Усі відгуки ОН Клінік

Цілком задоволена обслуговуванням клініки. Подобається, що є така чудова можливість отримати поради, консультацію та лікування від медпрацівників. Атмосфера загальна в закладі комфортна, приємна. Дякую всім співробітникам! Консультацію, лікування проходила у гастроентеролога Голод В.О. Велика подяка особисто за підхід, консультації, відношення та лікування. Я рекомендую ON Clinic!
Cвітлана
Черкаси, 29.11.2021
Оцінка:
Пройшов гастроскопію у Кузькіна О.В., процедурою та ставленням персоналу задоволений, надали всю інформацію, процедура пройшла швидко, лікар хороший спеціаліст. Буду рекомендувати іншим як клініку з хорошими спеціалістами та персоналом.
Артем
Черкаси, 29.11.2021
Оцінка:
Я звернулась до клініки з дуже неприємним захворюванням – геморой. Потрапила на лікування до лікаря Бабака Н.В. Обслуговування в клініці дуже гарне, лікар уважний, приємний, все пояснив, заспокоїв. Лікування на вищому рівні: аналізи, обстеження в ін. лікарів. Всім раджу дану клініку і особливо лікаря Бабака Н.В.
Лілія
Чернігів, 29.11.2021
Оцінка:
Перебуваючи на прийомі у лікаря ультразвукової діагностики Зубені Катерини Михайлівни, проходила дослідження у дуже зручних умовах. Лікар – професійна, уважна до деталей людина. Детально проводить консультацію, надає професійні та необхідні поради.
Вікторія Миколаївна
Чернігів, 29.11.2021
Оцінка:
Я звернулась до лікаря проктолога Бакшеєва А.О. с проблемою гемороя. Лікарь дуже уважний, доброзичливий опитав про мою проблему, безболісно провів огляд із зображенням на моніторі показав мою проблему, пояснив як лікувати і сьогодні розпочали лікування почуваю себе добре, лікарю і персоналу щиро дякую.
Ніна Вікторівна
Біла Церква, 29.11.2021
Оцінка:
Сьогодні отримала консультацію лікаря, а саме УЗД-органів черевної порожнини. Лікар Поліщук Василь Степанович проконсультував мене дуже уважно, привітно зустрів, відразу відповів на всі мої запитання. Відповіді були зрозумілі. Також лікарем, було запропоновано обстеження повторювати раз на 6 місяців, консультація гастроентеролога. Дуже сподобалося ставлення, консультація та обстеження. Я залишилася з приємним враженням. Буду рекомендувати своїм друзям та знайомим. Дуже вдячна!
Яна
Біла Церква, 29.11.2021
Оцінка:
Звернувшись до «ОН Клінік» до лікаря-дерматолога Обіход Л.В. я отримала професійну консультацію. Окрім шанобливого гарного ставлення отримала висококваліфікованого лікаря, яка пояснила суть проблеми, призначила всебічну діагностику та сучасне лікування. Дякую «ОН Клінік» за таких лікарів, які керуються доказовою медициною.
Олена Сергіївна
Кропивницький, 29.11.2021
Оцінка:
Лікар Саєнко Олександр Олександрович надав мені консультацію з визначення діагнозу та призначень. Фаховий підхід, толерантне ставлення до пацієнта, підбір препаратів дозволяють говорити про спеціаліста з досвідом. Наступний візит до невропатолога планую саме до цього фахівця.
Наталя
Кропивницький, 29.11.2021
Оцінка:
Зверталася за консультацією (медичною допомогою) до лікаря терапевта Туровського Ігоря Володимировича. Склав враження компетентного фахівця, чемний, ввічливий. Доступно і зрозуміло пояснював лікування. Приємно спілкувався. Хочу виразити подяку за кваліфіковане лікування.
Тетяна
Кропивницький, 29.11.2021
Оцінка:
Вже втретє потрапила на прийом до ОН Клінік, а саме до невропатолога. Прийомом та обслуговуванням задоволена. Дуже вдячна Карабан В.С. за уважність до моїх проблем і кваліфіковану допомогу.
Наталя
Харків, 29.11.2021
Оцінка:
НАПИСАЛА ОТЗЫВ и не указала имя врача - Мамедов Амір Рашидович
Наталья
Харків, 29.11.2021
Оцінка:
Побольше таких врачей. Очень профессиональный подход. Первый раз не получила на приёме у ЛОРа никаких неприятных болевых ощущений. Спасибо. Муж тоже сходил к нему на прием. Хотя раньше не могла его к ЛОРу уговорить сходить.
Наталья
Харків, 29.11.2021
Оцінка: