Logo
0 800 30 11 77

Знижки на лікування в «ОН Клінік»

Система акцій, знижок і пільг в «ОН Клінік» дозволяє отримати доступ до медичного обстеження та лікування за доступними цінами. Пенсіонерам та інвалідам 1-3 групи надається знижка на лікування в «ОН Клінік». Пропозиція не поширюється на консультації лікарів та діагностику.

Пакетні пропозиції в «ОН Клінік»

Знижки на повне обстеження організму надаються в рамках програми Check-Up в «ОН Клінік». Check-Up є комплексним обстеженням стану організму з метою діагностики захворювань і порушень. Повне обстеження організму особливо необхідне тим, хто знаходиться в групі ризику за розвитком порушень здоров'я: людям, старшим за 40 років, особам, які мають хронічні захворювання, і тим, у кого близькі родичі страждають на цукровий діабет, серцево-судинні та онкологічні захворювання. Доступно декілька пакетів медичного обстеження Check-Up за акційними цінами:

  • minimum чоловічий варіант (консультації терапевта, уролога, загальні клінічні та біохімічні аналізи крові, урологічні мазки, ЕКГ, УЗД);
  • minimum жіночий варіант (консультації терапевта, гінеколога, загальні клінічні та біохімічні аналізи крові, гінекологічні аналізи, ЕКГ, УЗД, кольпоскопія);
  • medium чоловічий варіант (пакет minimum + консультації гастроентеролога, невролога, інфекційний скринінг);
  • medium жіночий варіант (пакет minimum + консультації гастроентеролога, невролога, інфекційний скринінг).

Програми Check-Up включають консультації лікарів, аналізи та обстеження. Детально ознайомитися зі змістом кожного пакета можна на сторінці послуги.

Знижка для військових у медичних центрах «ОН Клінік»

У всіх медичних центрах мережі «ОН Клінік» в Україні діє знижка 10% на всі послуги для військових. Знижка діє з 15.09.2023 до кінця воєнного стану та поширюється на всі послуги медичних центрів (консультації лікарів, діагностику, лабораторні дослідження тощо). Щоб отримати знижку, необхідно пред'явити військове посвідчення при оплаті послуг у медичному центрів.

Акції на прийоми лікарів і діагностику в «ОН Клінік»

Додатково про знижки на лікування та акції на обстеження організму можна дізнатися на сторінці новин на сайті «ОН Клінік». Тимчасові акції на медичні послуги надаються до відкриття нових відділень і медичних центрів, а також перед святами. Для того, щоб не пропустити акції, спеціальні пропозиції та розіграші також підпишіться на сторінки медичного центру «ОН Клінік» у соціальних мережах.

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.