Дитячий дерматолог у Харкові

Дерматологія займається вивченням структури, функцій і захворювань шкіри та її придатків: волосся і нігтів. Шкіра є найбільшим органом, щодня захищає організм від патогенів, температурних коливань, ультрафіолету.
У дітей шкірні покриви тонші і чутливіші, ніж у дорослих, тому частіше піддаються обмороженню, опікам, бактеріальним і грибковим інфекціям.

Ми приймаємо з:

Негативний вплив на шкіру надає побутова хімія, невідповідна косметика, синтетична білизна і одяг. При видимих ​​змінах шкірних покривів (висип, лущення, почервоніння) необхідна консультація дитячого дерматолога.

Що лікує дитячий дерматолог?

Захворювання шкіри рук у дітей діагностуються досить часто з ряду причин. Одна з них - недосконалий імунний захист дитячого організму, що підвищує ризик швидкого розвитку інфекційних агентів.

Інфекційні захворювання шкіри у дітей можуть бути викликані різними патогенами:

 • вірусами - герпес, контагіозний молюск;
 • бактеріями - стрептодермія;
 • грибками - різні види лишаїв;
 • паразитами - короста.

Щоб розпізнати причину інфекції, дитячий лікар-дерматолог проводить візуальний огляд пацієнта, бере зішкріб шкіри, направляє на загальний аналіз крові і призначає додаткові обстеження. Після виявлення патогена визначається результативна схема лікування.

Що лікує дитячий венеролог?

Лікуванням захворювань шкіри займається лікар зі спеціалізацією дерматовенеролог, однаково компетентний і в дерматології, і в венерології.

Дерматовенерологи не тільки відновлюють здоров'я шкірного покриву, але і діагностують венеричні інфекції, які можуть передаватися малюкові:

 • трансплацентарно - через плаценту в утробі матері;
 • вертикально - при проходженні дитиною родових шляхів.

Через специфічний дитячий імунітет, венерологічні патології у юних хворих протікають особливо гостро і можуть стати причиною затримки розвитку.

 З якими симптомами звертатися до дитячого дерматовенеролога?

Симптоми шкірних інфекцій різні й залежать від збудника.

Наприклад, грибкові захворювання шкіри у дітей проявляються:

 • зміною пігментації шкірних покривів;
 • випаданням волосся в конкретній галузі;
 • припухлістю шкіри;
 • сверблячкою;
 • появою лущення або ущільнень.

Вірусні захворювання шкіри у дітей можуть проявлятися загальною слабкістю і апатією, підвищеною стомлюваністю, зниженням апетиту. Постійне роздратування і свербіння робить малюків примхливими, плаксивими.

Через велику кількість клінічних проявів патологій, записатися на консультацію до дитячого дерматолога рекомендується якомога раніше при виявленні:

 • плям, висипу або інших висипань (виразок);
 • печіння, поколювання або свербіння;
 • мокнучих ран, які не загоюються;
 • бородавок і родимок.

Приводом до відвідування дерматолога може стати надмірна робота сальних або потових залоз, різкий неприємний запах поту, випадання волосся, ламкість нігтів. У підлітковому віці варто відвідати лікаря, якщо дитина зіткнулася з висипом вугрів - фахівець допоможе підібрати правильний догляд, який усуне запалення і висип і не призведе до утворення шрамів і рубців.

Пройти лікування грибка шкіри у дітей можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Тут на вас чекають досвідчені дерматовенерологи, що використовують сучасні діагностичні та терапевтичні методики, безпечні для наймолодших пацієнтів.

Вартість прийому лікарів дитячої дерматовенерології у Харкові

Первинна консультація дитячого дерматолога
400грн. / 380грн.
Повторна консультація дитячого дерматолога
350грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря дерматолога дитячого після регламентованого часу
400грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинна консультація дитячого дерматолога
400грн. / 380грн.
ОНЛАЙН-Повторна консультація дитячого дерматолога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря дерматолога дитячого після регламентованого часу
400грн. / 380грн.
ОНЛАЙН Первинна консультація дитячого дерматолога за кордон