Усі відгуки ОН Клінік

Звернувся до лікаря Будул В.В. з зовнішнім трамбованим гемороєм. Вузол було видалено лікарем максимально безболісно. Лікування також пройшло без ускладнень, за що хочу подякувати цьому лікарю. Рекомендую всім не затягувати з болячками, а звертатись в ОН Клінік. Тут вам зможуть надати фахову допомогу на високому рівні.
Арам
Ужгород, 02.12.2021
Оцінка:
Була на прийомі у проктолога Тутунару Миколи Олександровича. Лікар дуже сподобався: уважний, чуйний, розумний, добре знаючий свою справу. Всім знайомим буду рекомендувати його. Дякую.
Меланія
Одеса, 02.12.2021
Оцінка:
Хочу подякувати лiкарю-урологу Шарудi Пилипу Пилиповичу за єфективне лiкування! Професiйний огляд та консультацiя. Повнicтю задоволена.
Катерина
Харків, 02.12.2021
Оцінка:
Дякую за ультразвукове дослідження серця.
Аліна
Харків, 02.12.2021
Оцінка:
Дякую за призначене обстеження та лікування.
Аліна
Харків, 02.12.2021
Оцінка:
Дякую за призначене обстеження та лікування.
Аліна
Харків, 02.12.2021
Оцінка:
Огромное спасибо Блажко Валентине Сергеевне за высокий профессионализм, индивидуальный подход к лечению конкретного больного, внимание и моральную поддержку в трудную минуту.
Светлана
Харків, 02.12.2021
Оцінка:
Дякую ввічливому персоналу і кваліфікованим спеціалістам. Користуюсь послугами клініки понад два роки, завжди була задоволена. Особиста подяка Самофаловій Олені.
Надія
Харків, 02.12.2021
Оцінка:
Был на приёме у невропатолога Макееевой Марины Анатольевны. Очень внимательный врач,выслушав мою проблему и обследовав,назначила курс лечения. Объяснила все понятно что и как.Приемом остался доволен.С ув Сергей.
Сергей
Харків, 01.12.2021
Оцінка:
Я отримала послугу “Дуплексне обстеження вен нижніх кінцівок”. Мені усе сподобалося: лікар професійно поводився, під час прийому мені було дуже комфортно. Працівники рецепшину з посмішкою допомогли мені з вирішенням усіх питань. В самому кабінеті було чисто і приємно. Відвідуванням медичного центру я залишилася задоволена.
Олена
Одеса, 01.12.2021
Оцінка:
Видаляла родимку на обличчі в ОН Клінік. Дуже боялася і переживала. Але лікар Томинець О.В. заспокоїла, що все буде добре. Зробили все на вищому рівні. Практично безболісно і швидко. Дякую лікарю за хорошу роботу і персоналу за привітність і розуміння. Рекомендую знайомим і родичам звертатися в ОН Клінік.
Тетяна
Ужгород, 01.12.2021
Оцінка:
Звернувся у клініку до проктолога Будула Віктора Васильовича. Лікар встановив діагноз: хронічний комбінований геморой. Одразу порадив лікування: латексними кільцями. За 2 місяці пройшов повний курс лікування, чим дуже задоволений. Вдячний лікарю та клініці за лікування. Дякую.
Михайло
Ужгород, 01.12.2021
Оцінка: