0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Була на прийомі УЗД у Коваль Олесі Сергіївни.Дуже сподобалась,ввічлива,приємна.Все розказала,показала. Рекомендую цього фахівця . Дякую.
Ольга
Біла Церква, 24.03.2023
Оцінка:
Велика подяка лікарю Саєнко Олександру Олександровичу за фаховий підхід та якісне лікування!
Роман
Кропивницький, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Романе. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Кочеровському О. Зверталися з чоловіком із травмою. Лікар дуже приємний, як людина і професіонал. Проблему вирішили, все пояснив, розповів.
Інна
Харків, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо, Вашу високо оцінку професіоналізму нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на приойомі у Перехрест, був встановлений діагноз - поліа в матці. Було призначеного купу аналізів і оперція на 10 000грн. Після цього я сходила в державну клініку, де мені сказали, що я цілковито здорова. Скажу одне, ОН Клінік це сути викачка грошей. Таких лікарів потрібно позбавляти ліцензіі!
Євгенія
Харків, 23.03.2023
Оцінка:
Хотіла б виразити незадоволення лікарем Перехрест. На огляді меня було встановлено діагноз поліп в матці. Було призначеного купу аналізів на 3000грн. Лікар некомпетентна взагалі, оскільки після прийому я ходила до гінеколога в державній безкоштовній клініці, де сказали, що я повністю здорова. Перехрест призначила мені оперцію на 10000грн. можу сказати одне, он клінік це просто викачка грошей і нічного більше. Таких лікарів потрібно звільняти і позбавляти ліцензіі!
Євгенія
Харків, 23.03.2023
Оцінка:
Дуже раджу нерволога Басараб Н.А., чітко та дієво лікує, уважна та приємна у спілкуванні. Персонал доволі привітний, а от з сайтом постійно якісь проблеми викинають, дуже важко оплатити онлайн-консультацію (неможливо обрати саме свою дату візиту, обираєш вільний час, а при оплаті послуги пише, що він вже зайнятий і так постійно).
Валерія
Дніпро, 22.03.2023
Оцінка:
Я звернулася з проблемою в клініку до проктолога Бакшеева Андрія Олексійовича. Це прекрасний лікар і чудова людина. Проблему мою вилікували, за що дуже вдячна лікарю! Персонал клініки привітний і відповідальний починаючи з дівчат рецепшена, медичних сестер, лікаря-кардіолога та лікаря-анестезиста. Процвітання Вам і всього найкращого!
Олена
Біла Церква, 22.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Зворушені Вашими словами подяки на адресу наших лікарів та персоналу клініки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування та задоволені результатом звернення до лікаря Бакшеєва Андрія Олексійовича. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Висловлюю подяку «ОН Клінік Дніпро» за можливість отримувати кваліфікаційні послуги сучасними передовими технологіями, за привітних дівчат на рецепшині, за чистоту, яку підтримають прибиральниці. Велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні, чутлива, уважна, позитивна, хочу сердечно подякувати лікарю, яка своїм професіоналізмом і знаннями змогла створити диво. Ви золота людина! Відчувати себе здоровим — це неймовірно цінне відчуття. Спасибі вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років! З повагою пацієнтка, номер картки: 882547
Леся
Дніпро, 22.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лесю. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря та персоналу клініки. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Нам приємно, що лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям і Ви задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Минуло вже 9 днів із моменту здачі аналізів, а результатів немає. Лікареві потрібно було принести результати яким не більше 10 днів, а нести нічого, доведеться йти в іншу лабораторію і знову все перездавати за свої гроші
Тетяна
Харків, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Приносимо вибачення за ситуацію. Результати дослідження відправлено на електронну пошту. Вдячні за розуміння. Детальну інформацію було надано Вам у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Андрій
Дніпро, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу висловити вдячність працівникам ОН Клінік за доброзичливе відношення і професіоналізм. Окрема подяка мамологу, Кошелевій Яні Юріївні, за її професіоналізм, чуйність і уважність. Велике дякую за вирішення моєї проблеми
Тетяна
Дніпро, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Вдячні за високу оцінку професіоналізму лікаря. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена лікуванням мезотерапією та лазерним гребінцем. дуже випадало волосся і були дуже рідненькі. Пройшла курс лікування і результат просто вау ´повернула густоту і блиск волоссю' у Скакун Тетяни. у відділенні завжди чисто ‘вчасно‘ на ресепшині зустрічають приємні дівчата. Якщо щось потрібно то завжди підкажуть і допоможуть. Рекомендую однозначно
Марія
Біла Церква, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Вдячні за Ваші рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.