Урологія в Кропивницькому

У відділенні урології «ОН ​​Клінік Кропивницький» лікарі проводять діагностику та лікування захворювань органів сечовидільної системи та чоловічих статевих органів.

До органів сечовидільної системи відносяться нирки, сечоводи, сечовий міхур і уретра, а до чоловічих статевих органів - член, яєчки і простата.

Ми лікуємо:

Урологи медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» лікують такі захворювання:

 • урологічні захворювання у жінок і чоловіків (цистит, пієлонефрит, сечокам'яну хворобу нирок, кісти та папіломи сечостатевої системи, розлади сечовипускання);
 • чоловічі урологічні хвороби (уретрит, простатит, аденома простати);
 • захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), приховані статеві інфекції;
 • еректильну дисфункцію, порушення еякуліції.

У відділенні урології в Кропивницькому в «ОН Клінік Кропивницький» лікарі призначають медикаментозне лікування захворювань, а також проводять малоінвазивні операції. Малоінвазивна хірургія у відділенні урології включає наступні процедури:

 • радіохвильовий метод видалення гострих кондилом, папілом, кістозних утворень;
 • пластику вуздечки статевого члена;
 • меатотомію (розсічення зовнішнього отвору уретри за допомогою радіохвильового апарату Сургітрон);
 • циркумцизію (видалення крайньої плоті);
 • радіохвильовий метод денервації головки статевого члена (лікування передчасного сім'явиверження, шляхом перетину нервів статевого члена для зменшення його гіперчутливості).

Малоінвазивні операції урологи проводять в амбулаторних умовах, без застосування наркозу (використовується місцева анестезія). Операції відрізняються малою травматичністю у порівнянні з хірургічним втручанням, за якого потрібен розріз тканин (малоінвазивні операції проводяться через фізіологічні отвори або точкові проколи тканин).

Коли потрібно звертатися до уролога?

Обстеження сечостатевої системи необхідно за перших ознак урологічних захворювань. Симптоми урологічних захворювань:

 • біль у нижній частині спини та внизу живота;
 • біль і різі в статевих органах під час сечовипускання чи статевого акту;
 • нетримання сечі у дорослих;
 • відчуття переповненого сечового міхура;
 • зміна відтінку сечі (мутна, темна);
 • прискорене сечовипускання;
 • енурез у дорослих;
 • висип, виразки, почервоніння статевих органів;
 • кров'янисті виділення з уретри у чоловіків.

Больові відчуття в попереку можуть свідчити про наявність запалення в сечостатевій системі: сечового міхура (цистит), сечівника (уретрит), передміхурової залози (простатит), придатків і яєчок. У початковій стадії запальних урологічних захворювань больові відчуття можуть бути слабко виражені. Тому проходити урологічне обстеження чоловікам слід не рідше, ніж один раз на рік, з метою профілактики та діагностики урологічних захворювань, а також для виявлення прихованих статевих інфекцій.

Лікування гіперактивності сечового міхура (меатотомія) в Кропивницькому

Гіперактивний сечовий міхур (ГАСМ) — це урологічне захворювання, яке характеризується раптовими та частими позивами до сечовипускання (понад вісім разів на день), нетриманням сечі та відчуттям наповненого сечового міхура. Причини гіперактивності сечового міхура:

 • цистит (запалення сечового міхура);
 • інфекції сечовивідного каналу;
 • пухлина сечового міхура;
 • прийом деяких медикаментів (сечогінні, протинабрякові препарати);
 • гормональні порушення;
 • розлад нервової системи (розсіяний склероз, хвороба Паркінсона);
 • стрес, перевтома.

Для лікування гіперактивності сечового міхура уролог може призначити медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні процедури (вправи для зміцнення м'язів навколо сечовивідних шляхів), підібрати дієту. Медикаментозне лікування залежить від виявленої причини гіперактивності сечового міхура.

Гіперактивний сечовий міхур може виникнути через звуження уретри (внаслідок запалення або інфекції сечовивідного каналу, травми, за вродженої аномалії уретри). У разі звуження уретри лікар може призначити малоінвазивну хірургічну процедуру — меатотомію. Меатотомія — це малоінвазивна операція радіохвильовим методом, яка проводиться для розсічення зовнішнього отвору сечовипускального каналу. Меатотомія в Кропивницькому в «ОН Клінік Кропивницький» проводиться 20-30 хвилин, не вимагає госпіталізації та загальної анестезії.

Біотезіометрія в Кропивницькому

Біотезіометрія — це вид діагностики в урології, який застосовується для дослідження чутливості статевого члена за допомогою датчика і вібраційного впливу різної інтенсивності. Біотезіометрія дозволяє урологу підібрати найбільш ефективний метод лікування захворювань чоловічих статевих органів.

Іннервація (чутливість) статевого члена визначається для діагностики та лікування у чоловіків еректильної дисфункції. Для розв’язання проблем з потенцією в Кропивницькому варто відвідати консультацію уролога або андролога в «ОН Клінік Кропивницький». Лікарі проведуть тест на еректильну дисфункцію і підберуть схему лікування.

Самолікування і народні засоби від імпотенції не ефективні, а в деяких випадках — небезпечні. Еректильна дисфункція може виникати із психогенної причини, а також внаслідок інших серйозних урологічних, серцево-судинних, ендокринних захворювань і прихованих інфекцій. Без огляду лікаря можна упустити розвиток захворювання і погіршити стан здоров'я. Крім того, настої з трав можуть викликати алергічні реакції.

Підготовка до обстеження в уролога в Кропивницькому

Перед візитом до уролога слід наповнити сечовий міхур рідиною (для візуалізації органів сечостатевої системи на УЗД). Для цього потрібно випити від одного літра води без газу, не мочитися перед обстеженням. За день до прийому уролога варто відмовитися від вживання алкогольних напоїв (для достовірності результатів аналізів).

Записатися на консультацію до уролога в Кропивницькому можна в «ОН Клінік Кропивницький», скориставшись формою запису на прийом або зателефонувавши за номером, вказаним на нашому сайті. Ціну на прийом уролога і лікування урологічних захворювань у Кропивницькому можна уточнити у наших операторів за телефоном.

Парасунько Тарас Григорович
Парасунько Тарас Григорович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів урології у Кропивницькому

Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама