5
(9791 оцінка)
4
(93 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(213 оцінки)
1
(1596 оцінок)
4.4
11761 відгук
Вітаю, сьогодні проходила біля Вашої клініки прибл 17:00-17:10 , біля клініки є Садочок дитячий, в мене друзі туди водять діток, було забирала доньку подруги за потребою. Сьогодні була свідком дуже неприємної і скандальної ситуації, так я знайома з багатьма лікарями міста, бо працювала в цій сфері раніше-ьл для мене це було шоком, і кричущим фактом непрофесійної етики. Лікар Хмара, стоячи на балконі клініки , курила-і кричала матами, які я навіть не чула за свої 40 років і прокльони сипала на діток і виховательку, яка була на подвірї садочка, бо крики дітей на майданчику заважали її покурити в тиші на перерві. Це нормальна поведінка вашого лікаря? При пацієнтах, які це чули на всю вулицю, і які виходили чи заходили в клініку, решта прохожих людей-коли лікар в халаті -неадекватно матюкає дітей і вихователів на весь район Депота. Це Ваше обличчя УЗД? Я завжди мала про Ваш заклад великої думки, у Вас приємні адміни, сервіс та послуги, але це переходить всі межі -Вона просто руйнує Вашу рпепутацію, чому Ваші старші адміни , якщо вони є у Вас, камери -не фіксуютьт порушень і не роблять зауважень такому горе -лікарю? Я живу в місті давно -про цього лікаря ходить багато таких скарг , вона вже не одну клініку змінила не по власній волі,а за хамство. Дуже поганий осад після почутого та побаченого мною сьогодні. Прошу відреагувати та дати відповідь про відповідні дії щодо цього лікаря. Дякую
Лікар:
Хмара Анна Олександрівна
Дуже Вдячний Олександру Сергійовичу за прийом. Чітко роз'яснив проблему та шлях її усунення.
Була на масажі у лікаря Бабенко Катерина Юрьївна. Дуже сподобался, масаж дійсно дуже допоміг, лікар уважена і професіонал своєї справи. Я дуже задоволена послугами Катерини Юрьївни
Лікар:
Бабенко Катерина Юріївна
Дякую лікарю Бакшеєву Андрію Олексійовичу за гарне ставлення і комфортний огляд. Спасибі.
Лікар:
Бакшеєв Андрій Олексійович
Проходив лікування в лікаря Чернеської Марини Вікторівни, лікування допомогло. Відношення лікаря доброзичливе Всім рекомендую
Лікар:
Чернявська Марина Вікторівна
Я проходила обстеження в Клименко Светлани Володимировни лікар дуже сподобався, процедура пройшла вдало практично безболісно чим дуже здоволена.
Також лікуюсь в гастроентеролога Даведян Ольга Ярославівна дуже подобається її підхід до лікування, чудове відношення.
Лікар:
Давидянц Ольга Ярославівна
Вкрай негативний.
Побратими та посестри, тут развод на гроші. Роблять половину дослідження, а потім ще просять грошей щоб доробити.
Макс
Харків,
17.06.2026
Вдячна лікарю офтальмологу Кропивницької Анні Володимирівні за правильно підібране лікування. Рекомендую лікаря всім хто потребує. Лікарю бажаю здоров'я і терпіння в її не легкій праці
Дуже приємний персонал, уважний і кваліфікований лікар-флеболог Лученінов Т. В. Дякую за допомогу.