Дерматологія в Кропивницькому

Шкіра — найбільший орган людського тіла, який надає захисну, теплорегулювальну, видільну і дихальну функції.

Шкірні захворювання (дерматологічні захворювання) — група хвороб, за яких відбувається ураження шкірного покриву обличчя і тіла, а також волосся, нігтів, сальних і потових залоз.

Ми лікуємо:

Шкірні захворювання можуть бути спровоковані зовнішніми та внутрішніми факторами. До зовнішніх факторів розвитку дерматологічних патологій відносять:

 • ураження шкірного покриву вірусами (вірус герпесу на шкірі або вірус папіломи людини, що провокує бородавки, кондиломи та папіломи), грибками (що викликають мікози, мікроспорії), паразитами (що викликають педикульоз, коросту);
 • фізичні та хімічні чинники, що провокують розвиток дерматитів — запальних шкірних хвороб (попрілості, потертості, опіки).

До зовнішніх причин шкірних патологій належать також гнійничкові ураження шкіри. Останні викликають появу вугрів, фурункулів, сикоз (інфекційне захворювання, пов'язане із запаленням волосяних фолікулів) та інших дерматологічних захворювань.

Великий вплив на виникнення шкірних патологій мають і внутрішні чинники. Серед них:

 • порушення обміну речовин;
 • хронічні інфекції;
 • порушення в роботі ендокринної та нервової систем, шлунково-кишкового тракту.

Висипання на шкірі можуть виникати за захворювань шлунково-кишкового тракту: неспецифічного виразкового коліту, гепатиту, дистрофії печінки, хвороби Крона та інших патологій. Висипання на шкірі може періодично чи постійно свербіти, або ж зовсім не викликати фізичного дискомфорту.

Симптоми шкірних захворювань

Шкірні захворювання супроводжуються характерними симптомами. До типових ознак дерматологічних патологій належать:

 • висипання на шкірі — гнійничкові, бульбашкові, у вигляді пухирів і вузликів, що супроводжуються свербінням, печінням;
 • червоні, сині або коричневі плями на шкірі;
 • ерозії — поверхневе ураження епітелію (клітин шкіри);
 • може облазити шкіра на пальцях рук — за мікозу та інших грибкових уражень.

За себорейного дерматиту може почати лущитися шкіра на голові. Ще одна характерна ознака дерматологічних захворювань — прищі на обличчі та тілі, які можуть бути зовнішніми та внутрішніми (підшкірними, що формуються в глибокому шарі дерми). Початкові симптоми внутрішніх прищів: незначне почервоніння шкіри, дискомфортні відчуття, що виникають за натискання на них. Надалі починає добре прощупується ущільнення, що поступово збільшується в розмірах. При відсутності лікування підшкірний прищ може запалитися.

Не можна позбуватися підшкірних прищів самостійно, щоб не допустити занесення інфекції, а також появи шрамів, гіперпігментації. За появи проблем зі шкірою слід звернутися по допомогу до дерматолога.

Консультація дерматолога в Кропивницькому

На консультації дерматолога в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький» у Кропивницькому можна пройти діагностику та лікування різних захворювань шкіри. Також дерматологи «ОН Клінік Кропивницький» у Кропивницькому займаються діагностикою родимок, бородавок, кондилом і папілом, яка виконується за допомогою дерматоскопії — методу апаратної діагностики. Дерматоскопія, що проводиться в «ОН Клінік Кропивницький» у Кропивницькому, дозволяє виявляти злоякісні новоутворення (наприклад, невуси) на початкових стадіях.

Щоб записатися до дерматолога медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» у Кропивницькому, телефонуйте за нижче вказаними номерами телефонів або заповнюйте форму запису на прийом на сайті. Наш оператор допоможе підібрати зручний час для консультації.

Віцинська Олена Ігорівна
Віцинська Олена Ігорівна
Лікар відділення дерматології

Вартість прийому лікарів дерматології у Кропивницькому

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама