабораторія «ОН Клінік»

Приватні лабораторії «ОН ​​Клінік» оснащені всім необхідним обладнанням для забору біологічного матеріалу та проведення досліджень. Переваги лабораторії здачі аналізів:

 • співробітництво з «ДІЯ». Лабораторія входить до переліку МОЗ, згідно з яким має право передавати результати аналізів на ковід для припинення самоізоляції;
 • прийом експрес-аналізів. Пацієнти можуть здати термінові клінічні, біохімічні та цитологічні аналізи.

У медичній лабораторії «ОН ​​Клінік» після здачі аналізів можна отримати консультацію терапевта, гінеколога, невролога або кардіолога. Лікар вивчить результати аналізів, поставить діагноз та призначить лікування.

Лабораторні аналізи в «ОН Клінік»

В лабораторії «ОН Клінік» можна здати аналізи крові, сечі та калу. Переваги нашої приватної лабораторії щодо здачі аналізів:

 • прозоре формування цін на послуги (у вартість одразу входять забір біологічного матеріалу та тест-системи);
 • якісний сервіс. Пацієнти можуть записатися на здачу аналізів цілодобово через форму запису на сайті або по телефону, вибрати будь-який зручний час;
 • якість лабораторних аналізів. Медична лабораторія «ОН Клінік» відповідає за достовірність результатів;
 • швидкість та автоматизація. Пацієнти отримують більшість результатів аналізів протягом дня (всі результати з'являються в особистому кабінеті одразу після внесення даних до системи).

У приватній лабораторії «ОН ​​Клінік» можна здати аналізи на онкомаркери та зробити спермограму. Пацієнти також можуть здати аналізи на гормони при підозрі на захворювання щитовидної залози.

Пакетні аналізи у лабораторії «ОН ​​Клінік»

Пацієнти можуть здати пакетні аналізи, що включають комплексні дослідження крові, сечі, калу та сперми. У приватному медичному центрі «ОН Клінік» можна здати пакетні аналізи:

 • інфекція ковід-19;
 • інфекційні маркери (входить здача аналізів на сумарні антитіла до гепатиту С, ВІЛ, антиген до гепатиту В та сифіліс):
 • діабетичні;
 • загальноклінічні;
 • цервікальний скринінг;
 • ниркові та печінкові проби;
 • біохімічне дослідження крові;
 • маркери репродуктивної панелі.

Також можна здати платні аналізи на виявлення інфекцій та вірусів (паразитарних та герпесвірусних). Залежно від виду дослідження, здаються мазки на флору, слина або кров.

Забір аналізів на дому

У приватній лабораторії доступна послуга виклику медсестри, яка здійснює забір біологічного матеріалу для проведення аналізів сечі та крові, ставить уколи і крапельниці. Викликати медсестру додому можна за телефоном, вказанним на сайті, або через форму запису на прийом.