Logo
0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Лікар Шканд Тетяна Віталіївна дуже сподобалася. Добра, уважна, професійна. З великим задоволенням записуюсь на кожний наступний прийом. З впевненістю пораджу всім своїм знайомим.
Ольга
Харків, 18.06.2024
Оцінка:
Були на прийомі у дитячого ендокринолога Павліва А.І. з онуком. Дуже сподобалась консультація, спеціаліст грамотний, чудовий оратор. Вміє змотивувати дитину на оздоровлення. Дякуємо за прийом і чуйність до дітей. Всіх благ всім працівникам клініки, і нашої скорішої перемоги!
Євген
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Висловлюю щиру подяку лікарям Вороніній О.В. та Устинській І.І. за дуже уважний прийом та консультацію, лікування. За два тижні маю гарні результати. Вражена підходом, уважністю, гарним відношенням, чуйністю. Задоволена наданими рекомендаціями. Бажаю лікарям здоровʼя та успіхів у роботі. Рекомендую «ОН Клінік» іншим пацієнтам.
Наталія
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Дякую лікарю Разборська О.М. за професійну допомогу, все сподобалось.
Олена
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Дуже вдячна Стремедловській Анастасії, лікарю-дерматологу за уважність, ввічливість та професійність. Все лікування відбувалось в чуйній обстановці, видалення майже не відчувалося. Також інформацію про лікування надано заздалегідь, тому ти рухаєшся по кроково і з розумінням, що дає змогу відчувати себе спокійно і зосереджено на своїй проблемі. Також дякую персоналу за цінну інформацію і за посмішку.
Тетяна
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Дуже компетентна та уважна лікарка Вальковська М.Г. Залишилась дуже задоволена. Відповіла на всі мої питання.
Вікторія
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Дуже дякую своєму лікарю Мангушевій В.Ю. за лікування. Процес лікування мені дуже допоміг., дуже вдячний Вам.
Георгій
Харків, 18.06.2024
Оцінка:
Щиро дякую лікарю-отоларингологу Юлії Олександрівні. Вона справжній професіонал. Завдяки її ретельному підходу та консультаціям, я нарешті позбулася хронічного риніту. Її уважність, доброзичливість та готовність відповісти на будь-які запитання викликають довіру та впевненість. Рекомендую Юлію Олександрівну як чудового лікаря-отоларинголога!
Альона
Одеса, 18.06.2024
Оцінка:
Чудова клініка, дуже зручно, що є всі профільні спеціалісти: ми швидко пройшли всіх лікарів. Дуже професійне обслуговування. Вдячні за сервіс.
Артем
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Щиро вдячні Вашій клініці, за відношення до пацієнтів, за приємне спілкування адміністратора. Лікарю-ендокринологу (Павлів Артем Ігорович) щира подяка за лікування. Будемо завжди до Вас звертатися!
Анна
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Хочу виразити велику подяку лікарю Інні Вікторівні за професійну допомогу, людяність, чуттєвість та розуміння. Дякую.
Тетяна
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Были на приеме у эндокринолога Лобановой Инны Викторовны. Очень внимательный доктор. Благодарны ей за хорошую консультацию и рекомендации и назначения.
Геннадій
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.