Ендоскопія в Полтаві

Європейські стандарти діагностики, які прийняті в мережі медичних центрів «ОН Клінік» по всьому світу і в полтавській медичному центрі зокрема, завойовують все більшу довіру жителів Полтави.

На всіх етапах проходження обстеження з Вами будуть працювати лікарі вищих категорій, а також медперсонал з великим досвідом роботи в даній сфері.

Ми проводимо:

У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» Ви можете пройти обстеження організму за такими напрямками як гінекологія, проктологія, урологія та дерматологія. 

Медичний центр «ОН Клінік» в Полтаві протягом вже декількох років зберігає свою бездоганну репутацію. Весь персонал проходить суворий відбір перед тим, як буде прийнятий в штат.

Комплексне обстеження в «ОН Клінік» допоможе Вам запобігти розвитку імпотенції, уникнути раку прямої кишки або патологій шийки матки, виявити небезпечні дерматологічні захворювання на ранніх стадіях та багато іншого.

Щоб пройти необхідне обстеження в «ОН Клінік Полтава», Вам достатньо просто зателефонувати до медичного центру Вашого регіону або заповнити форму для запису на прийом на сайті.

Уреазний тест у Полтаві

Уреазний дихальний тест — метод діагностики, який дозволяє виявити присутність в організмі бактерій Helicobacter pylori. Бактерії гелікобактер викликають гастроентерологічні хвороби: гастрит, рефлюкс езофагіт, гастродуоденіт, виразку шлунка. Швидкий уреазний тест допомагає лікареві поставити правильний діагноз і призначити лікування.

Дихальний уреазний тест проводиться за допомогою спеціальної трубки, в яку дихає пацієнт. Перед проведенням дослідження на гелікобактер необхідно випити в лабораторії розчин карбаміду. Бактерії Helicobacter pylori вступають в хімічну реакцію з вуглекислим газом і виділяють фермент уреази, якщо в організмі присутні бактерії, під час видиху датчик забарвиться в червоний колір. Лікар фіксує хімічні зміни, а потім дає розшифровку уреазного тесту.

Дихальний уреазний тест на гелікобактер пілорі призначається гастроентерологом пацієнтам з підозрами на захворювання ШКТ. Показаннями до проведення перевірки на гелікобактер є:

  • нудота і блювота;
  • гострий і ниючий біль в області живота;
  • печія;
  • закреп або діарея;
  • неприємний присмак у роті.

Позитивний уреазний тест необов'язково свідчить про наявність серйозних гастроентерологічних захворювань. Для підтвердження діагнозу знадобляться не тільки результати уреазний тест, а й додаткові методи діагностики: ФГДС (гастроскопія — ендоскопічне дослідження шлунка і дванадцятипалої кишки), аналіз крові на гелікобактер.

Записатися на уреазний тест у Полтаві в «ОН Клінік Полтава» можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Єрошенко Ігор Олександрович
Єрошенко Ігор Олександрович
Лікар відділення ендоскопії

Вартість прийому лікарів ендоскопії у Полтаві

Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія
Уреазний тест

Лікарі відділення ендоскопії ОН Клінік Полтава

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб, Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама