Logo
0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Ступар Наталья Николаевна была семейным врачом у моего отца. Худшего врача я еще не встречал. Когда врачи скорой помощи обнаружили у отца сахар в крови, она заявила что у него сахарный диабет. Как мог семейный врач прозевать у своего подопечного сахарный диабет с показателем более 20. Помощи от Натальи Николаевны как от врача ждать не приходится. Мне пришлось дважды обращаться к дежурным врачам. А когда мне удалось через регистратуру вызвать ее домой, к лежачему отцу, она пришла с пакетом продуктов. Такое впечатление, что она зашла по пути, между походом по магазинам. Не осмотрев отца, Наталья Николаевна поставила диагноз — онкология. И это по высунутому языку, вот это квалификация. Ни кому не советую обращаться к Ступар Наталье Николаевне. Не заключайте с ней договора.
Андрей
Полтава, 10.12.2023
Оцінка:
Я задоволена роботою даної клініки. Лікарі та медичні сестри привітні, уважні. Лікар, який мене оглядав хороший фахівець. Мені все сподобалось. За потреби і рекомендувала б і зверталась самостійно.
Валентина
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
Були на прийомі у лікаря Гасюк Н.І, лікар була ввічливою, уважною до дитини, вислухала скарги, надала діагноз та рекомендації із лікування. Відвідуванням лікаря залишився задоволений.
Михайло
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
Були на прийомі Христофор В.О. Дуже уважний, відповідав на наші запитання, був ввічливий, візитом задоволені.
Кароліна
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
Була на прийомі в ендокринолога Кияшко О.М. Дуже сподобалось відношення, все ясно і чітко розповіла і поставила діагноз.Приємна в спілкуванні.Раджу звертатися в медичний центр, особливо до цього лікаря.
Олена
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
Лікарем Третяковою Лесею Олександрівною задоволений, сподобалось те, що лікар чує пацієнта і надає єфективні рекомендації та лікування.
Євгеній
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
Була на прийомі у Петрової Н.В Щира подяка лікарю і мед.персоналу за чуйність, людяність, професіоналізм.
Катерина
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
У Бойко І.В були на прийомі з дитиною, лікар уважна, сподобалось відношення. Будемо звертатись , ще обов'язково!
Єлізавета
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
Проходила обстеження ФГДС у Потапенко Марини Володимирівні.Я була приємно вражена щирим відношенням до мене, як до пацієнта, який боявся проходити цю життєво необхідну процедуру. Вона зуміла мене налаштувати тільки на позитив. Гарно та кваліфіковано пояснила, як потрібно себе вести під час цього обстеження, За потреби можу рекомендувати знайомим та друзям.
Ганна
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
Хотіла би висловити свою щиру подяку. лікарю - проктологу Віталію Миколайовичу за професійну та дуже уважну опіку під час мого візиту до вашої клініки. Увага лікаря та медсестричок допомогли мені почуватися комфортно та впевнено при оглядах та лікуванні. Радувало пояснення зрозумілою та доступною. мовою про мою „незручну" проблему. Спасибі вам, Віталія Миколайович, за Ваш професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів. А дівчатка в реєстратурі своєю увагою створюють затишну атмосферу.
Антонина
Полтава, 09.12.2023
Оцінка:
Професійна людина, можу сміливо рекомендувати . Звертався особисто до лікаря з проблемою закладеного носу і хронічного гаймориту! Усім задоволений, наголошую що задоволений саме цим спеціалістом, підіть на консультацію і все зрозумієте! Катерина - лікар
Роман
Одеса, 09.12.2023
Оцінка:
Дякую за гарне обслуговування, ввічливе відношення та добрий прийом.
Лариса
Харків, 08.12.2023
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.