0 800 30 07 00

Хірургія в Кропивницькому

Відділення хірургії медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань, які потребують оперативного втручання в організм людини.

Захворювання хірургічного профілю, як правило, супроводжуються порушенням анатомічної структури органів (появою новоутворень, ущільнень, запалення, закупоркою проток), усунути які хірург здатний за допомогою маніпуляцій і процедур.

Ми лікуємо:

Які проблеми усуває хірург у Кропивницькому

У Кропивницькому доступні амбулаторні хірургічні операції та лікування методами малоінвазивної хірургії. Хірург у Кропивницькому займається видаленням утворень м'яких тканин (атером, ліпом), розкриттям абсцесів і лікуванням нагноєнь (карбункулів, фурункулів). Лікар-хірург також проводить операції на врослих нігтях, видалення рубців і мозолів. Звернутися до хірурга можна для обробки ран, видалення кліщів і лікування гематом.

Малоінвазивні хірургічні процедури, доступні в Кропивницькому, включають методи лазерної та радіохвильової хірургії. За допомогою лазерних і радіохвильових методів виконується висічення новоутворень шкіри, зокрема лікування вірусу папіломи людини (видалення гострих кондилом).

Мікрохірургічні втручання виконуються амбулаторно (не вимагають госпіталізації). Під час проведення процедур не будуть зачіпатися здорові тканини та не пошкоджуються судини, тому ризик післяопераційних ускладнень нижчий за застосування малоінвазивних методів. До переваг малоінвазивної хірургії належать:

 • безболісність (у порівнянні з відкритими оперативними втручаннями);
 • швидкість виконання процедур (10-30 хвилин);
 • можливість проведення маніпуляцій під місцевою анестезією;
 • швидке відновлення (протягом декількох днів).

У день проведення процедури можна відразу піти додому або повернутися до поточних справ. Повернутися в медичний центр буде необхідно для перев'язок і контрольного огляду, час яких призначить лікар.

Консультація хірурга в Кропивницькому

Сигналом для звернення до хірурга служить виявлення новоутворень на шкірі та слизових, ущільнень і випинань у м'яких тканинах, зміни судинного малюнка, локальний біль (у животі, кінцівках, тазу). Консультація хірурга включає:

 • збір скарг та анамнезу (історії розвитку захворювання);
 • загальний огляд (огляд шкіри та слизових, промацування живота);
 • локальний огляд тієї частини тіла, з якою пов'язані скарги;
 • призначення додаткових обстежень (за потреби);
 • лікування і рекомендації за підсумками обстеження.

Додаткові обстеження можуть включати аналізи крові та сечі, ультразвукові дослідження (УЗД), рентгенографію та ендоскопічні процедури. Обсяг обстеження визначається лікарем індивідуально за результатами огляду. Також можуть знадобитися консультації суміжних фахівців: терапевта, гастроентеролога, ендокринолога, гінеколога. Перед видаленням новоутворень на шкірі та слизових необхідна консультація дерматолога.

Записатися на огляд до хірурга можна одним зі зручних для вас способів: через форму запису на прийом на сайті або за телефоном. Дізнатися вартість лазерного і радіохвильового хірургічного лікування в Кропивницькому можна також за телефоном.

Пархоменко Сергій Іванович
Пархоменко Сергій Іванович
Лікар відділення хірургії

Відгуки про лікарів-хірургів у Кропивницькому

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-хірургів у Кропивницькому

Виклик лікаря хірурга додому
Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.