0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Проходила обстеження в гастроентерології.Дякую лікарю Легостаєвій А.А.,анастезіологу та медсестрі за високий професіоналізм та увагу.Рекомендую.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки нашим фахівцям. Нам приємно, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Легостаєвої Альони Олександрівни. Цінуємо Ваші рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена роботою лікаря Бакшеєва, справжній професіонал Рекомендую
Валентина Орел
Біла Церква, 31.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Бакшеєва Андрія Олексійовича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-хірургу Кочеровському Олександру Ігоревичу ,за його професіоналізм та безболісне видалення атероми голови, великого розміру.Лікар дуже уважний ,приємний, видалення і перев'язки зроблені на високому рівні.Лікар від Бога.
Катерина
Харків, 31.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до лікаря та задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Бабак професіонал супер рекомендую всім в кого виникнуть аналогічні проблеми зі здоров´ям
Харено Ігор
Біла Церква, 31.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що наш лікар Бабак Микола Володимирович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завжди гарне обслуговування, чистенько , привітний персонал, кваліфіковані лікарі) рекомендую
Олена
Миколаїв, 30.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування було на найвищому рівні.Лікар Томинець Оксана Василівна,кваліфікований спеціаліст, якби я не був жаміжнім я б запропонував руку і серце, легко вирішила проблему, дякую дуже!!! Був дуже задоволений увагою адміністратора Людмилою Василівною
Ярослав
Ужгород, 30.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Томінець Оксани Василівни та задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перед записом до лікаря я пояснила, що у моєї бабусі проблеми з кишечником є ​​підозра на геморой. пояснила представнику кол-центру, що вестиму бабусю до лікарні з села (це 2 години їзди) і нам потрібне повне обстеження, у тому числі й кишечника. у день прийому проктолог Пастушок В. подивився за 5 хв бабусю і сказав, що геморою немає, треба дивитися кишечник, а він цим не займається, сказав, що у бабусі все ок! коли нам роздрукували на адміністрації заводчанин від лікаря, там було вказано діагноз, про який лікар навіть не розповів!! і він рекомендував записатися наступного разу на калоскопію. адміністратор Віта хотіла вже записати на слід день, на мої слова "я не хочу знову прокататися з бабусею 78років просто так" їй все одно було, аби записати!!!!. а потім з'ясовується, що до цієї процедури треба готується 3 дні, що людині похилого віку в такому віці не можна робити цю процедуру в приватній клініці, тільки в стаціонарі. і адміністратор бачила скільки років бабусі. Жахливо те, що в цій клініці лікарі дійсно зацікавлені тільки в грошах. Інтересу до своєї роботи нема, людяності також.
Анастасія
Черкаси, 30.05.2023
Оцінка:
Лікар Скакун допомогла досягнути очікуваної мрії! Нарешті моє обличчя ідеальне і це все завдяки їй!
Тимофій
Біла Церква, 29.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тимофію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що лікар Скакун Тетяна Миколаївна допомогла Вам вирішити проблему і Ви задоволені результатом лікування. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив лікування у Рожкової Наталії Вікторівни. Дуже задоволений результатом і підходом лікаря до мого випадку.
Сергій
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що лікар Рожкова Наталія Вікторівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Artem
Миколаїв, 28.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую. Лікар провів операцію за допомогою лазера, декілька разів дуже больові моменти були, хоча операція вважається безболісною, хоча даний недуг лікар вилікував. Потім я сплатив за другий лікувальний процес, за комплекс лікування 12 тис, на що мені було поставлено 2 кільця шляхом лігірування. Після лікування все рівно залишився тромбоз, хоча лікар сказав, що все зроблено якісно. Тим паче мені не зрозуміло чому за два кільця клініка взяла 12 тис., при цьому жодних інших ускладнень не усунено, хоча обіцялося, що лікування буде комплексне. Ні, і ще раз ні.
Олексій
Дніпро, 27.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди йдемо назустріч пацієнтам у вирішенні будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. Зазначаємо, що під час курсу лікування пацієнту надається комплексна допомога та проводиться спостереження у динаміці. Лікуючий лікар обирає найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до усіх об'єктивних клінічних даних. Лікувальні процедури та маніпуляції самі по собі є малоприємними й по-різному сприймаються пацієнтами. У разі виникнення змін у самопочутті для об'єктивної оцінки стану здоров'я необхідно звертатися до лікаря. Більш детальна інформація надана Вам у телефонному режимі. Чекаємо на черговому візиті до клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Рожковій Наталії Вікторівні. Мої відвідування лікарів не давали результату і тільки візит до Наталії Вікторівні вирішив мою проблему. Вона уважний та компетентний лікар, знає свою справу. Не просто поставила галочку, а дійсно допомогає. Діагностика, операція, лікування та післяопераційний період все з увагою, детально поясняє і головне вилікувала. Дякую їй. Якби всі лікарі були такими.
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікаря. Нам важливо знати, що лікар Рожкова Наталія Вікторівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.