0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Робота медсестри та адміна дуже сподобалась. Приємне спілкування та дешева ціна. Все дуже швидко та стерильно.
Вячеслав
Харків, 08.06.2023
Оцінка:
Віталій Миколайович дуже компетентна людина, знає і уміло користується новітніми методами в проктології. Все стосовно хвороби доступно пояснив, назначив лікування. Раджу всім цього дуже перспективного лікаря.
Руслан
Полтава, 08.06.2023
Оцінка:
Постійно користуюсь посулгами мережі медичних центрів "ОН Клінік", бо подобається відношення працівників, швидкість послуг, ціна та те, що немає черг!
Ганна
Харків, 08.06.2023
Оцінка:
Дякую мережі "ОН Клінік" та відділенню по здачі та прийому медичних аналізів на ст.м. 23 Серпня окремо. Парцівники завжди в гуморі, завжди привітні та корисні. Окрема подяка медсестрі за безболісне взяття крові кожен раз. Усе чистенько, стерильно, усі ввічливі та на своїх місцях. Ходжу тільки до вас!
Вікторія
Харків, 08.06.2023
Оцінка:
На Валентинівській, 35/81, у забірному пункті "ОН Клінік" дуже привітна атмосфера. Спеціалісти зі знанням своєї справи. Дуже вдячна адміністратору Вікторії та медичній сестрі Анні. Не хочеться хворіти, а просто до них приходити! Велике спасибі!
Наталія
Харків, 08.06.2023
Оцінка:
Дуже дружнє відношення як адміністратора, так і медсестри. Швидко і комфортно взяли аналізи. Відповіли на всі запитання та надали необхідну інформацію.
Володимир
Харків, 08.06.2023
Оцінка:
Я від щирого серця дякую лікарю від Бога Обухівській Світлані Олександрівні! Професіонал своєї справи! Таких лікарів можна заносити до Червоної книги! Дякую за спасіння життя мого батька! Завжди звертатимемося до Вас за допомогою! Всього Вам найкращого!
Юлія
Харків, 08.06.2023
Оцінка:
Я хотіла би висловити свою найщирішу подяку Владиславі Валентинівні. Справжній професіонал і досвідчений лікар! Я дуже задоволена прийомом і вдячна за створену комфортну атмосферу, яка дійсно впливає на процес консультації і обстеження, роблячи його набагато легшим. На прийомі лікар розповіла про всі мої особливості та надала важливі рекомендації. Ніколи раніше я не відчувала такого дбайливого та чуйного ставлення до пацієнтів. Після цього прийому мені більше не страшні планові візити, і тепер я ходжу тільки до Владислави Валентинівни! Зараз дуже складно знайти хорошого лікаря, тому я дуже задоволена, що саме до неї потрапила. Рекомендую всім, особливо тим, хто шукає компетентного та чесного лікаря!
Наталія
Харків, 07.06.2023
Оцінка:
Велика подяка лікарю УЗД Кожухар Н.В. Лікар дуже досвідчена, уважна. Так дбайливо відноситься до пацієнта на прийомі, що хочеться зробити повне УЗД обстеження всього організму. За необхідності звертатимусь до Наталії Валентинівни Кожухар і всим раджу.
Марія
Кропивницький, 07.06.2023
Оцінка:
Наша родина дякує від усього сердця лікарю від Бога, Обуховській Світлані Олександрівні, за спасіння життя мого батька!Таких лікарів треба заносити в Червону Книгу! Бажаємо Вам всього найкращого!
Юлія
Харків, 07.06.2023
Оцінка:
Велике дякую лікарю Кирилюк Наталії Станіславівні. Думала у мене проблеми, а потрібно просто звернутись до найкращого лікаря. Все обстежили, покікували. Лікар уважна, скурпульозна. Дякую Вам.
Марія
Кропивницький, 07.06.2023
Оцінка:
Вдячна лікарю Саєнко Олександру Олександровичу за належне відношення, чуйність і людяність. Результатом лікування повністю задоволена, відчувається грамотність і професіоналізм лікаря, як спеціаліста.
Антоніна Олександрівна
Кропивницький, 07.06.2023
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.