0 800 30 07 00

Ендоскопія в Кропивницькому

Діагностичне обстеження - сукупність ультразвукових, рентгенологічних, ендоскопічних методів, спрямованих на вивчення стану внутрішніх органів людини.

Медична діагностика дозволяє виявити приховані патології до появи перших симптомів, поставити діагноз, відстежити ефективність лікування.

Послуги:

Діагностичне обстеження — сукупність ультразвукових, рентгенологічних, ендоскопічних методів, спрямованих на вивчення стану внутрішніх органів людини. Первинне обстеження організму може включати:

  • у проктології — аноскопію і ректоскопію;
  • у гінекології — кольпоскопію;
  • у гастроентерології — УЗД черевної порожнини.

Медична діагностика дозволяє виявити приховані патології до появи перших симптомів, поставити діагноз, відстежити ефективність лікування. Під час обстеження можна виявити вогнища запалення, новоутворення (міому, карциному). Біопсія в Кропивницькому проводиться у разі виявлення новоутворень під час обстеження для встановлення природи пухлини (доброякісна, злоякісна).

Методи діагностики в Кропивницькому

Медичне обстеження в Кропивницькому включає консультацію лікаря (проктолога, гінеколога, дерматолога, гастроентеролога, уролога) і додаткові обстеження. На консультації лікар проводить огляд і збирає анамнез (дізнається про симптоми, час їх появи, наявність інших захворювань).

Гінекологічне обстеження включає огляд і кольпоскопію. За допомогою кольпоскопії можна виявити ерозію і дисплазію шийки матки, запобігти розвитку раку шийки матки. Під час огляду гінеколог бере мазок із піхви для виявлення збудників венеричних захворювань.

Обстеження шлунка, дванадцятипалої кишки, стравоходу проводить гастроентеролог. Діагностика органів шлунково-кишкового тракту в Кропивницькому включає:

  • УЗД органів черевної порожнини;
  • гастроскопію дванадцятипалої кишки, шлунка, стравоходу.

Гастроскопія проводиться за допомогою ендоскопа — тонкої трубки, яка разом із прикріпленою камерою вводиться через рот. Гастроскопія дозволяє оцінити стан слизової шлунка, дванадцятипалої кишки та стравоходу. Ендоскопічне обстеження органів шлунково-кишкового тракту дозволяє виявити осередок запалення в досліджуваному органі, розпізнати поліпи, виразки, ерозії, злоякісні новоутворення.

Для обстеження кишечника використовується колоноскопія, під час якої за допомогою колоноскопа оцінюється стан слизової оболонки кишечника, виявляються вогнища запалення, новоутворення (поліпи). Колоноскопія є безболісною, оскільки проводиться під медикаментозним сном.

Первинна діагностика у проктолога включає огляд, пальцеве дослідження прямої кишки, аноскопію, ректоскопію. За аноскопії можна досліджувати пряму кишку на глибині до 10 см, а за ректоскопії — до 20 см.

Для перевірки кровотоку і стану судин лікар може направити на доплерографію (УЗД доплером). Під час доплерографії можна виявити тромбоз судин, атеросклероз, визначити показники гемодинаміки, стан артерій.

Пройти обстеження організму в Кропивницькому можна в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький». Записатися на комплексне обстеження організму можна за телефоном або через форму запису на прийом.

Кедик Анатолій Володимирович
Кедик Анатолій Володимирович
Лікар відділення ендоскопії

Відгуки про лікарів-діагностів у Кропивницькому

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-ендоскопістів у Кропивницькому

Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія
Уреазний тест

Лікарі відділення ендоскопії ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.