Лікування анальних кондилом і папілом у Кропивницькому

Анальні папіломи та кондиломи — це патологічні новоутворення, що вражають область навколо і всередині ануса, у деяких випадках розвиваються на шкірі в області геніталій. Анальні кондиломи з'являються через захворювання, яке називається кондиломатоз.

Причина утворення анальних кондилом і папілом — інфікування вірусом папіломи людини (ВПЛ). Вірус папіломи людини — найбільш поширене захворювання, що передається статевим шляхом. ВПЛ, як і деякі інші венеричні захворювання (СНІД, сифіліс, гонорея), може передаватися побутовим шляхом — через предмети загального користування, поцілунки та обійми. Фактори ризику появи папілом на анусі: знижений імунітет, відсутність бар'єрної контрацепції, безконтрольний прийом антибіотиків. Також нерідко папіломи та кондиломи виникають у жінок під час вагітності — на тлі гормональних змін, спровокованих вірусом папіломи людини.

Анальні кондиломи та папіломи дуже схожі за симптоматикою. Перші ознаки анальних кондилом і папілом:

  • всередині заднього проходу, на слизовій анального отвору (періанальні кондиломи) або на шкірі навколо ануса утворюються крихітні плями або нарости, їх розмір не перевищує голівку шпильки;
  • відчуття свербіння в задньому проході;
  • виділення крові з ануса і відчуття в ньому стороннього тіла;
  • біль під час дефекації.

За відсутності своєчасного лікування нарости біля заднього проходу можуть розростатися, покриваючи всю анальну область. Також небезпека кондилом або папілом у задньому проході полягає в можливому їх переродженні з доброякісних у злоякісні утворення. Тому важливо вчасно звертатися за медичною допомогою і позбуватися папілом і кондилом у задньому проході на початкових стадіях захворювання.

Види анальних кондилом і папілом

Анальні гострі кондиломи — утворення у вигляді сосочків тілесного або рожевого кольору з тонкою ніжкою. Гострі кондиломи можуть виникати точково або групуватися в невеликі острівці. У чоловіків гострокінцеві кондиломи можуть вражати область мошонки та статевого члена, а у жінок — зовнішні та внутрішні статеві органи. Головні симптоми гострих кондилом:

  • свербіж і печіння в області заднього проходу;
  • дискомфортні відчуття під час випорожнення.

Ще один вид анальних наростів — широка кондилома. Широка кондилома виглядає як новоутворення з широкою основою, за допомогою якого вона прикріплюється до шкіри та слизових оболонок.

Також трапляється вид новоутворень заднього проходу — плоскі кондиломи. Особливість плоскої кондиломи в тому, що вона росте і розвивається на рівні тієї поверхні, на якій сформувалася.

Способи лікування анальних кондилом і папілом у Кропивницькому

Лікування і видалення анальних кондилом і папілом проводять проктологи медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» у Кропивницькому. Спосіб лікування анальних кондилом і папілом залежать від стадії захворювання. За невеликих розмірів новоутворень проктолог може призначити місцеві лікарські засоби від папілом і кондилом (наприклад, спеціальну мазь).

За великих розмірів відростків біля заднього проходу потрібне видалення папілом і кондилом заднього проходу, яке в «ОН Клінік Кропивницький» в Кропивницькому проводиться радіохвильовим методом. Радіохвильове лікування анальних новоутворень не залишає шрамів після процедури, тож людина може повернутися до звичного життя вже через кілька годин.

Для запису на прийом проктолога і на лікування анальних кондилом і папілом телефонуйте за наведеними нижче контактними номерами або заповнюйте форму запису на прийом на сайті. Спеціаліст контактного центру відповість на всі ваші запитання і допоможе підібрати максимально зручний час для консультації проктолога.

Пархоменко Сергій Іванович
Пархоменко Сергій Іванович
Лікар відділення проктології

Вартість прийому лікарів у Кропивницькому

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Кропивницький

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Кропивницькому

Виражаю щиру подяку за кваліфіковану пораду і правильну діагностику Пархоменка Сергію Івановичу, а також правильну діагностику і курс лікування від Саєнка Олександра Олександровича. Кваліфіковані фахівці. Щиро дякую!
Ігор , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з ЗПСШ

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама