Logo
0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Хочу залишити відгук про лікаря Фролову-Романюк Еліну Юріївну. Ні один лікар не допоміг як вона, підібравши дуже правильне лікування, після якого стало набагато краще. Хочеться більше бачити таких лікарів. Велике дякую Еліні Юріївні!
Марина Петрівна
Черкаси, 18.07.2024
Оцінка:
Потрапила до центру "ОН Клінік" на консультацію до проктолога Федоткіна В.Б. по онлайн запису. Була вражена якістю обслуговування, компетентність та грамотність у наданні допомоги була на високому рівні. Більше того, у вирішенні моїх багаторічних проблем допомогло направлення Вадима Борисовича до Фролової Еліни Юріївни. Як виявилось, такий комплексний підхід до лікування дав змогу пролікуватися і моєму чоловікові Григорію. Гнучкість, увага, толерантність у організації лікування - це тільки частина позитивних моментів у роботі лікарів центру. Щиро вдячні за допомогу. Рекомендуватиму членам моєї великої родини та своїм знайомим.
Валентина Павлівна
Черкаси, 18.07.2024
Оцінка:
Велика подяка лікарю Фролова Е.Ю. за лікування. Хочеться відзначити її професіоналізм, людяність. Лікувалися у багатьох лікарів і тільки вона поставила на ноги, вернула радість життя.
Сергій Євгенійович
Черкаси, 18.07.2024
Оцінка:
Хочу поділитися враженнями про лікаря Саєнко О.О.. Подобається підхід до пацієнта та продумання рішення щодо назначення ліків. Задоволена лікуванням бо бачу гарний результат.
Ірина Вікторівна
Кропивницький, 18.07.2024
Оцінка:
Дуже вдало проходило взяття крові. У медсестрички Кузьо А.Й. золоті ручки.
Лариса Яківна
Кропивницький, 18.07.2024
Оцінка:
Дякую Білоножко Олені Володимирівні. Після призначення терапії значно зменшився біль в спині. Лікар уважна і приємна.
Юлія
Миколаїв, 18.07.2024
Оцінка:
Дякую Шевченко Анатолію Андрійовичу, через декілька сеансів масажу, моїй спині стало легше. Лікар привітний, завжди з гарним настроєм і бажанням допомогти. Як бонус + можна отримати психологічну терапію😊
Юлія
Миколаїв, 18.07.2024
Оцінка:
Чудовий лікар - швидко поставила правильний діагноз, призначила лікування і добре все пояснила. Дякую 🌹🌹🌹
Тетяна
Чернігів, 18.07.2024
Оцінка:
Лікар Корчака Олег Леонтійович , лікар-УЗД, висококваліфікований спеціаліст, уважний до деталей, врівноважений та спокійний як особистість
Олена Володимирівна
Біла Церква, 18.07.2024
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Скакун Т.М., лікар чудовий, чуйний, вічливий, уважний. Допомогла вирішити проблему з якою я до неї звурнулась. Дівчата на рецепшені уважні, вічливі. В цілому обслуговуванням в клініці задоволена. Буду рекомендувати своїм друзям і знайомим!
Анна Павлівна
Біла Церква, 18.07.2024
Оцінка:
Проходжу лікування у Чернявської Марини Вікторівни. Кваліфікований, уважний лікар, яка надає чудові консультації та потрібні призначення. Рада, що попала в клініку "ОН Клінік".
Діана Олександрівна
Біла Церква, 18.07.2024
Оцінка:
Хочу подякувати медсестрі Козяр Оксані, відповідальна, уважна, професіонал своєї справи. Ставила мені крапельниці, безболісно, зразу знаходила мої проблемні вени. Дякую Вам!
Олена
Біла Церква, 18.07.2024
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.