Logo
0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Геморой турбує щомісяця впродовж багатьох років. Болі і кров.... так дістало, але не можу наважитись піти до лікаря. Страшно і соромно
Олександра
Чернігів, 12.06.2024
Оцінка:
Была на приёме у Горошко Олени Миколаївни! Если вы хотите диагноз «пальцем в небо» то вам к этому доктору! Поставила не правильный диагноз, напугала, со словами - «в силу своего опыта я и так вижу что это псориаз», без анализов, соскоб даже не назначила! И естественно капельницы, гормональные препараты. Даже не представляю что бы было с моей кожей, если бы я лечилась у вас!!! Я решилась пойти к другим врачам, была у двоих, диагноз - обычная аллергия. Моему гневу нет предела! Я буду жаловаться и дальше! На вас и вашего доктора!
Анастасия
Одеса, 12.06.2024
Оцінка:
Була на УЗД молочних залоз у Шумовської А.Г. яка одразу після початку проведення УЗД сказала що у мене кіста в одній із залоз. Через два дні пішла до іншого лікаря вашої клініки, який не знайшов ніяких змін. Ще через чотири дні в іншу клініку, який теж не підтвердив поставлений діагноз Шумовської. «Спасибі» Шумовській за всі нерви та сльози, витрачені кошти.
Валентина
Миколаїв, 12.06.2024
Оцінка:
Хочу выразить благодарность Юлии Александровне Дидиченко за качественный, квалифицированный прием. Юлия Александровна - очень компетентный специалист, всем рекомендую !
Юлия
Одеса, 11.06.2024
Оцінка:
Чудовий лікар. Після відвідування залишилися лише позитивні емоції, все дуже акуратно, лікар ввічлива, завжди запитувала чи не боляче при огляді.
Дар'я
Кропивницький, 11.06.2024
Оцінка:
Вітаю! Хочу подякувати лікарю гінекологу Легінчук Юлії Василівні, за уважне ставлення , за професійні консультації та поради. Лікар дуже уважна та ввічлива, все доступно розповідала, давала вілповіді на всі запитання. Також хочу згадати і медсестру Раю, вона мені дуже сподобалась.В цю клініку звертаюсь вперше прийду сюди ще не один раз , а також буду рекомендувати знайомим та друзям. Велике дякую!
Юревич Інна
Біла Церква, 11.06.2024
Оцінка:
Дякую лікарю офтальмологу Ждан В.В. за професіоналізм. Вірно підібрала мені лікування і окуляри. Лікар задавала багато запитань для визначення моєї проблеми і провела повну діагностику на різних приладах.
Фещенко Леся
Біла Церква, 10.06.2024
Оцінка:
Дякую кардіологу Скибі А.Ю. за правильно підібране лікування. Рекомендую!
Олена Миколаївна Шита
Біла Церква, 10.06.2024
Оцінка:
Лікувався в окуліста Ждан В.В., лікар уважна, компетентна. Підібрала правильне лікування, чітко дотримувався рекомендацій і видужав. Дякую лікарю і медичному центру за професіоналізм.
Віталій Шитий
Біла Церква, 10.06.2024
Оцінка:
...
Людмила
Харків, 10.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю урологу Кривуші О.С.за професіоналізм . Дякую за кваліфіковане лікування . Лікар приємний,уважний .
Леся
Біла Церква, 10.06.2024
Оцінка:
Лікувалась у лікаря Наумової Катерини Михайлівни.Професійна,кваліфікована,уважна,гарно відноситься до хворого.На всі мої питання відповіла чітко,зрозуміло для мене. Чудові лікарі та приємний персонал.Я вдячна за якісну та уважну консультацію.Дякую,що ви є "ОН Клінік"
Юлія
Біла Церква, 10.06.2024
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.