Усі відгуки ОН Клінік

Хочу сказать огромное спасибо Блажко Валентине Сергеевне. Спасибо за Ваш профессионализм, за замечательный подход к разному случаю, за правильное лечение которое действительно помогает побороть недуг, и Вы всегда на связи и в любой момент можно обратиться. Моя семья без вас бы не справилась.Благодарю Вас, от всей души.
Алина
Харків, 07.12.2021
Оцінка:
Доктор Блажко Валентина Сергеевна, за улыбкой прячется ужасное хамство,отношение к пациенту оставляет желать лучшего,платить деньги и получать такое отношение,ну уж извините 🤦‍♀️
Анастасия
Харків, 07.12.2021
Оцінка:
Була сьогодні на УЗД у лікаря Ківер Лідії Володимирівни, мені сподобався візит, хоча він був першим у клініку. Лікар все добре пояснив мені. Я задоволена візитом. В наступний раз якщо щось то буду звертатися саме до вас.
Мар’яна
Ужгород, 07.12.2021
Оцінка:
Дуже задоволена обслуговуванням. Приємний, чемний персонал. Зручне розташування. Буду звертатися тільки в цей забірний пункт. Дякую!
Ярина
Полтава, 07.12.2021
Оцінка:
Відвідала ОН Клінік. Дякую за обслуговування! Чудовий, привітний персонал. Рекомендую. Розташування зручне. Процедури безболісні.
Наталія
Дніпро, 07.12.2021
Оцінка:
Хочу поблагодарить Павла Александровича Фадеева за помощь. Консультировались с несколькими специалистами, но именно Павел Александрович посоветовал не надеяться на медикаментозное лечение, которое было бы малоэффективным, а обратиться к кардиохирургам. Конечно, слово "операция" всегда пугает, но очень благодарна Павлу Александровичу за то, что он объяснил все "за" и "против", ответил на все вопросы. Операцию сделали уже почти как год назад и за это время точно ни разу не пожалели, вспоминая как страшный сон те жуткие приступы, которые до операции возникали просто на ровном месте и длились часами. Большое спасибо!
Марія
Харків, 07.12.2021
Оцінка:
Респект доктору Корець Е.А.! Умна,точна, профессиональна!Рекомендую!
Станислав
Дніпро, 06.12.2021
Оцінка:
Лікар Пшенична Оксана Григорівна уважна. Гарне відношення. Розпитала, що привело. Уважно переглянула аналізи. Поставивши діагноз призначила лікування. Пояснила, як приймати. Що зробити після лікування, щоб упевнитись в тому, що проблема зникла. Можна було вільно задавати питання. Лікар не поспішала. Доброзичливе відношення. В цілому дуже приємні враження і в мене і в мого чоловіка, який теж був на прийомі. Дякуємо за вашу роботу.
Тетяна
Одеса, 06.12.2021
Оцінка:
Всі лікарі професіонали. Працівники привітні. Все на найвищому рівні. Якість обслуговування на всі 100%. Буду звертатися з великим задоволенням. Дякую.
Марія
Одеса, 06.12.2021
Оцінка:
Звернулася до лікаря Полянського П.А. з проблемою геморою. Мала три вузли, з якими Павло Антонович легко справився. Проблема була декілька років, лікар вирішив її за 1 місяць лікування, накладали латексні кільця, і плюс медикаментами вирішили мою проблему. Дякую Павлу Антоновичу і клініці за гарне обслуговування.
Світлана
Ужгород, 06.12.2021
Оцінка:
Томинець О.В. дуже професійний лікар, приємна і чуйна. Допомогла мені з проблемою бородавок. Увесь сервіс клініки сподобався. Проводилося видалення бородавок, з приводу якого я дуже хвилювалася. Однак лікарка заспокоїла і провела видалення дуже швидко і майже безболісно. Мої рани зажили дуже швидко. Вразила хороша робота лікаря і медсестри під час маніпуляції. Вдячна і рекомендую!
Олеся
Ужгород, 06.12.2021
Оцінка:
Обращаясь в On•Clinic имейте ввиду, что справку о COVID-19 по форме 028 МОЗ Украины Вам не выдадут. Она нужна как аналог сертификата для вакцинированных. С введением новых правил 06.12 это был неприятный сюрприз!!
Tatyaba
Харків, 06.12.2021
Оцінка: