Усі відгуки ОН Клінік

Оформила візит мамі до лікаря Ступар Н.М. Прийомом не задоволені. Лікар настільки неуважна, що навіть не побачила всі аналізи, що мама принесла з собою, направила літню жінку йти повторно здавати аналізи, дякувати працівникам з ресепшену клініки, які надали пояснення, що лікарю треба перегортати всі папери, що їй надано і бути уважним. Від прийому у лікаря залишилось неприємне враження, більше звертатись не будемо.
Ірина
Полтава, 27.09.2022
Оцінка:
Я разом з дочкою була у доктора отоларинголога Лариси Миколаївни. Дуже сподобалося у доктора. Вона ввічлива, добра. Надалі буду рекомендувати цього доктора знайомим.
Валерія
Харків, 27.09.2022
Оцінка:
Дуже задоволена консультацією у лікаря Трубнікової. Раніше вже зустрічалися з цим фахівцем. Буду рекомендувати іншим.
Катерина
Харків, 27.09.2022
Оцінка:
15-09-2022 я звернулась до ОНКлінік у місті Полтава у дуже поганому стані у зв'язку з загостренням пієлонефриту. Мені зразу надали швидку допомогу. Медсестри Літвінова Олена та Павлюкова Наталя затримались на роботі, щоб поставити крапельниці та не відходили від мене і слідкували за моїм станом. Безмежно вдячна за відданість професії та надану допомогу. Також, на лікуванні я перебувала у лікаря Свінчук Олени Миколаївни, яка була уважна до моїх скарг, надала швидку допомогу, щоб зняти біль. Назначені препарати допомогли у дуже короткий термін і лікування пройшло вдало. Дякую за професіоналізм та допомогу. Про Клініку можу сказати, що персонал привітний, лікарі досвідченні, медсестри уважні та ціни помірні. Дякую за допомогу.
Костіна Ірина
Полтава, 26.09.2022
Оцінка:
Робила комп'ютерну діагностику в ОН Клінік на пр. Героїв Харкова у лікаря Кім В.І. Оперативно отримала результати і рекомендації лікаря. Дуже сподобалось. Сучасна апаратура і індивідуальний підхід. Буду рекомендувати!
Любов
Харків, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Вдячні Вам, що публічно відзначили роботу нашої клініки та лікаря. Будемо раді допомогти пацієнтам за Вашими рекомендаціями, всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лариса Миколаївна Трубнікова – дуже приємний лікар, професіонал з великої літери. Відразу знайшла підхід до моєї дитини і привернула до себе з перших хвилин. Прийомом залишилися дуже задоволені =) Дуже дякую за теплий сервіс і таких кваліфікованих лікарів!
Наталія
Харків, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю Ларисі Миколаївні. Нам приємно бачити відгуки від задоволених нашою роботою пацієнтів. Ми завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в рамках спеціалізації клініки. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
чудові спеціалісти, звертаюсь регулярно, особливо відділення гінекології
Вікторія
Біла Церква, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова нашим спеціалістам. Завжди готові допомогти у разі потреби, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий лікар !
Олег
Оцінка:
Доброго дня, Олег. Дякуємо за висловлену думку, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залішіті свій відгук після візіту у клініку до гінеколога Шарлай І. І. Лікар провела огляд і встановіла діагноз фоллікулярна кіста. Без УЗД, руками відчула, прописала купу ліків. Наступного дня я пішла в іншу клініку де зробіла УЗД, ніякої кісті немає. У мене є всі докази некомпетентності цієї лікарки. Не рекомендую ходити до неї! Бережіть себе!
Інна
Дніпро, 23.09.2022
Оцінка:
Хочу висловити величезну подяку докторові Руфановій Ганні Анатоліївні, Людині з великої літери та чудовому фахівцю! Анна Анатоліївна витягла мене в буквальному значенні цього слова з великої халепи. 23.02.22 в Харкові в мене була планова операція з видалення геморою, але у зв'язку з наступними подіями мене евакуювали до родичів у РБ, де мені довелося відновлюватися після операції та лікувати ускладнення, що виникли після неї. Там мені знову провели 2 операції і сказали, що проблема зникла. Повернувшись в Дніпро, проблема виникла з новою силою (хр. анальна тріщина). Волею випадку я потрапила на прийом повністю не вірячи, що це пекло колись закінчиться! Анна Анатоліївна підібрала мені схему лікування, попередивши, що лікування буде не швидким, але результат буде відмінним. Крім того, Анна Анатоліївна, відмінний психотерапевт на всьому шляху лікування підтримувала мене і вселяла надію. І ось цей день настав !!! Сьогодні на прийомі лікар мені сказала, що цей жах позаду !!! Велике вам спасибі за все, Анна Анатоліївна!!!! Звертайтеся до такого чудового лікаря!!!!номер картки793477
Остапенко Лариса
Дніпро, 22.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Ларисо, доброго дня. Дякуємо Вам за щирий та змістовний відгук про історію звернення до лікаря. Ми радіємо, що Анна Анатоліївна змогла допомогти Вам позбутися неприємної проблеми зі здоров'ям. Безумовно, встановлення довірливих відносин з лікарем та відповідальне виконання пацієнтом всіх лікарських призначень дають змогу пришвидшити бажаний результат лікування. Міцного Вам здоров'я, будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Много раз обращался в онклиник Николаев,всегда был доволен результатом.Но после приема у хирурга Кухарик мне не хочется туда больше обращатся.как спецыалиста не рекомендую. по крайней мере мне он не помог к сожалению.
Артем
Миколаїв, 22.09.2022
Оцінка:
Велике дякую лікарю Буравель Богдані Олександрівні за її особистісні та професійні якості. Лікар швидко і точно поставила діагноз, призначила курс лікування, підібрала відмінні ліки, надала моральну підтримку (лікар завжди знаходила правильні та заспокійливі слова), надала відповіді на всі мої питання щодо лікування, поточних та подальших дій у моїй ситуації. Дуже рада, що потрапила до цього лікаря. Планую і надалі відвідувати даного прекрасного спеціаліста в галузі жіночого здоров'я.
Олена
Харків, 22.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячні Вам за вибір нашої клініки і що змогли поділитись історією звернення до лікаря Богдани Олександрівни. Ми радіємо, що Ви задоволені отриманою допомогою та спілкування з лікарем було комфортним. Сподіваємось на продовження співпраці, будемо раді бачити Вас в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік