Logo
0 800 30 11 77

Декларація з сімейним лікарем в «ОН Клінік»

Декларація з сімейним лікарем в «ОН Клінік»

Наші переваги

Досвідчені та уважні лікарі

Сучасне обладнання для діагностики

Власна лабораторія

Прийом у призначений час без черг

Цілодобова підтримка пацієнтів

Комфортні умови для дітей і дорослих

Укладання декларації з лікарем дає можливість пацієнтам отримувати безоплатний пакет медичних послуг, передбачений за програмою НСЗУ. У медичних центрах «ОН Клінік» можна укласти декларацію з сімейним лікарем та безкоштовно користуватися перевагами приватної медицини.

Популярні питання

Як мені зареєструватися в eHealth?

Ви можете зареєструватися в електронній системі охорони здоров'я України (eHealth) при зверненні до медичних центрів «ОН Клінік». Це дасть вам змогу отримувати доступ до своїх медичних даних, записуватися на прийом до лікаря та отримувати електронні рецепти.

Нижче наведено перелік оригіналів документів, які необхідно надати для реєстрації в системі eHealth.

Для осіб старше 14 років:

 • паспорт або інший документ, що підтверджує особу;
 • ІПН або відмова від нього;
 • у разі недієздатності — документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує законність представництва.

Для осіб молодше 14 років:

 • свідоцтво про народження дитини;
 • документи законного представника — паспорт або інший документ, що підтверджує особу законного представника;
 • ІПН законного представника або відмова від нього;
 • документ, що підтверджує законність представництва.
Які документи потрібні, щоб підписати декларацію з лікарем?

Перелік документів для підписання декларації з лікарем для осіб, старших за 14 років:

 • паспорт або інший документ, що підтверджує особу;
 • ІПН або відмову від нього.

Для укладання декларації НСЗУ дітям до 14 років потрібно тільки SMS підтвердження з eHealth, що ви є законним представником дитини.

У яких містах можна укласти декларацію з сімейним лікарем?

Наразі укласти декларацію з сімейним лікарем медичних центрів «ОН Клінік» можна в Харкові, Одесі та Дніпрі. Підключення інших медичних центрів до системи eHealth триває, тому перелік міст незабаром розшириться. Слідкуйте за оновленнями.

Чи потрібно мені розірвати декларацію з попереднім лікарем, щоб переукласти її у медичному центрі «ОН Клінік»?

Ні, відмовлятися від попередньої декларації не потрібно. При укладанні нової декларації з сімейним лікарем медичного центру «ОН Клінік» попередній документ буде анульовано автоматично.

Які послуги надаються безкоштовно в рамках декларації з приватним лікарем?

У медичних центрах «ОН Клінік» за декларацією ви можете безкоштовно проконсультуватися з сімейним лікарем або педіатром, пройти окремі види діагностики (ЕКГ, спірографію, офтальмоскопію, вимірювання гостроти зору тощо) та здати аналізи (загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, холестерин тощо).

Зверніть увагу, що записатися на безкоштовні дослідження самостійно неможливо. Усі діагностичні обстеження та аналізи призначає сімейний лікар або педіатр.

Чи відобразяться дані про декларацію в додатку Helsi.me?

Ні, дані декларації з лікарями медичних центрів «ОН Клінік» та їх призначення не відображаються в додатку Helsi.me. Переглянути свої медичні документи ви зможете в особистому кабінеті пацієнта «ОН Клінік». 

Чи можна укласти декларацію з лікарем онлайн?

Підписання декларації з лікарем онлайн доступне для пацієнтів, які вже мають профіль в Електронній системі охорони здоров’я (eHealth). Щоб укласти декларацію з лікарем медичного центру «ОН Клінік» онлайн, необхідно:

 1. Увійти в Особистий кабінет пацієнта «ОН Клінік». Якщо ви ще не маєте Особистого кабінету, потрібно зареєструватися та підтвердити особистість для повного доступу до своїх медичних даних.
 2. Перейти в розділ «Профіль» та завантажити копії документів для укладання декларації. Потрібно надати скан-копію паспорта або іншого документа, що підтверджує особистість, та ІПН.
 3. Записатися до вибраного лікаря на онлайн-консультацію терапевта для укладання декларації. Онлайн-прийом відбуватиметься в Особистому кабінеті пацієнта.

Якщо ви ще не зареєстровані в системі eHealth, будь ласка, зверніться безпосередньо до медичного центру «ОН Клінік» у вашому місті для підписання декларації з лікарем.

Який термін дії у декларації з лікарем?

Декларація з сімейним лікарем чи терапевтом не має терміну дії. Декларація з педіатром діє до досягнення дитиною 18 років.

Відгуки пацієнтів

Приємно вражений, що серед молодих фахівців є такі професіонали, як Катерина Юріївна. Здавалося неможливим за час прийому укласти декларацію, зібрати анамнез, п...
Костянтин , 22.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Звернулась до Дар'ї Іванівни з діагнозом ковід, слава богу у легкій формі, відразу почали лікування, протягом 5ти днів, усі симптоми пішли, стало набагато краще...
Вероніка , 27.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже гарний лікар,ввічливий,кваліфікований, життєрадісний. Добре обстежує та призначає хороші та недорогі ліки. Рекомендую!!!
Ілля , 09.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Лікар Хрипко Катерина Юріївна - дуже мила та люб'язна. Мені сподобався прийом, сподіваюсь, мені допоможуть її рекомендаціїї.
Світлана , 26.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка педіатру Санжаревській Тетяні Олегівні за високий професіоналізм, турботливе ставлення до дитини, що особливо важливо у час війни.
Алла , 01.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Пугач Т. О. чудовий терапевт, швидко оглянула та призначила необхідні ліки
Єлизавета , 15.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Зверталась з приводу пневмонії, яка виникла як ускладнення після грипу. Доктор Катвицька Дар'я Іванівна швидко і точно поставила діагноз, призначила ефективне л...
Надія Сбітнєва , 02.02.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу висловити велику подяку лікареві Катвіцькій Дарії Іванівні, за високий рівень професіоналізму, позитивний настрій, терпіння та індивідуальний підхід! Лікув...
Ірина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Вперше у клініці, прийомі та консультації лікаря Гапонова Ірини Василівни задоволений. Дуже уважний та добрий фахівець. Рекомендуватиму знайомим.
Максим , 13.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка фаховому лікарю Гапоновій І. В. Ввічлеві адміністратори Лопатко М. Буду рекомендувати друзям вашу клініку (звертаюсь не в перший раз)
Аліна , 13.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Добридень! Хочеться висловити подяку чудовому лікарю Пугач Тетяні Олександрівні. Всебічний аналіз стану пацієнтки, уважність вражають. Спасибі за допомогу.
Лариса , 20.09.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Дякуємо за професіоналізм своєї справи Тетяну Олегівну Санжаревську, за правильно підібране лікування моїй дитині Евеліні, ми вам дуже вдячні! спасибі велике за...
Юлія , 11.08.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Катвіцька Дарина Іванівна дуже уважний і турботливий фахівець! Крім грамотного лікування, я отримувала повну розгорнуту консультацію по результатам аналізів, п...
Ольга , 07.08.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Був у лікаря Гапонової Ірини Василівни. 19 квітня онлайн, 1 і 11 травня очно. Лікування лікар призначила якісне, ставлення відмінне, сервіс на вищому рівні. Буд...
Сергій , 16.05.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря-пульманолога Гапонової І. В. Дуже уважний фахівець. Відразу видно, що професіонал своєї справи. Відповіла на всі питання, дала вичерпну...
Інна , 21.04.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Потрапила до Катвіцкої Дарини Іванівни з 16%-м ураженням легень на КТ на тлі ковіда. Спочатку мене збентежила молодість і малий стаж роботи лікаря. Але за резул...
Наталія , 14.04.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Потрапила до лікаря з ураженням легень 35%, було швидке і кваліфіковане лікування, чуйне ставлення. Дуже задоволена і щіро вдячна за одуження!
Анна Ворошиліна , 05.03.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже чуйний і уважний лікар. Мамі поставили діагноз двостороння пневмонія. Призначила правильне лікування, мамі допомогло. Рекомендую.
Катерина , 29.12.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Залишилися задоволені, лікар уважний до дитини, призначення по справі.
Юлія Апенко , 23.12.2020. Показати відповідь
Оцінка:
У листопаді 2020 року я звернулася в клініку на Пушкінській для запису до терапевта. Записали до Катвіцкої Дарини Іванівні. Враження чудові! Лікар хоч і молода...
Вікторія , 07.12.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Пишу лист подяки Катвицькій Дар`ї Іванівні, ставлення до пацієнта на вищому рівні, вдячний і ОН Клінік що вони поповнюють свої ряди крутими і кваліфікованими мо...
Андрій , 17.11.2020. Показати відповідь
Оцінка:

Чи обов’язково укладати декларацію з лікарем?

Укладання декларації з терапевтом та педіатром є добровільним для всіх громадян України. Проте підписана декларація дає можливість отримувати медичну допомогу за рахунок державних коштів. Зокрема, до декларації з лікарем входять наступні послуги:

 • консультація сімейного лікаря чи педіатра;
 • діагностичні обстеження (ЕКГ, вимірювання гостроти зору, офтальмоскопію, отоскопію, спірографію);
 • лабораторні дослідження (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз на глюкозу в крові, тестування на COVID-19 тощо).

Укласти декларацію можна з лікарем державної та приватної клініки. Пацієнт, який не має укладеної декларації з сімейним лікарем, позбавляється можливості отримувати безкоштовні медичні послуги.

Як укласти декларацію з сімейним лікарем «ОН Клінік»

Щоб укласти декларацію з сімейним лікарем або педіатром, необхідно вибрати лікаря та записатися на прийом для укладання декларації. При собі потрібно мати паспорт або інший документ, що підтверджує особистість, та ІПН. При укладанні декларації з педіатром потрібно також надати свідоцтво про народження дитини.

Для укладання декларації з лікарем пацієнту потрібно зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я (eHealth). Якщо ви раніше не були зареєстровані в eHealth, зробити це можна безпосередньо під час укладання декларації в медичному центрі «ОН Клінік».

Після підписання декларації ви отримуєте роздрукований примірник документа та можете безкоштовно отримувати медичну допомогу (в рамках списку безкоштовних послуг по програмі НСЗУ) у вибраному медичному центрі «ОН Клінік». 

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.