Лабораторні аналізи в Харкові

Лабораторні дослідження – один із найінформативніших методів діагностики захворювань. Медична лабораторія «ОН Клінік» надає комплексні послуги лабораторної діагностики.

За призначенням лікаря або самостійно можна здати загальноклінічні аналізи крові, сечі, калу, а також перевірити кров на гормони, алергени, інфекції, пройти комплексні лабораторні дослідження. Докладно про вартість аналізів, показання до їхнього проведення та підготовку до процедур можна дізнатися на сайті «ОН Клінік Харків» або за телефоном.

Ми проводимо:

Навіщо здавати аналізи?

Лабораторні аналізи показують стан здоров'я пацієнта. За ними лікар аналізує роботу всього організму. Іноді хвороби протікають безсимптомно або без виражених клінічних проявів, що ускладнює постановку діагнозу. Аналізи дозволяють виявити патологію на ранній стадії, вчасно приступити до лікування та уникнути ускладнень.

В «ОН Клінік Харків» проводяться різні види лабораторних досліджень.

Клінічні аналізи

Клінічні аналізи відображають загальний стан організму, на основі даних про склад крові, сечі, калу, сперми. Відхилення від нормативних показників можуть свідчити про виникнення або прогресування захворювання. На підставі результатів аналізів лікар може підтвердити або спростувати діагноз, призначити курс лікування.

Загальний аналіз крові

Загальний аналіз крові – первинна діагностична процедура, яка призначається всім пацієнтам. Будь-які зміни в організмі впливають на склад крові. Для загальноклінічного аналізу кров беруть із пальця. Для розширеного обстеження потрібна кров із вени.

Процедура проводиться в рамках профілактичного обстеження, планової диспансеризації, для постановки й уточнення діагнозу, перед призначенням медикаментозного лікування, для контролю над ефективністю терапії, перед вакцинацією, будь-яким хірургічним втручанням.

Загальноклінічний аналіз крові допомагає визначити показник гемоглобіну, еритроцитів, лейкоцитарну формулу. Загальний аналіз крові здається вранці натщесерце. Вживання їжі, вживання алкогольних напоїв, ліків може значно спотворювати результати досліджень. В «ОН Клінік» також можна здати кров на визначення групи та резус-фактора.

Загальний аналіз сечі

Загальний аналіз сечі також відноситься до основних діагностичних досліджень, які показані пацієнтам будь-якої статі та віку. Аналіз призначається при підозрі на будь-які інфекції й патології, є частиною комплексного профілактичного обстеження, допомагає контролювати хід лікування.

В «ОН Клінік Харків» можна здати аналізи сечі за Зимницьким і Нечипоренком. Метою діагностики є визначення наявності запального процесу в сечовидільній системі та діагностика захворювань нирок. У випадку, якщо фізико-хімічний склад сечі має відхилення від норми, додатково може призначатися мікроскопічне дослідження осаду сечі на вміст еритроцитів, лейкоцитів, бактерій, грибів, солей.

Для одержання коректних результатів лабораторного обстеження необхідно правильно підготуватися: за добу виключіть з меню продукти харчування, що містять барвники, відмовтеся від алкоголю, уникайте надмірних фізичних навантажень. Якщо ви постійно приймаєте лікарські препарати, попередьте про це лікаря. Жінкам слід планувати запис на аналіз сечі з урахуванням менструального циклу. При зборі матеріалу під час менструації результати лабораторного дослідження будуть спотворені.

Для аналізу використовують ранкову сечу, яку збирають у стерильну ємність після гігієнічних процедур.

Загальний аналіз калу

Копрограма дозволяє оцінити роботу органів ШКТ. Також у нас можна здати аналіз на яйця глистів. Його призначають при підозрі на ентеробіоз, аскаридоз, лямбліоз і інші паразитарні інфекції.

Спермограма

Спермограма дозволяє визначити здатність чоловіка мати дітей. Призначається при підозрах на захворювання сечостатевої системи, перед кріоконсервацією сперми.

Де здати аналізи на інфекції?

В «ОН Клінік Харків» можна здати аналізи на приховані інфекції, у тому числі й на ті, що передаються статевим шляхом, виявити патології до появи симптомів. У цей список входить великий перелік лабораторних досліджень крові, сечі, сперми, зіскрібка епітелію шийки матки, піхви, уретри. Наприклад, для аналізу на хламідії в жінок беруть мазок з піхви, у чоловіків – із сечовипускного каналу.

Інформативним є імуноферментний аналіз (ІФА). Він виявляє антитіла до збудника інфекції в крові. ПЛР-аналіз крові призначають при підозрі на венеричні захворювання, гепатит, ВІЛ.

Алергопроби

Алергія може виникнути в дорослих і дітей на що завгодно. Для того, щоб з'ясувати, що викликає часту сльозотечу, нежить, кашель, висипи і свербіж, необхідно здати кров на алергени.

Для аналізу на побутові алергени беруть кров з вени. Процедура підтверджує або виключає підвищену чутливість організму до пилу, мікрокліщів, плісняви, вовни свійських тварин, пилку рослин, лусочок і екскрементів тарганів, клопів, молі.

Аналіз на харчові алергени дозволяє виключити з раціону невідповідні продукти, скорегувати дієту з урахуванням особливостей організму. Для дослідження використовується венозна кров.

ALEX-test – найбільш інформативний спосіб діагностики алергічних реакцій. Він охоплює більше 99% стандартних проб, дозволяє скласти розгорнутий алергологічний паспорт пацієнта. Зверніть увагу: процедуру можна проводити в період загострення захворювання, під час цвітіння рослин. Методика дозволяє домогтися об'єктивних результатів діагностики незалежно від приймання протиалергічних препаратів.

Бактеріологічні аналізи

Бакпосів з носа, зіва, вух призначають при інфекційних захворюваннях. Процедура дозволяє визначити склад мікрофлори, виявити наявність патогенних мікроорганізмів, грибів, визначити їхню чутливість до антибіотиків. Мазок зі слизової носа та зіва призначається при ангіні, риніті, синуситі, хворобах горла. Мазок з вух – при отитах.

Бактеріологічний посів сечі призначається при запальних захворюваннях органів малого таза, інфекціях сечовивідних шляхів. Зверніть увагу: на результати дослідження впливає приймання антимікробних препаратів. Якщо ви проходили або проходите курс лікування, обов'язково попередьте про це лікаря.

Для аналізу на кандидоз береться гінекологічний мазок на мікрофлору. Ознакою інфекції є перевищення норми дріжджових бактерій в мікрофлорі піхви.

Біохімічні аналізи

Лабораторія «ОН Клінік» проводить аналіз крові на біохімію. Для діагностики недокрів'я проводимо лабораторні дослідження на маркери анемії. Недокрів'я розвивається внаслідок незбалансованого харчування, крововтрат, на фоні важких хронічних захворювань, токсичного ураження, при зловживанні деякими видами лікарських препаратів.

Для підтвердження або виключення діагнозу пацієнтові призначається загальний клінічний аналіз крові, що дозволяє визначити показники гемоглобіну. При відхиленнях від норми додатково проводиться аналіз на феритин. Найпоширенішою є залізодефіцитна анемія. Причиною недокрів'я може бути нестача фолієвої кислоти та вітаміну B12. Завдяки лабораторній діагностиці можна визначити вид анемії, у тому числі і її приховану форму, при якій хвороба проходить безсимптомно. Це дозволяє вчасно почати лікування й уникнути ускладнень.

Для оцінки вуглеводного обміну пацієнтові призначається комплексне дослідження. Воно включає аналіз добової сечі, аналіз крові на глюкозу та глікований гемоглобін. Порушення вуглеводного обміну, у тому числі й при цукровому діабеті, нерідко протікають безсимптомно або мають малопомітні прояви.

Основне значення в терапії цукрового діабету має оцінка вуглеводного обміну та глікемії – вмісту глюкози в сироватці крові. Аналіз крові на цукор здається натщесерце або після навантаження глюкозою.

Контроль над рівнем глікемії потрібен також при хронічних хворобах печінки, підшлункової залози, прийманні препаратів на основі естрогенів, амфетаміну, анаболічних стероїдів. Для уточнення діагнозу пацієнтові призначають глюкозо-толерантний тест (ГТТ) – аналіз для визначення чутливості до інсуліну.

Аналіз на хворобу Лайма (кліщовий бореліоз)

Хвороба Лайма, або кліщовий бореліоз, — інфекційне захворювання, що викликається бактеріями родини Spirochaetaceae порядку спірохет, бореліями (лат. Borrelia). Найчастіше зараження хворобою Лайма відбувається під час укусу кліща. Симптоми кліщового бореліозу зазвичай починають проявлятися з кільцевої еритеми — особливого виду висипання, яке розташовується кільцями навколо місця укусу кліща. Без лікування еритема розростається, стає гарячою і болючою на дотик. Також частими симптомами лайм-бореліозу є:

 • озноб і лихоманка;
 • головний біль;
 • біль у м'язах і суглобах;
 • слабкість, нудота і блювота.

Наслідки бореліозу, як правило, починають виявлятися вже до другого місяця з моменту зараження і включають ураження суглобів, лімфоцитому (доброякісне ураження шкіри), хронічний атрофічний акродерматит (патологічні зміни шкіри атрофічного характеру). Також можуть з'явитися порушення психіки: розлади свідомості, безсоння.

Для діагностики хвороби Лайма можна здати тест у лабораторії «ОН ​​Клінік Харків».

Лікуванням лайм-бореліозу займається лікар-інфекціоніст, який за результатами огляду, скарг та результатів аналізу, призначає лікування. Аналіз на хворобу Лайма дозволить виявити захворювання на ранній стадії та не допустити його подальшого розвитку.

ПАП-тест у Харкові

ПАП-тест (цервікальний скринінг) — мазок на цитологію (мікроскопічне дослідження біоматеріалу), що береться з піхви. ПАП-тест показує стан клітин слизової оболонки цервікального каналу (каналу шийки матки), дозволяє виявляти їх аномалії та своєчасно діагностувати передракові стани. ПАП-тест виконується методом рідинної цитології та дає найбільш точні результати, оскільки біоматеріал, зібраний з піхви, занурюється в контейнер з рідким середовищем і вирушає до лабораторії, де очищається від крові, слизу та інших домішок.

Регулярне проходження ПАП-тесту (раз на три роки для жінок віком від 21 до 65 років) знижує ризик розвитку раку шийки матки завдяки можливості виявлення онкології на початкових стадіях, коли лікування пройде найбільш швидко та ефективно. Здати ПАП-тест та отримати його розшифровку можна у медичному центрі «ОН Клінік Харків». Підготовка до ПАП-тесту:

 • за 48 годин до дослідження уникайте сексуальних контактів;
 • також під забороною спринцювання, використання вагінальних свічок, кремів, оскільки вони можуть спотворити результати ПАП-тесту.

ПАП-тест краще здавати у перші дні після закінчення менструації жінкам репродуктивного віку, тому що тоді спостерігається найбільш відповідний характер вагінальних виділень. ПАП-тест для жінок у менопаузі можна робити в будь-який день. Також ПАП-тест потрібно здавати під час вагітності з метою виявлення грибкових та вірусних інфекцій (вагінального кандидозу, вірусу простого герпесу) та початку своєчасного лікування, доки вони не нашкодили організму матері та плода.

Записуйтесь на здачу ПАП-тесту в «ОН Клінік Харків» за телефонами, вказаними на сайті, або через форму запису на прийом. Наш оператор допоможе підібрати найбільш комфортний час для дослідження.

Аналіз на кашлюк у Харкові

Здати аналіз на кашлюк (інфекцію дихальних шляхів) необхідно з появою тривалих і сильних нападів кашлю, що провокують блювоту, синюшність або почервоніння обличчя. Для проведення аналізу на кашлюк здійснюється забір мокротиння. Здачу аналізу на кашлюк у дитини призначає педіатр або дитячий отоларинголог.

Аналіз на менінгіт у Харкові

Невролог направляє на здачу аналізу на менінгококову інфекцію внаслідок скарг пацієнта на скутість м'язів шиї, труднощі з концентрацією уваги, судоми, а також чутливість до світла. Для аналізу на менінгокок здійснюється забір мазка з носоглотки. У разі отримання позитивного аналізу на менінгіт в медичному центрі «ОН Клінік Харків» додатково проводиться антибіотикограма, завдяки якій лікар призначить ефективне лікування.

Аналіз на легіонелу у Харкові

Діагностика легіонельозу (інфекційного захворювання, що вражає легені) проводиться під час м'язового болю, сплутаності свідомості, ознобу та лихоманки. Для проведення аналізу на легіонелу необхідно здати сечу, а в разі виявлення бактерії Legionella – пройти антибіотикограму для визначення чутливості та стійкості організму до антибактеріальних препаратів.

Чому ми?

В «ОН Клінік Харків» проводяться лабораторні дослідження як за призначенням лікарів, також якщо людина сам вирішила здати аналізи, а також робится повне обстеження організму. Більша частина результатів досліджень готові протягом 1-2 робочих днів. Дізнатися вартість усіх видів лабораторних досліджень, а також записатися на здачу аналізів можна по телефону.

Підготовка до аналізів

Аналіз крові (загальні правила)

Результати дослідження крові залежать від фізіологічного стану людини в період здачі аналізу. Тому перед проведенням біохімічних, гормональних, гематологічних та комплексних імунологічних аналізів крові бажано дотримуватися загальних правил підготовки до досліджень:

 • кров рекомендується здавати вранці, натщесерце (бажано не їсти за 8 годин до дослідження, але голодування понад 14 годин не рекомендується). Напередодні важливо уникати харчових перевантажень організму;
 • пити воду можна у звичній кількості, а від вживання алкогольних напоїв слід утриматися;
 • мінімум за годину до дослідження необхідно відмовитися від куріння;
 • напередодні дослідження важливо виключити фізичні та емоційні перевантаження організму;
 • за 10-20 хвилин до здачі аналізу крові рекомендується відпочити, бажано посидіти. Для цього бажано прийти в медичний центр заздалегідь;
 • за прийому лікарських препаратів слід проконсультуватися з лікарем про можливість перерви в прийомі ліків перед дослідженням і про тривалість цієї перерви, якщо вона можлива;
 • не бажано здавати аналіз крові після інструментального обстеження, фізіотерапевтичних і інших медичних процедур;
 • якщо лабораторне дослідження крові проводиться кілька разів, для контролю динаміки перебігу захворювання і найбільш точних результатів слід здавати його в однакових умовах (в одній лабораторії, в один час доби).

Екстрені дослідження і тести на інфекції, до яких неможливо підготуватися з дотриманням всіх правил, бажано здавати натще (не їсти за 4-6 годин до дослідження). Глюкозотолерантний тест також здається вранці натщесерце (голодувати потрібно не менше за 12, але не більше, ніж 16 годин).

Біохімічні дослідження

Альбумін (Суворо натще)

Напередодні виключити фізичне навантаження. Тривале перетискання судин під час взяття крові та "робота кулаком" можуть підвищити рівень альбуміну. Тривале перебування в вертикальному положенні може збільшити рівень на 10%.

Амілаза (Суворо натще)

Прийом деяких лікарських засобів (естрогени, кортикостероїди, фуросемід, ібупрофен, індометацин, тетрациклін тощо) може провокувати підвищення значень.

Білкові фракції (Суворо натще)

Їжа, вжита напередодні, не повинна містити багато білка.

Білок загальний (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження. Їжа, вжита напередодні, не повинна містити багато білка. Прийом деяких лікарських засобів (андрогени, кортикостероїди, гормони ЩЗ, інсулін, прогестерон) може провокувати підвищення значень.

Білірубін фракційно (загальний, прямий) (Суворо натще)

Прийом гепатотоксичних лікарських препаратів призводить до підвищення отриманих значень.

>Аланінамінотрансфераза (АЛТ) (Суворо натще)

Прийом деяких лікарських засобів (препарати, що викликають холестаз, анаболічні стероїди, деякі антибіотики) може провокувати підвищення значень. Виключити вживання алкоголю.

Аспартатамінотрансфераза (АСТ) (Суворо натще)

Прийом деяких лікарських засобів (препарати, що викликають холестаз, препарати з гепатотоксичною дією) може провокувати підвищення значень. Виключити вживання алкоголю.

Глюкоза (Суворо натще)

Перед здачею виключити підвищені психоемоційні та фізичні навантаження.

Глікозильований гемоглобін (Не вимагає підготовки)

Недоцільно проводити після кровотеч, гемотрансфузій.

Залізо (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, алкоголю; за 5-7 днів до здачі припинити прийом залізовмісних препаратів. За переливання крові дослідження краще проводити через кілька днів після процедури.

Кальцій (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, алкоголю. Протягом 24 годин не приймати контрастні речовини, що містять гадоліній.

Кальцій іонізований (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, алкоголю.

Креатинін (Суворо натще)

Їжа, вжита напередодні, не повинна містити багато білка.

Креатинкіназа (КФК) (Суворо натще)

Терапія статинами може підвищувати значення. Напередодні уникати надмірного фізичного навантаження, алкоголю.

Лактатдегідрогеназа (ЛДГ) (Суворо натще)

Фактори, що впливають на результат:

 • інтенсивні фізичні навантаження незадовго до дослідження,
 • наявність у пацієнта протезованого клапана серця (гемоліз еритроцитів внаслідок ушкодження клітин стулками клапана),
 • застосування електроімпульсної терапії незадовго до дослідження,
 • гемодіаліз (у зв'язку з видаленням інгібіторів ферменту - сечовини під час процедури)

ЗЗЗС (Суворо натще)

За 5-7 днів до здачі припинити прийом залізовмісних препаратів.

Ліпідограма (Суворо натще, не їсти 12-16 годин)

За кілька діб до здачі аналізу слід обмежити вживання жирної, гострої їжі, алкоголю, екзотичних страв. За добу до здачі крові необхідно виключити з раціону всі соки та будь-які фруктові напої. Краще пити тільки негазовану воду. Слід припинити прийом будь-яких лікарських засобів, а якщо вони необхідні, попередити лікаря.

Магній (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, алкоголю; за 5-7 днів припинити прийом препаратів, що містять магній.

Сечова кислота (Суворо натще)

Напередодні уникати активного фізичного навантаження, не зловживати їжею, багатою білками, пуринами, виключити прийом алкоголю.

Сечовина (Суворо натще)

Їжа, вжита напередодні, не повинна містити багато білка. Виключити надмірні фізичні навантаження.

Ревмопроби (Суворо натще)

Між останнім прийомом їжі та здачею аналізу повинно пройти понад 8 годин. Перед виконанням аналізу не приймати лікарських засобів протягом 2 тижнів. Якщо це зробити неможливо, то після пройденого курсу лікування або за рекомендаціями лікаря виконати аналіз. За 24 години до виконання уникати фізичного навантаження, не вживати алкоголь, каву, енергетичні напої, фастфуд, смажену, жирну і гостру їжу.

Фосфор (Суворо натще)

Напередодні уникати надмірного фізичного навантаження, алкоголю; за 5-6 днів припинити прийом препаратів, що містять фосфор.

Лужна фосфатаза (Суворо натще)

Виключити алкоголь - за 1 день до здачі, куріння - за 2 години до здачі крові.

Аналіз сечі

За 1-2 дні до збору сечі важливо виключити фактори, які можуть змінити результати аналізу:

 • продукти, які можуть змінити колір сечі (наприклад, яскраво забарвлені фрукти, овочі і страви з них, копченості, солодке і маринади);
 • алкоголь, прийом вітамінів, біодобавок, діуретиків;
 • серйозні фізичні навантаження, баню і сауну.

Менструація, інфекційне захворювання з підвищенням температури або значне підвищення артеріального тиску - є причиною для перенесення терміну здачі аналізу.

Сеча збирається в одноразові стерильні ємності, доступні в будь-якій аптеці. До початку сечовипускання необхідно провести гігієну зовнішніх статевих органів.

Існує кілька видів аналізів сечі:

 • аналіз сечі по Нечипоренко;
 • загальноклінічний аналіз сечі;
 • бактеріологічний аналіз сечі.

Для аналізу сечі по Нечипоренко збирається середня порція ранкової сечі відразу після сну. Сечу збирають в спеціальний посуд, який можна купити в аптеці.

Перед збором сечі зробити туалет зовнішніх статевих органів. Жінки проводять туалет у напрямку спереду назад слабким мильним розчином. Аналіз не проводиться в дні менструації.

Після гігієнічних процедур слід почати сечовипускання в унітаз, потім затримати його і виділити сечу в спеціальний посуд в кількості 10-20 мл. Після цього сечовипускання завершується в унітаз. Зібрана сеча передається в лабораторію для аналізу.

Для загальноклінічного аналізу необхідно зібрати всю ранкову сечу, ретельно перемішати її, і відлити приблизно 50-100 мл в стерильний контейнер. Контейнер слід доставити в лабораторію в максимально короткий терміни, оскільки аналіз повинен бути виконаний протягом 2 годин після збору сечі.

Для бактеріологічного аналізу сечі використовують середню ранкову порцію сечі (в обсязі 10-20 мл), яку збирають в спеціальну ємність з дотриманням умов стерильності і доставляють в медичну лабораторію. Сечу необхідно здати до початку антибактеріальної терапії або через 3 дні після неї.

Перед збором сечі проводиться ретельний туалет зовнішніх статевих органів і області заднього проходу теплою кип'яченою водою. Чоловікам необхідно приділити особливу увагу обробці отвору сечовипускального каналу, а жінкам - піхви. При проведенні туалету можна використовувати дезінфектанти, оскільки при попаданні в пробу вони можуть пригнічувати ріст мікроорганізмів.

Аналіз калу

За 3-4 дні до аналізу калу слід скасувати прийом проносних препаратів, касторової і вазелінової олії, відмовитися від введення ректальних свічок. Для дослідження не використовується кал, отриманий після клізми або прийому барію (при рентгенівському обстеженні). Кал на кишковий дисбактеріоз збирають до початку лікування хіміотерапевтичними і антибактеріальними препаратами. Збір матеріалу на дослідження бажано проводити до призначення антибіотиків (якщо це неможливо, то тільки через 12 годин після відміни препарату).

Для збору калу використовують стерильне підкладне судно і одноразовий контейнер з кришкою, що загвинчується і ложечкою. Підкладне судно попередньо обробляють дезинфікуючим засобом, ретельно промивають проточною водою і споліскують окропом.

Перед збором аналізу слід помочитися в унітаз, потім шляхом природної дефекації в підкладне судно зібрати випорожнення (при цьому важливо простежити, щоб у нього не потрапила сеча). Після цього кал збирається в одноразовий контейнер, який необхідно щільно закрити, і доставляється в медичний центр протягом 3 годин з моменту збору аналізу. Протягом цього часу матеріал слід зберігати при температурі від + 2 ° С до + 8 ° С, не допускаючи його заморожування.

Доступно в медичних центрах

вул. Ярослава Мудрого, 30а
ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Московський проспект, 257
ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
вул. Молочна, 48
ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 21:00
вул. Героїв Праці, 22 а
ОН Клінік Харків Героїв Праці
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 19:00
вул. Ярослава Мудрого, 36
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 19:00
вул. 23 Серпня, 32/20
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків 23 Серпня
Приймаємо: Пн, Ср, Пт: 7:00 - 16:00, Вт, Чт: 7:00 - 19:00, Сб - Нд: 7:00 - 14:00
Московський проспект, 257
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 14:00
пр. Людвіга Свободи 52-а
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Перемога
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 15:00
пр. Науки, 37
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Ботанічний сад
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 14:00
вул. Валентинівська, 35/81
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Студентська
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 15:00
вул. Полтавский Шлях, 153
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Холодна Гора
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 15:00
пр. Гагаріна, 177
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Одеська
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 15:00
пр. Героїв Сталінграда 136-Л, літ. Д-1 (зупинка тролейбуса)
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Комунальний ринок
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 15:00
проспект Гагаріна, 26
Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 19:00