Усі відгуки ОН Клінік

Доброго дня! Хочу подякувати Он Клінік за гарний продуманий сервіс і кваліфікований ввічливий персонал. Особлива подяка Литвиновій Мар'яні Володимирівні. Завдяки ній походи до дитячого лікаря проходять легко і без істерик. Вона завжди на зв'язку і готова відповісти на всі запитання.
Зоряна
Харків, 23.01.2022
Оцінка:
Хочу поблагодарить за профессионализм,человечность и внимательное отношение доктора Литвинову Марьяну Владимировну!Доктор всегда очень тщательно проводит осмотр,препараты назначает,исходя из целесообразности.Умеет расположить к себе ребенка,успокоить и приободрить родителей!Мы очень рады,что попали когда-то именно к ней !
Ирина
Харків, 23.01.2022
Оцінка:
Хочу поблагодарить хирурга Кочеровского Александра Игоревича, за быструю и квалифицированную помощь, оказанную мне при рваной ране колена.
Елена
Харків, 22.01.2022
Оцінка:
Очередной раз обращаясь в Он Клиник, убеждаюсь в профессионализме врачей. Хочу отметить дерматолога Мангушеву Викторию Юрьевну, которая сразу поставила правильный диагноз и подобрала эффективное лечение.
Елена
Харків, 22.01.2022
Оцінка:
Дуже задоволена та приємно вражена відношенням до пацієнтів у клініці. Проходила УЗД обстеження у лікаря Мартиненко О.С.. Лікар дуже уважна, приємна у спілкуванні, дає чіткі та зрозумілі відповіді на поставлені запитання.
Тетяна
Полтава, 22.01.2022
Оцінка:
Добрий вечір. Після розмови із менеджером записалася до отоларинголога. Візит був успішним. Допомогли. Велике дякую )))
Світлана
Харків, 21.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Ми раді, що в особі нашого лікаря Мамедова Аміра Рашидовича Ви знайшли спеціаліста, якому довірили своє здоров'я. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрый день. Длительное время наблюдаюсь у врача-гастроэнтеролога Шканд Татьяны Витальевны. Очень благодарен ей за внимательность, профессионализм. Не каждый врач умеет расположить к себе пациента, найти к нему индивидуальный подход, успокоить и передать позитивное настроение, назначить эффективно-рациональное лечение лечение. Побольше таких врачей. Желаю Татьяне Витальевне здоровья, удачи, успехов, а клинике процветания. Всем здоровья и добра.
Золотухін Ігор Вікторовіч
Харків, 21.01.2022
Оцінка:
Добрий день! Довго шукала лікаря тому, що в цій делікатній спеціалізації зустрічається більше чоловіків, ніж дівчат. Я не боюся лікарів, але проктолог — це, звичайно, було ще те випробування, я дуже переживала перед першим візитом. І в On Clinic я зустріла чудового, висококваліфікованого, відповідального лікаря Руфанову Ганну Анатоліївну, яка допомогла вирішити мою проблему. Я залишилася дуже задоволена лікуванням та його результатом. Хочу висловити подяку та вдячність, Ганні Анатоліївні, за високий професіоналізм, неформальний підхід до виконання своїх обов'язків, за теплоту спілкування, прагнення підтримати, вселити впевненість та оптимізм.
719635
Дніпро, 20.01.2022
Оцінка:
Прийшли на прийом до дерматолога із чоловіком. Лікарка, не відриваючи голови від комп‘ютера , запитала, чи заплатили ми за прийом. Я сказала, що ми не відмовляємось платити, але ж вислухайте наші скарги. Лікарка Скакун Тетяна Миколаівна здійняла ґвалт, викликала до себе працівника із рецепції,сказала, щоб такого більше не повторювалось!!! Забувши вже чого прийшли, понесла гроші до каси.З нами почали розмовляти, правда крізь зуби. Огляд заключався в більшій мірі із заповнення анкети в комп‘ютері. Далі комп‘ютер, а не лікарка, видав нам діагноз. Я запитала про нього, порекомендували прочитати вдома в комп‘ютері. Запитали чи будемо здавати дерматологічні соскоби. Знову настійливо порекомендували відразу заплатити,і тільки після проплати взяли аналізи. Між біганням до каси отримали папірці із діагнозом, про який треба прочитати, і направленнями на аналізи, які можна здати в їхній клініці. Прийшли додому із підвищеним тиском і відчуттям, що нас просто пограбували, шукаємо відповіді на запитання в Інтернеті. Нікому не рекомендую цю клініку. Будете здоровіші!
Галина
Біла Церква, 20.01.2022
Оцінка:
Перебуваю на лікуванні у проктолога Олександра Миколайовича. Хочу відмітити уважність цього лікаря, дуже привітний, комунікабельний, вміє привернути до себе пацієнта. Більше таких знаючих лікарів. Велике дякую, Олександру Миколайовичу за лікування.
Ніна
Оцінка:
Добрий день, Ніно. Щиро раді, що звернення до нашого медичного центру були комфортними для Вас. А спілкування з фахівцем викликало у Вас позитивні емоції і ви знайшли час поділитися своєю думкою. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усі найкращі побажання. Відмінний прийом, обслуговування, ввічливість. Залишився дуже задоволений відвідування. Відчуваєш, що про тебе дбають. Велике, спасибі, професору Авраму Б. В.
Григорій
Оцінка:
Добрий день, Григорію. Вдячні, що Ви поділилися своїми враженнями про нашого спеціаліста. Для нас дуже цінним є те, що ви залишилися повністю задоволені візитом. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Під час обстеження Панченко Оксана Георгіївна, показала себе як фахівець високого класу, точно виявила усі больові точки та розповіла та розповіла всі можливі наслідки. Прописала знеболювальні препарати, та направила на подальші обстеження.
Валерій
Дніпро, 20.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за теплі слова на адресу спеціаліста «ОН Клінік Дніпро». Сподіваємось, що рекомендації Оксани Георгіївни призведуть до вирішення проблеми, з якою Ви до нас звернулися. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік