Logo
0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Дуже уважний та професійний лікар.. дякую за призначене лікування …
Галина
Харків, 23.07.2024
Оцінка:
Добрий День я знаю як виграти у Росії(Оккупантів)Теоретично.Потрібно щоб весь світ допомогав нам фінансово,а це означає що всі наші Українці повинні створювати аккаунти масово нові і існуючі Facebook Twitter Instagram Whatsapp Viber TikTok Badoo Pokerstars YouTube Counter-Strike Lineage2 Чат Bizzare і т.д у всіх можливих соцмережах світу і тоді люди нам будуть кидать гроші і буде багато зброї за їх рахунок фінансів давайте разом захищати Україну РЕПОСТ ДЯКУЮ Крим це Україна Евпаторія Найкраща смерть Окупантам
Спасіть Україну
Одеса, 22.07.2024
Оцінка:
До Катерини Владиславівни потрапила вперше та невипадково, бо це лікар, яку рекомендують.Спокійна ,врівноважена .Огляд пройшов у прекрасній атмосфері .Дуже важливо що на візиті не відчуваєш дискомфорту ,а навпаки царить дружня атмосфера і підтримка пацієнта.Нарешті я знайшла свого лікаря!
Навозенко Олеся
Чернігів, 22.07.2024
Оцінка:
Отличный врач. Все вырезали быстро, безболезненно, сопровождение на всех этапах реабилитации. Рекомендую однозначно .
Сергей
Харків, 22.07.2024
Оцінка:
Будул Віктор Васильович чудовий лікар і профессіонал своєї справи. Вислухав всі скарги, прийняв всі необхідні міри, зробив операцію на вищому рівні, назначив лікування. Повторно оглянув після операції декілька разів. Дуже відповідальний. Результатом задоволена повністю.
Згуровець
Ужгород, 21.07.2024
Оцінка:
Велика подяка лікарю Руфановій Анні Анатоліївні. Звернувся зі своєю проблемою (гемороєм), після декількох років самолікування. Лікування проходило комфортно і майже безболісно, та при повній підтримці лікаря. Анна Анатоліївна справжній професіонал своєї справи. Дякую лікарю за уважність та професійність. Рекомендую.
Віталій, 1099141
Дніпро, 21.07.2024
Оцінка:
Прийшла на прийом до Мангушевой зі складною ситуацією, очагова алопецією з великим ураженням. Одразу прийшла з аналізами, бо лікувалась у ендокринолога, у зв'язку з аутоімунним теріоідитом. Одразу зробили плазмоліфтинг голови, не дешево, але я довірилась лікарю, та потім вона зробила призначення - вітаміни, які не можна при АІТ з вмістом йоду(я приймала вже вітаміни для волосся, та сказала їй про це, але вона призначила інші), та залізо, яке в мене було у нормі. Засмучена такою ситуацією. Більше не звернусь до цього лікаря.
Анастасія
Харків, 20.07.2024
Оцінка:
Кочеровський Олександр Ігорович, професіонал свого діла, і гарна людина. Супровід під час всього лікування. Було виділення поліпа, все пройшло на сто зі ста. Дуже вдячний за все!!
Дмитро
Харків, 20.07.2024
Оцінка:
Вчора не могла додзвонитися в харківський кол центр і ніхто не перетелефонував
Анастасія
Харків, 20.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт пацієнтів при зверненні до нашої клініки - одна з пріоритених задач, тому приносимо вибачення за незручність. Для зручності пацієнтам у нас окрім телефонної лінії є ще багато комунікацій - через соц мережі, месенжери, форми зворотнього зв'язку, чат -боти та інше. Завжди готові допомогти, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про лікаря Фролову-Романюк Еліну Юріївну. Ні один лікар не допоміг як вона, підібравши дуже правильне лікування, після якого стало набагато краще. Хочеться більше бачити таких лікарів. Велике дякую Еліні Юріївні!
Марина Петрівна
Черкаси, 18.07.2024
Оцінка:
Потрапила до центру "ОН Клінік" на консультацію до проктолога Федоткіна В.Б. по онлайн запису. Була вражена якістю обслуговування, компетентність та грамотність у наданні допомоги була на високому рівні. Більше того, у вирішенні моїх багаторічних проблем допомогло направлення Вадима Борисовича до Фролової Еліни Юріївни. Як виявилось, такий комплексний підхід до лікування дав змогу пролікуватися і моєму чоловікові Григорію. Гнучкість, увага, толерантність у організації лікування - це тільки частина позитивних моментів у роботі лікарів центру. Щиро вдячні за допомогу. Рекомендуватиму членам моєї великої родини та своїм знайомим.
Валентина Павлівна
Черкаси, 18.07.2024
Оцінка:
Велика подяка лікарю Фролова Е.Ю. за лікування. Хочеться відзначити її професіоналізм, людяність. Лікувалися у багатьох лікарів і тільки вона поставила на ноги, вернула радість життя.
Сергій Євгенійович
Черкаси, 18.07.2024
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.