Усі відгуки ОН Клінік

Луже вдячна лікарю- хірургу Потеряйко Валентину Васильовичу. Професіонал своєї справи! Проводив мені видалення новоутворення шкіри. Все пройшло на вищому рівні! Професіонал своєї справи!!! І ще дуже сподобався персонал: привітний!
Людмила
Кропивницький, 05.02.2023
Оцінка:
Терапевт Скрипник Аліна Миколаївна, дуже гарний фахівець. Уважна, професійна. Дала відповіді на всі питання. Зробила кваліфіковане заключення. Дякую за професійність та уважність.
Алла
Миколаїв, 02.02.2023
Оцінка:
Зверталась з приводу пневмонії, яка виникла як ускладнення після грипу. Доктор Катвицька Дар'я Іванівна швидко і точно поставила діагноз, призначила ефективне лікування, яке швидко дало позитивні результати). Спілкування з цим доктором було приємним, - все відбувалось коректно, професійно, позитивно. На всі запитання я отримала зрозумілі й компетентні відповіді, а в цілому отримала сучасну кваліфіковану допомогу. Велике дякую!
Надія Сбітнєва
Харків, 02.02.2023
Оцінка:
Обстежуюся та лікуюся у гінеколога Свінчук Олени Миколаївни. Дуже кваліфікований лікар та професіонал своєї справи. Окрім того, чуйна та приємна людина. Кожне відвідування проходить легко та невимушено, консультує та пояснює все доступною мовою. Однозначно рекомендую!
Анна
Полтава, 31.01.2023
Оцінка:
Пишу свой отзыв по новой! Надеюсь его в этот раз не удалят, пусть люди знают к какому врачу собираются идти, и пусть будут готовы к непредсказуемым ситуациям, дай бог что бы с ними ничего не случилось, как это произошло со мной!!!! Пошла я к дерматологу к Мангушева Виктории, по началу мне врач понравился, назначила мне кучу препаратов, 10 капельниц хотя обычно назначают 5, сколько денег я потратила на это лечение, в надежде что все таки я вылечусь, отправила меня на анализы, на которые я потратила больше 5 тыс соответственно была и жесткая диета, мне стало действительно по началу лучше, как выяснилось у меня нашли гельминтов, и начали спихивать все на них, я их пролечила и проблема моя не ушла, более того врачь у которого лечила гельминтов сказал что не настолько все плохо что бы вызвать такие кожные покраснение, да они есть, но их не много, так вот прошло 10 дней лечение, со мной произошла беда, слава богу скорая приехала во время, и меня спасли, я съела пару долек мандаринки, и у меня пошёл отек венки на глаза соответственно перешел на нос и горло, я начала задыхаться, если бы можно было прикрепить фото, я бы его оставила, скорая очень быстро приехала и меня спасли, я пришла после этого к дерматологу и её ответ такое бывает, что люди едят что-то а потом выступает аллергическая реакция, я конечно все понимаю, но я могла задохнуться, я ослепла, потому что отек был очень сильный и такого приступа со мной никогда не было, я ела килограммами эти мандарины, и все было нормально, я не верю что от пару долек такое могло произойти, сказать что врачь как-то запереживала нет, спросила что осталось из препаратов и назначала мне белый активированый уголь, я уже молчу про то что результаты анализов лаборатория не отправляет врачам, я пришла на прием а он как бы не бесплатный , и меня повторно назначают на те же анализы что я и сдавала если бы не девочки что работаю в самой лаборатории мне не сказали что вы уже их сдавали, и результаты готовы , я бы еще заплатила кучу денег,администраторы тоже за этим не следят, это не нормальный подход к работе, моя проблема не ушла, я продолжаю сидеть на диете и дерматит не прошел, радует что жива осталась, прежде чем идти в он клинику к дерматологу хорошенько подумайте!!!!
Наталья
Харків, 31.01.2023
Оцінка:
Я прохожу лечение сейчас у вашего эндокринолога, проходила лечение у вашего лора , и была у вашего дерматолога, как это у вас нет меня в базе ? Я оставлю свой отзыв снова!!! И не надо его удалять, не можете меня найти , моя фамилия Костромитина посмотрите еще рас !!!!
Наталья Костромитина
Харків, 31.01.2023
Оцінка:
Лікар не уважний взагалі. З дитиною, навіть, зорового контакту не було і не звернулась до неї жодного разу. Спочатку говорила, що дитина алергік і атопік, що все закладено генетично і алергія на все життя. Хоча питання стояло у неперетравленні їжі. Я пояснила, що дерматолог поставила діагноз атопічний дерматит і ми лікуємось. А до неї звернулись, за її фахом. Але в картці вона записала діагноз атопічний дерматит. Тобто консультації від гастроентеролога ми не отримали.
Євгенія
Харків, 31.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Евгеніє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика визначена на підставі об'єктивних клінічних даних на момент прийому пацієнта та в рамках вимог чинних протоколів МОЗУ. Попередній профільний діагноз лікарем встановлено коректно, він відображений також у консультативному заключенні, яке Ви отримали на руки. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Вартість медичних послуг клініки зафіксована в затвердженому прайсі. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я був на прийомі у лікаря Скакун Т.М., пройшов курс лікування після першого огляду, курсом лікування залишився задоволений, всіма процедурами (крапельниця), огляд, залишився задоволений. Буду рекомендувати Вашу клініку всім знайомим
Терещенко Ярослав Петрович
Біла Церква, 30.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Дякуємо за Ваш відгук про історію звернення до нашої клініки та лікаря. Ми раді знати, що Ви залишились задоволеним результатом лікування під наглядом Тетяни Миколаївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю гінекологу Саморай Людмилі Іванівні за добре ставлення до пацієнтів. Дуже мила, доброзичлива лікарка. Зараз це велика рідкість, величезне спасибі! Побільше таких лікарів.
Олена
Миколаїв, 30.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Ми раді, що Ви залишились задоволеною консультацією нашого лікаря Людмили Іванівни. Дякуємо Вам за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую лікарю УЗД Кузику Ігорю Володимировичу. Чуткий та кваліфікований лікар. Дуже приємна атмосфера. Велика подяка за усмішки в такий нелегкий час.
Яна
Миколаїв, 30.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своєю думкою про візит до лікаря. Завжди готові допомогти у разі потреби, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Anastasia
Харків, 29.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Были на приеме у педиатра Овчаренко Натальи ! Я таких ужасных педиатров в жизни не встречала!!! Человек который даже не хотел найти контакт с ребенком ( ребенок от девушки на ресепшен больше внимания получил ). Дали врачу все сведения о прививках , предыдущих осмотрах , узи , даже не взглянула, задавала вопросы одни и те же по несколько раз , то есть , на запоминает вообще ничего , уши елементарно ребенку не проверила . Я всегда была клиентом ОН клиник , но кого вы берете себе в педиатры , человек вообще не заинтересован в контакте с ребенком !!!!
Карина
Миколаїв, 29.01.2023
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.