Лікування еректильної дисфункції у Кропивницькому

Еректильна дисфункція (імпотенція) — нездатність досягати та підтримувати ерекцію, необхідну для статевого контакту. Види еректильної дисфункції:

 • органічна (викликана захворюваннями нервової, ендокринної та серцево-судинної систем);
 • психогенна (еректильна дисфункція розвивається через нервове перенапруження, депресію, регулярний стрес).

За появи органічної або психогенної імпотенції потрібно звернутися до лікаря. Діагностикою, лікуванням і профілактикою порушень ерекції займається уролог.

Ознаки еректильної дисфункції

Одним із симптомів еректильної дисфункції є відсутність ерекції. Інші ознаки імпотенції:

 • зниження статевого потягу;
 • швидке спадання ерекції під час сексу;
 • нездатність досягти оргазму після стимуляції статевого члена.

Крім зникнення ерекції під час сексу на еректильну дисфункцію вказує передчасна еякуляція або повна її відсутність. Зовнішні ознаки імпотенції зазвичай відсутні.

Додатково виділяють ознаки психологічної імпотенції. До психологічних симптомів імпотенції відносять:

 • спонтанну ерекцію вранці, вночі;
 • неможливість досягнення оргазму під час статевого контакту.

За появи описаних симптомів еректильної дисфункції не варто приймати лікарські препарати для поліпшення ерекції без попередньої консультації з лікарем. Самолікування може призвести до поглиблення імпотенції.

Причини виникнення проблем з ерекцією

Причини поганої ерекції можуть бути фізичними та психологічними. До фізичних причин еректильної дисфункції відносять:

 • ендокринні захворювання (діабет). За хронічного діабету може розвинутися пошкодження нервів, порушення кровотоку і рівня гормонів у крові, які можуть призвести до появи статевої дисфункції;
 • неврологічні розлади (хвороба Альцгеймера, Паркінсона, рак спинного і головного мозку, розсіяний склероз, скронева епілепсія, інсульт). Нервові та неврологічні розлади впливають на взаємодію мозку з репродуктивною системою, призводячи до проблем з ерекцією;
 • варикоцеле (розширення вен розташованого в паховій каналі сім'яного канатика);
 • прийом альфа-адреноблокаторів, бета-блокаторів, стимуляторів, діуретиків, синтетичних гормонів, антидепресантів, холінолітиків, що порушують кровотік у статевому члені;
 • низький рівень тестостерону або гормональний дисбаланс;
 • хвороба Пейроні (утворення на статевому члені рубцевої тканини);
 • простатит (запалення передміхурової залози);
 • променева терапія в області малого тазу;
 • травми статевого члена, спинного мозку.

До судинної еректильної дисфункції можуть призвести серцево-судинні захворювання (гіпертонія, атеросклероз), внаслідок яких не надходить достатня кількість крові в статевий член і відбувається закупорювання кровоносних судин. Метаболічний синдром (стан, за якого спостерігається високий рівень холестерину та інсуліну, високий кров'яний тиск і ожиріння) може призвести до поганої ерекції.

З еректильною дисфункцією можуть зіткнутися чоловіки будь-якого віку. Куріння, зловживання алкоголем, наркотиками (кокаїном, амфетаміном), нестача фізичної активності, ожиріння можуть бути причинами слабкої потенції в молодому віці. Зникнення ерекції може бути пов'язане з прийомом безрецептурних засобів для посилення ерекції, бустерів тестостерону.

За відсутності травм статевого члена, захворювань ендокринної та нервової систем, серця і судин, неповна ерекція може бути пов'язана з психологічними факторами. До психологічних причин імпотенції відносять депресію, неспокій, регулярний стрес, страх близькості, нервове перенапруження.

Лікування психологічної імпотенції в Кропивницькому

Лікування проблем з ерекцією починається з консультації уролога. Лікар збирає анамнез (дізнається про симптоми, регулярність проблем з ерекцією, здатність до еякуляції, статевий потяг), проводить огляд. Для виключення фізичних причин уролог може направити на прийом до вузькопрофільного фахівця (кардіолога, ендокринолога, невролога).

Якщо ерекції немає тільки під час статевого контакту, відсутні органічні причини імпотенції, то можна говорити про наявність психологічної еректильної дисфункції. Лікування психологічної імпотенції починається з психотерапії, під час якої лікар виявляє причину слабкої ерекції та допомагає впоратися з нею. Позбутися психологічної імпотенції допоможуть препарати для підвищення потенції, які призначить уролог.

Відновлення потенції в Кропивницькому

Відновлення потенції починається з визначення причини її відсутності за допомогою діагностичних досліджень. Діагностика імпотенції включає:

 • аналіз крові на гормони;
 • вазоактивний тест (під час тесту лікар вводить препарат у статевий член і проводить масаж члена для стимулювання ерекції, оцінки її інтенсивності, швидкості настання);
 • УЗД передміхурової залози;
 • доплерографію судин статевого члена;
 • біотезіометрію (призначається для вимірювання іннервації статевого члена).

Після проведення діагностики уролог визначає причину імпотенції. Якщо відсутність потенції викликана порушеннями в роботі судин, то лікар прописує лікарські препарати для коригування станів, які призводять до пошкодження судин. За ендокринних збоїв для відновлення потенції призначаються гормональні препарати.

Методи лікування еректильної дисфункції у Кропивницькому

Лікування еректильної дисфункції у Кропивницькому проводиться медикаментозно. Залежно від причини еректильної дисфункції, лікар прописує ліки від імпотенції, спрямовані на відновлення потенції, продовження ерекції. У разі виявлення психологічних причин еректильної дисфункції лікування доповнюється психотерапією, а за наявності патологій ендокринної, серцево-судинної, нервової систем — лікарськими препаратами для лікування основних захворювань.

У разі порушення кровопостачання статевого члена уролог проводить ударно-хвильову терапію (УХТ) — неінвазивний метод лікування імпотенції, що ґрунтується на впливі акустичних імпульсів на тканини чоловічого статевого органу.

Ударно-хвильове відновлення потенції відбувається завдяки стимуляції утворення нових кровоносних судин та покращенню кровопостачання статевого члена. Показаннями до УХТ є запалення простати та фіброзні розростання в тканинах чоловічого статевого органу. УХТ еректильної дисфункції не проводиться за порушень згортання крові та прийому антикоагулянтів.

Ударно-хвильова терапія в урології виконується в амбулаторних умовах без анестезії. Для лікування еректильної дисфункції в Кропивницькому уролог індивідуально підбирає кількість сеансів УХТ. Одразу після ударно-хвильової терапії імпотенції чоловік може повернутись до повсякденного життя, процедура не вимагає перебування в стаціонарі.

У разі виникнення еректильної дисфункції на тлі захворювань щитоподібної залози або цукрового діабету необхідна консультація ендокринолога для лікування основних патологій.

Використання народних засобів від імпотенції та лікування еректильної дисфункції вдома може призвести до погіршення симптомів. Тому за відсутності ранкової ерекції, передчасної еякуляції, зниження статевого потягу потрібно записатися на прийом до уролога.

Отримати консультацію уролога і пройти лікування еректильної дисфункції можна в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький», попередньо записавшись через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на нашому сайті.

Парасунько Тарас Григорович
Парасунько Тарас Григорович
Лікар відділення урології

Вартість лікування еректильної дисфункції у Кропивницькому

Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Кропивницький

Відгуки про урологів ОН Клінік у Кропивницькому

Дуже крутий та позитивний лікар, у якого є умови для якісної роботи за переліком Рекомендую
Vlad , 26.05.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Youtube OnClinic

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама