Усі відгуки ОН Клінік

Этот отзыв конечно не будет опубликован, н овсе же) Очень высокая цена у вас на вакцинацию Ваксигрипп Тетра. Сделала у конкурента за 570 грн, у вас же 750 грн. (Днепр)
Александра
Дніпро, 21.10.2021
Оцінка:
Лікуюся у лікаря Марини Вікторівни. Все влаштовує, дуже кваліфікований фахівець. Постійно чую тільки позитивні відгуки про Вашу клініку. Щиро Дякую:)
Оксана
Маріуполь, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Раді, що звернення до нашого фахівця було для Вас комфортним і результативним. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лікаря Добриніну Тетяну Андріївну з приводу вагітності. Залишилась дуже задоволена прийомом. Доктор дуже уважна, вміє слухати та заспокоювати :) Візитом залишилась задоволена. Все пройшло на вищому рівні. Обов'язково буду радити клініку та лікаря. Дякую!
Марина
Маріуполь, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за добрі слова. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Була на прийомі у лікаря Басараб Надії Антонівни - невролога. Приємний лікар, чуйна, ввічлива, кваліфікована. При нагоді пораджу близьким звертатись до неї. Дуже вдячна за допомогу
Ірина
Дніпро, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рожкова Наталія Вікторівна - це висококласний, талановитий, досвідчений лікар, який дійсно допомогає у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Завжди дуже уважне ставлення до паціенту. Заряджає позитивним настроєм! Нашому місту Суми дійсно пощастило мати такого спеціаліста!!!!
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли кваліфікованого спеціаліста, рівень професіоналізму якого виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на огляді у Кучера, все сподобалося, до дитинки був дуже уважним. Рекомендую до нього приходити на огляд.
Валерія
Полтава, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувався у Микитина В. З. починаючи з першого прийому до та післяопераційного прийому все було якісно, професійно, зрозуміло, повністю позбувся проблемних місць. В даний час не зрозуміло чому не звернувся раніше. Лікарю бажаю всіх благ, персоналу здоров'я та спокійних пацієнтів.
Михайло
Оцінка:
Доброго дня. Згодні з Вами, малоінвазивні методики лікування, які у нас використовуються, дозволяють позбутися від неприємних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему і значно підвищити якість життя. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена обслуговуванням пацієнтів в ОН Клінік. Я пацієнтка лікаря-гінеколога Солодун Тетяни Іванівни. Лікар дуже тактовна та доброзичлива. Завжди на зв'язку та підтримує контакт с пацієнтом. Відповідає на заданні їй запитання повністю та зрозуміло для пацієнта.
Марія
Дніпро, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Один з головних принципів нашої роботи - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гулаков В.В. Відмінний доктор, уважний. Залишив хороше враження
Марина
Харків, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в ОН Клінік для УЗД діагностики суглобів дитини. Лікар був уважний до дитини. Пояснив усю інформацію зрозуміло. В майбутньому буду звертатись до лікаря Кучера О. А.
Ольга
Полтава, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря. Раді, що звернення в наш медичний центр було комфортним для пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в ОН Клінік для проходження ехокардіоскопії до лікаря Кучера О. А. Лікар був уважний, все добре пояснив про нашу проблему, показав та розказав про все, що бачив на екрані монітора. Відповів на всі запитання, що мене турбували. Візитом задоволена!
Валентина
Полтава, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Згодні з Вами, в наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані лікарі, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Солодун Тетяна Іванівна - прекрасний фахівець, найкраще ставлення до пацієнта при проведенні УЗД ОМТ, також професійно надала консультацію, відповіла і пояснила всі аспекти по моїй ситуації. Позняк Наталія Вікторівна провела ЛОР-огляд, також професійно і відповідально підходить до справи, рекомендую даного фахівця. Клініка залишила тільки найкращі враження, не перший раз звертаюся і раджу друзям і знайомим.
Олена
Дніпро, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Згодні з Вами, в медцентрах нашої мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік