0 800 30 07 00

Фізіотерапія в Кропивницькому

Фізіотерапія — це метод лікування, який ґрунтується на впливі на організм фізичних факторів: електричного струму, магнітного поля, ультразвукового і ультрафіолетового випромінювання, механічного впливу (масаж, вправи).

Фізіотерапія спрямована на відновлення і оздоровлення організму після травм і операцій (хірургічних операцій у проктології, урології та гінекології), а також призначається як частина комплексної програми лікування (наприклад, спільно з медикаментозною терапією).

Ми лікуємо:

Фізіотерапевтичні процедури в Кропивницькому

Фізіотерапевтичні процедури мають загальнозміцнювальну дію на організм: покращують кровообіг, підвищують тонус м'язів, нормалізують обмін речовин, зменшують біль, знімають набряки та запалення. У фізіотерапевтичному відділенні медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» проводять такі фізіопроцедури:

 • ультразвукова фізіотерапія (теплова, протинабрякова, знеболювальна, судинорозширювальна дія ультразвукового променя);
 • лазерна фізіотерапія (антивірусна, антимікробна і протизапальна дія лазерного променя);
 • магнітотерапія (вплив магнітного поля для зняття набряку, поліпшення кровотоку в тканинах);
 • ЛОД-терапія (метод лікування еректильної дисфункції);
 • ВЛОК (внутрішньовенне лазерне опромінення крові);
 • ультрафонофорез (введення лікарських препаратів і вітамінів у шкіру, пом’якшену ультразвуком).

Фізіопроцедури проводяться для лікування неврологічних, гінекологічних, урологічних та хірургічних захворювань. Також фізіопроцедури проводяться в дерматології за захворювань шкіри (вугрі, псоріаз, атопічний дерматит, себорея, вірусні захворювання шкіри, герпес) та в трихології (за випадання волосся та облисіння).

Фізіотерапевтичні процедури в гінекології застосовуються з метою лікування запальних процесів у жіночій сечостатевій системі (вульвіт, бартолініт), лікування та профілактики спайок маткових труб. Електрофорез використовується спільно з медикаментозним лікуванням порушення функції яєчників. Ультразвук сприяє загоєнню післяопераційних ран (після хірургічного видалення поліпів матки, кіст яєчників, фіброміоми матки), а також відновлює менструальний цикл спільно з прийомом гормональних препаратів.

Комплекс фізіотерапевтичних процедур в урології проводиться під час лікування простатиту, аденоми простати, уретриту. Завдяки впливу на мікроциркуляцію крові та поліпшення обміну речовин підвищується активність ендокринної системи, прискорюється засвоюваність лікарських препаратів. Для лікування еректильної дисфункції призначається ЛОД-терапія, яка полягає у створенні негативного тиску в області статевого члена, стимулюючи приплив крові в тіло пеніса і викликаючи ерекцію.

Протипоказання до фізіотерапії

Фізіотерапевтичні процедури надають позитивний ефект на стан здоров'я, але мають деякі протипоказання. Протипоказаннями до проведення фізіопроцедур є:

 • онкологічні захворювання (через ризик прогресування і метастазування пухлини);
 • вагітність і період лактації;
 • тяжкі серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба, гіпертонія, атеросклероз судин головного мозку, серцева недостатність);
 • печінкова і ниркова недостатність;
 • епілепсія (через ризик провокування епілептичного нападу);
 • інфекційні захворювання на стадії загострення.

Фізіопроцедури призначаються лікарем, протипоказання розглядаються для кожного конкретного випадку. Фізіотерапевтичні процедури можуть призначатися як основний метод лікування, а можуть використовуватися спільно з іншими методами. Фізіотерапія в комплексі з медикаментозною терапією прискорює процес одужання, відновлює організм і дозволяє досягти тривалої ремісії. Записатися на консультацію до фізіотерапевта в Кропивницькому можна в «ОН Клінік Кропивницький» за допомогою форми запису або за номером телефону, зазначеним на нашому сайті.

Віцинська Олена Ігорівна
Віцинська Олена Ігорівна
Лікар відділення фізіопроцедур

Відгуки про лікарів-фізіотерапевтів у Кропивницькому

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Лікарі відділення фізіопроцедур ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.