Проктологія в Кропивницькому

Проктологічні захворювання — це захворювання товстого кишечника і заднього проходу.

Діагностику та лікування проктологічних захворювань в Кропивницькому здійснюють лікарі відділення проктології медичного центру «ОН Клінік Кропивницький».

Ми лікуємо:

У Кропивницькому у відділенні проктології «ОН ​​Клінік Кропивницький» лікарі застосовують консервативне лікування захворювань прямої кишки, а також проводять малоінвазивні хірургічні операції. Консервативне лікування проктологічних захворювань проводиться за допомогою лікарських препаратів, зокрема із застосуванням унікальних мазей виробництва «ОН Клінік». Малоінвазивна хірургія у відділенні проктології «ОН ​​Клінік Кропивницький» включає наступні процедури:

 • радіохвильовий метод лікування (висічення хронічної анальної тріщини, видалення гемороїдальних вузлів, анальних кондилом, поліпів, бахромок);
 • лігування гемороїдальних вузлів;
 • лазерну вапоризації гемороїдальних вузлів.

Малоінвазивні операції в «ОН Клінік Кропивницький» не вимагають госпіталізації та наркозу, абсолютно безпечні (немає ускладнень, рубців і шрамів). Лікування гемороїдальних вузлів малоінвазивними методами в Кропивницькому проводиться за 1-3 стадій геморою.

Коли необхідно звернутися до проктолога

Проктологічні захворювання супроводжуються одним або декількома симптомами. Пройти проктологічне обстеження необхідно, коли проявляються такі симптоми:

 • біль у задньому проході;
 • порушення стулу впродовж тривалого часу (діарея, запор);
 • свербіж, печіння, дискомфорт в області заднього проходу;
 • кров, слиз під час дефекації;
 • відчуття стороннього тіла в області ануса;
 • поява шишок в області заднього проходу.

Проходити обстеження прямої кишки з профілактичною метою варто 1-2 рази на рік. Діагностика захворювань заднього проходу необхідна для жінок на етапі планування і під час вагітності, оскільки в період виношування дитини підвищується тиск у черевній порожнині, що призводить до розширення вен гемороїдального сплетення.

Підготовка до обстеження у проктолога

Перед візитом до проктолога дотримання дієти не потрібне. Напередодні обстеження (за добу) у проктолога необхідно спорожнити кишечник. Щодо методів очищення кишечника і проносних засобів варто проконсультуватися з лікарем. Якщо є схильність до закрепів, перед оглядом у проктолога може знадобитися клізма.

У Кропивницькому у відділенні проктології «ОН ​​Клінік Кропивницький» проводяться ректоскопія і аноскопія. Аноскопія — метод діагностики слизової оболонки прямої кишки за допомогою аноскопа, який дозволяє виявити запалення і патології заднього проходу. Підготовка перед аноскопією полягає в очищенні кишечника мікроклізмою.

Ректоскопія — це ендоскопічне обстеження прямої кишки та нижнього відділу сигмовидної кишки шляхом огляду їх внутрішніх поверхонь за допомогою ректоскопа (приладу з дзеркалом і підсвічуванням). Підготовка перед ректоскопією проводиться за добу до дослідження та включає відмову від продуктів, що викликають підвищене газоутворення (бобові, сирі овочі, газовані напої), відмову від вечері (допускається чай). Ректоскопія проводиться виключно натщесерце.

Як проходить огляд у проктолога в Кропивницькому

На консультації проктолога в Кропивницькому в «ОН Клінік Кропивницький» лікар збере анамнез, проведе візуальний огляд області заднього проходу, пальцеве ректальне обстеження. На первинному огляді у проктолога виявляються анальні тріщини, травми слизової оболонки ануса, зовнішній геморой. Проктолог може призначити лікування болю в задньому проході під час першого прийому (гостра анальна тріщина, геморой першого ступеня) за допомогою мазей виробництва «ОН Клінік».

Проктологічні захворювання часто можуть супроводжувати інші захворювання або бути їх ускладненнями (інфекції кишечника, ЗПСШ, хронічне порушення стулу, судинні захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту). Тому проктолог може призначити додаткові обстеження (ендоскопічні дослідження, УЗД черевної порожнини, аналізи крові) для постановки діагнозу і вибору методу лікування. У цьому випадку лікування у проктолога має комплексний характер (потрібні консультації інших лікарів, наприклад, гастроентеролога, гінеколога, уролога).

Записатися на прийом до проктолога і на проктологічний огляд у Кропивницькому в «ОН Клінік Кропивницький» можна за номером телефону або за допомогою форми запису на прийом на нашому сайті. Дізнатися ціни прийому у проктолога та аноскопії в Кропивницькому ви можете у наших операторів, зателефонувавши за контактним номером.

Пархоменко Сергій Іванович
Пархоменко Сергій Іванович
Лікар відділення проктології

Вартість прийому лікарів проктології у Кропивницькому

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Кропивницький

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама