0 800 30 07 00

Терапія в Кропивницькому

Терапія — відділення в медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький», в якому організована система медичного супроводу та надання першої медичної допомоги.

Терапевт спеціалізується на діагностиці, лікуванні, профілактиці захворювань у дорослих і дітей.

Ми лікуємо:

Відмінність сімейного лікаря від терапевта

Сімейний лікар відрізняється від терапевта більш широким профілем. В обов'язки сімейного лікаря входять огляди, діагностика, лікування захворювань серцево-судинної системи, органів дихання, травлення, нирок, суглобів.

Терапевт супроводжує пацієнта тільки під час хвороби, не займається лікуванням дітей. Сімейний лікар зазвичай краще знає пацієнта, з яким працює, оскільки спостерігає його протягом більш тривалого часу. Терапевту ж потрібно більше часу, щоб розібратися у всіх особливостях організму (наявність алергічних реакцій, хронічних захворювань).

Які захворювання лікує терапевт у Кропивницькому

Прийом у терапевта починається зі збору анамнезу, під час якого пацієнт розповідає про симптоми, час їх появи, використовувані лікарських препаратах, та огляду. Медичний огляд у терапевта включає:

  • вимірювання температури тіла і артеріального тиску;
  • прослуховування легенів і серця;
  • простукування порожнин серця, живота, легенів (перкусію).

Після збору анамнезу і проведення огляду терапевт може направити на здачу лабораторних аналізів (аналізи крові, сечі, калу) та інструментальну діагностику (рентген, ультразвукове дослідження, томографію, ендоскопію). Після отримання результатів обстеження терапевт розшифрує результати, поставить діагноз, складе план лікування. Терапевт може направити до вузькопрофільного фахівця (гінеколога, проктолога, уролога, гастроентеролога, кардіолога) для проведення додаткових обстежень і призначення лікування захворювань, якими не займається терапевт.

Записатися до терапевта слід за мігрені, головного болю, підвищеного або зниженого тиску, болю в серці, задишки, розладу стулу (діареї, закрепів), підвищеної температури, кашлю. Терапевт у Кропивницькому займається лікуванням захворювань органів дихання (бронхіту, астми, фарингіту, ларингіту), органів травлення (виразки, гастриту, панкреатиту), сечовивідної системи (циститу). Інші захворювання, які лікує терапевт:

  • захворювання нервової системи (радикуліт, мігрень);
  • захворювання суглобів і хребта (лікування артрозу, ревматизму, остеохондрозу);
  • серцево-судинні захворювання (атеросклероз, гіпертонія);
  • ендокринні захворювання (цукровий діабет).

Вакцинація Ваксігрип Тетра

Грип - це гостре респіраторне вірусне захворювання, яке зазвичай супроводжується високою температурою тіла, сильною інтоксикацією і ризиком ускладнень, таких як пневмонія, міокардит або менінгіт. Вакцинація - це єдиний надійний спосіб профілактики грипу.

Для щеплення від грипу в медичному центрі є в наявності вакцина "Ваксігрип Тетра" (Франція). Вона вводиться одноразово і протягом року забезпечує захист від 4 штамів вірусу грипу. Особливо важливо зробити щеплення від грипу тим, хто знаходиться в групі ризику по розвитку ускладнень, а саме дітей, вагітних і дорослих з наявними хронічними захворюваннями. Наявність вакцин уточнюйте в оператора контактного центру. 

Терапевт також лікує ГРВІ, коронавірус, грип. За появи підвищеної температури, кашлю, нежитю, болю в горлі, головного і м'язового болю потрібно звернутися до терапевта. У медичному центрі «ОН Клінік Кропивницький» можна записатися на консультацію терапевта за відеозв'язком, яка позбавить вас необхідності виходити на вулицю за поганого самопочуття. Записатися до терапевта можна через інтернет або за телефоном.

Уточнити вартість прийому у терапевта в Кропивницькому можна на нашому сайті. Щоб записатися до терапевта, використовуйте форму запису на прийом або телефонуйте за вказаним на нашому сайті телефоном.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.