0 800 30 11 77

Про компанію

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» охоплює понад 20 приватних медичних центрів в Україні, а також партнерські медичні центри у Польщі та Словаччині. Ми працюємо з 2007 року та постійно вдосконалюємось, щоб зробити приватну медицину доступною для кожного нашого пацієнта.

У медичних центрах «ОН Клінік» можна отримати консультацію лікарів багатьох спеціальностей, пройти обстеження та здати аналізи в нашій приватній лабораторії. На базі медичного центру «ОН Клінік Харків» (м. Проспект Гагаріна) працюють сучасний оперблок, обладнаний за останнім словом техніки, та комфортний стаціонар, завдяки чому ми можемо приймати пацієнтів з інших міст.

Наші медичні центри на карті

Карта мережі медичних центрів

Наші переваги

Міжнародна мережа з філіями в країнах Європи

Квіліфікований та уважний медперсонал

Підтримка зв'язку з пацієнтами 24/7

Індивідуальний підхід до пацієнтів

Новітнє обладнання для точної діагностики

Комфортна атмосфера для пацієнтів

Наша історія

Протягом багатьох років, а саме з дня відкриття першого медичного центру в 1987 році, корпорація «On Clinic International» допомогла більш ніж 1,5 мільйонам чоловік перемогти інтимні захворювання.

Відгуки клієнтів

Наша мета

Наша головна мета — здоровий і щасливий пацієнт, тому ми також дбаємо про відсутність черг та затишну атмосферу в усіх медичних центрах Мережі. Наші оператори працюють 24/7, тож ми завжди залишаємось на зв’язку з нашими пацієнтами.

Борис Вайсман

Засновник Корпорації On Clinic International

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.