0 800 30 77 33

Діагностика в Полтаві

Функціональна діагностика — це сукупність методів дослідження організму, спрямованих на отримання інформації про стан органів і систем.

Діагностичне обстеження організму дозволяє визначити приховані патології внутрішніх органів до появи перших симптомів, призначити правильне лікування та відстежувати ефективність терапії. Діагностику здоров'я в Полтаві проводять у медичному центрі «ОН Клінік Полтава».

Ми проводимо:

Показання до діагностики організму

Пройти діагностику організму необхідно у разі скарг на погане самопочуття. Показання до медичної діагностики організму:

 • головний біль, запаморочення;
 • відчуття стиснення у грудній клітці;
 • біль та дискомфорт в області серця;
 • дратівливість та швидка втомлюваність;
 • вегетосудинні та гіпертонічні «кризи»;
 • проблеми зі сном та апетитом;
 • задишка та прискорене серцебиття;
 • черепно-мозкова травма;
 • проблеми з мовленням тощо.

З появою зазначених симптомів потрібно записатися на прийом до терапевта, який проведе огляд, підбере відповідний метод функціональної діагностики та направить на його проведення. За потреби лікар також може призначити ультразвукову діагностику для візуалізації розмірів, положення та структури внутрішніх органів та ендоскопію для дослідження внутрішніх порожнинних та трубчастих органів без ушкодження слизових оболонок.

Функціональна діагностика в Полтаві включає електрокардіографію та електроенцефалографію. Метод ЕКГ застосовується для діагностики проблем із серцем. Електрокардіографія показує частоту та регулярність серцевих скорочень та дозволяє діагностувати аритмію, ішемічну хворобу серця, перенесений серцевий напад.

Електроенцефалографія застосовується для діагностики стану головного мозку та зміни його активності. ЕЕГ призначається за підозри на інсульт, мігрень, епілепсію або інший судомний розлад, пухлину або набряк головного мозку (енцефаліт), крововилив у мозок.

Функціональна діагностика в Полтаві

Пройти обстеження організму в Полтаві можна у відділенні функціональної діагностики медичного центру «ОН Клінік Полтава». Для перевірки організму застосовуються безпечні та точні методи дослідження, які допомагають вивчити стан внутрішніх органів пацієнта, виявити вогнища запалення та розпочати лікування до розвитку ускладнень.

Залежно від скарг, з якими звернувся пацієнт, направити на діагностичне дослідження можуть лікарі різних спеціальностей: кардіолог, невролог, гастроентеролог та терапевт. На первинному прийомі лікар розпитує про симптоми, час їх появи, проводить огляд та призначає відповідний метод діагностики, за результатами якого призначається лікування. Лікар функціональної діагностики також може рекомендувати пройти повторне обстеження для контролю результатів лікування в динаміці.

Записатися на діагностику здоров'я в медичному центрі «ОН Клінік Полтава» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Розшифровкою результатів діагностичних досліджень займається лікар, який їх призначив, тому після обстеження необхідно записатися на повторну консультацію до відповідного лікаря.

Соловйова Галина Олексіївна
Соловйова Галина Олексіївна
Лікар відділення функціональної діагностики

Вартість прийому лікарів функціональної діагностики у Полтаві

Електроенцефалографія (ЕЕГ)
Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою

Лікарі відділення функціональної діагностики ОН Клінік Полтава

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:30, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.