0 800 30 11 77

Співпраця з лабораторією «ОН Клінік»

Співпраця з лабораторією «ОН Клінік»

Наші переваги

Кваліфіковані лаборанти та лікарі

Цілодобова підтримка партнерів

Чесність і прозорість формування цін

Сертифіковане лабораторне обладнання

Розгалужена мережа лабораторій

Широкий перелік доступних досліджень

Приватна лабораторія «ОН Клінік»

Перша приватна лабораторія «ОН Клінік» була відкрита у вересні 2017 року на базі медичного центру «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська) і згодом розвинулась мережу, яка сьогодні налічує п’ять лабораторій у Харкові, Одесі, Дніпрі, Черкасах та Ужгороді. 

У медичній лабораторії «ОН Клінік» проводиться широкий перелік досліджень біоматеріалу. Наші лабораторії майже повністю забезпечують потреби в лабораторних дослідженнях мережі медичних центрів «ОН Клінік» та надає якісні послуги з лабораторного аутсорсингу партнерским клінікам та лабораторіям. 

Напрями роботи лабораторії «ОН Клінік»

Бактеріологічні дослідження
Бактеріологічне дослідження на мікрофлору

Біоматеріалом для бактеріологічного дослідження на мікрофлору можуть бути мазки з зіва та носу, очей, вух, мокротиння, сеча, сперма, урогенітальні мазки, секрет передміхурової залози тощо. Даний метод діагностики проводиться для визначення якісного та кількісного складу мікрофлори та виявлення збудників інфекційних захворювань.

Бактеріологічне дослідження на грибкову мікрофлору

Бактеріологічне дослідження на грибкову мікрофлору є основним методом діагностики грибкових інфекцій. Даний аналіз дозволяє визначити наявність, кількість умовно-патогенної грибкової мікрофлори та її чутливість до антибіотикотерапії, допомагає у встановленні діагнозу та підборі лікування.

Бактеріологічне дослідження грудного молока

Бактеріологічне дослідження грудного молока виконується для визначення збудника маститу у жінок у період лактації та перевірки стерильності молока, яким годують новонароджених при дисбактеріозі. У разі виявлення умовно-патогенних мікроорганізмів у грудному молоці також проводиться аналіз на чутливість до антибіотиків для підбору коректної схеми лікування.

Бактеріологічне дослідження на збудників ЗПСШ

Біоматеріалом для бактеріологічного дослідження на збудників ЗПСШ можуть бути урогенітальні мазки, секрет простати, сперма та еякулят. Дослідження проводиться для виявлення інфекційних агентів (мікоплазми, уреаплазми, трихомонади, гарднерели, гонокока), які є збудниками венеричних захворювань. У разі виявлення патогенних бактерій проводиться дослідження на їх чутливість до антибіотиків.

Бактеріологічне дослідження на збудників кишкових інфекцій

Даний метод діагностики проводиться для виявлення найпоширеніших збудників кишкових інфекцій (сальмонел, шигел тощо). Дослідження проводиться за підозри на гостру кишкову інфекцію або з метою профілактики для виявлення носійства інфекційних агентів. У разі виявлення збудників кишкових інфекцій у біоматеріалі проводиться антибіотикограма.

Бактеріологічне дослідження на стафілокок

Бактеріологічне дослідження на стафілокок дозволяє виявити Staphylococcus aureus, довести його роль у розвитку інфекційного процесу або приховане носійство бактерії. Результати аналізу допомагають підібрати адекватну антибіотикотерапію. Дослідження також проводиться з профілактичною метою для вагітних та перед госпіталізацією.

Бактеріологічне дослідження на β-гемолітичний стрептокок

Стрептококи групи А (β-гемолітичні стрептококи) можуть призводити до розвитку системних захворювань (менінгіту, остеомієліту тощо). Бактеріологічне дослідження проводиться для діагностики носійства стрептокока та входить у пренатальний скринінг на 36-37 тижні.

Бактеріологічне дослідження калу на дисбактеріоз

Бактеріологічне дослідження калу на дисбактеріоз проводиться для визначення й оцінки біоценозу кишечника та встановлення причин кишкових розладів. У разі виявлення умовно-патогенної та патогенної мікрофлори проводиться антибіотикограма, на основі якої підбирається метод терапії.

Гістологічні дослідження
Гістологічне дослідження (один препарат)

Гістологічне дослідження біоматеріалу дає інформацію про структуру та функції клітин та тканин. Аналіз на гістологію показує патологічні зміни в клітинах та дає можливість визначити їх доброякісність чи злоякісність. Гістологічне дослідження проводиться на препаратах різного рівня складності.

Гістологічне дослідження за протоколом OLGA (при ФГДС)

Даний метод діагностики проводиться для встановлення та підтвердження діагнозу на ранній стадії захворювання та у клінічно неясних випадках. Дослідження проводиться за протоколом OLGA, який дозволяє отримати розширену інформацію про ступінь атрофії та визначити ризик розвитку рака шлунка.

Гістологічне дослідження тканин передміхурової залози (класифікація за шкалою Глісона)

Даний метод діагностики проводиться на тканинах передміхурової залози. Класифікація за шкалою Глісона дає можливість оцінити ступінь злоякісності пухлини передміхурової залози та спланувати лікування.

Лікарі лабораторії «ОН Клінік»

Переваги співпраці з лабораторією «ОН Клінік» 

Приватна лабораторія «ОН Клінік» — це надійний партнер у галузі лабораторного аутсорсингу. У нас працює кваліфікована команда, орієнтована на результат.

Переваги співпраці з лабораторією «ОН Клінік»:

  • чесність та прозорість формування цін на дослідження;
  • сучасне обладнання, що відповідає міжнародним стандартам;
  • гарантована якість лабораторних досліджень;
  • цілодобова інформаційна підтримка партнерів;
  • автоматизація роботи з використанням власних CRM-систем;
  • видача результатів досліджень відповідно до регламенту.

Співпрацюючи з медичною лабораторією «ОН Клінік», ви зможете запровадити новий перспективний напрям у своєму бізнесі та отримати гідний фінансовий результат.

Як розпочати співпрацю з лабораторією «ОН Клінік»

Лабораторія «ОН Клінік» пропонує індивідуальні умови співпраці для партнерських медичних центрів і лабораторій. Щоб розпочати співпрацю з нами, заповніть анкету партнера, і ми зв’яжемось з вами для обговорення деталей. Якщо ви маєте додаткові питання щодо діяльності лабораторії «ОН Клінік», ви можете поставити їх нам, заповнивши форму «Поставити питання». 

Поставте питання про співпрацю з лабораторією «ОН Клінік»

Заповнити анкету партнера
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.