Усі відгуки ОН Клінік

Хочу выразить огромную благодарность Руфановой Анне Анатолиевне, за избавление от многолетней проблемы. Лечение происходило на высоком европейском уровне, с применением последних технологий. Доктор очень внимательна, обаятельна, легка в общении. Всем советую не бояться, не стесняться, а приходить к Анне Анатолиевне, и ваши проблемы будут решены. Номер карточки 815900
Ілона
Дніпро, 03.07.2022
Оцінка:
Очень довольна приемом. Никаких нареканий - Дарья Николаевна внимательная и обходительная, не позволяет себе лишних замечаний, не прописывает лечение пока не убедиться в диагнозе, осмотр прошёл безболезненно что удаётся не многим. Получила развёрнутые и понятные ответы на все мои вопросы, также были учтены особенности семейной истории болезни. С моей проблемой справилась на все 100 процентов. А ее фраза «рак не болит» хоть и может показаться суровой, но убедила меня серьезно относится к своевременным походам к врачу. Рекомендую всем найти такого врача.
Юлия
Миколаїв, 02.07.2022
Оцінка:
Имела несчастье посетить врача Разборскую Оксану Николаевну. Помимо неуместных шуток и вопросов, мне прописали препарат «от всего» при том что никаких результатов анализов на момент приема не было. В препарате 2 антибиотика, противогрибковое и стероидный гормон. Не имея диагноза, приём такого препарата может сильно навредить. Также осмотр был максимально болезненный, за весь опыт посещения гинекологов никогда такого не было. В заключении врача: в разделе жалобы - ноющие боли (о которых я ни слова не говорила), диагноз - гормональная контрацепция (это что за диагноз такой? При том что врач говорил мне что обнаружила дисплазию, но в выписке об этом ни слова). Приемом максимально не довольна. Надеюсь что этот отзыв поможет другим пациентам избежать такого опыта. P.s. До этого пользовалась услугами другого гинеколога Он-клиник - Кучер Дарьи Николаевны. Осталась очень довольна, Дарья Николаевна профессионал своего дела. Очень жаль что сейчас к ней нельзя попасть.
Юлия
Миколаїв, 02.07.2022
Оцінка:
Проблема: врослий ніготь (давно, запущено і дуууже боляче). Рішення: Он Клінік і лікар Прасол Олександр Михайлович. Час: 30хв (це разом із детальним збором інформації, опитуванням, поясненням можливих варіантів розв'язання проблеми та операцією). І що я Вам можу сказати, лікар супер! Чітко, зрозуміло, з посмішкою на обличчі все пояснив, швиденько і, що не менш важливо, обережно прооперував. Був маленький нюанс, почав сильно боліти і набрякати палець. Але ж тут сама винна, треба було більше лежати і дати ніжці відпочинок, та де там з маленькою дитиною. Зателефонувала в клініку і через 10 хв зв'язали з лікарем, пояснив як зняти набряк і біль. Дякую))) До речі, лікування було підібрано з урахуванням ГВ (маю дитинку, малесеньку).
Яна
Одеса, 01.07.2022
Оцінка:
Не рекомендую!!! Ціни - КОСМОС! Прийом тривав.... 1хвилину!! І це за 300 грн.!!!А потім лікар назвав суму за вирішення нашої проблеми. Ми були в шоці!!!! Невеличке хірургічне втручання, яке у поліклініці обійшлося в 300 грн, нам запропонували зробити за 3600!!! Вдумайтеся! Під час запису проблему пояснили. Вважаю, варто повідомляти про вартість процедури ДО прийому. Гроші - на вітер, час - втрачений, від клініки- поганий осад.
Іван
Біла Церква, 01.07.2022
Оцінка:
Супер доктор !
Михайло
Харків, 30.06.2022
Оцінка:
Просто выброшенные деньги, даже заключение они дают такое, где нет полного описания , только выкачка денег, перед тем как проводить оперативное вмешательство, проконсультируйтесь с другими докторами.
Ольга
Кропивницький, 30.06.2022
Оцінка:
Три дні не можу зв*язатися з лікарем, у понеділок подзвонила не з*єднали, у вівторок не з*єднали, у середу не з*єднали. Після того, як почала говорити скільки ще чекати, пообіцяли з*єднати, але лікар вже не у клініці.І повної консультації надати не зможе
Оксана
Полтава, 29.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Оксано. Шкодуємо, що у Вас виник дискомфорт при зверненні, приносимо вибачення. Всі запити пацієнтів обробляються згідно встановлених стандартів, в тому числі на з'єднання з лікарем. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Нам приємно знати, що наступна консультація була комфортною для Вас. Дякуємо за співпрацю, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку Руфановій Ганні Анатоліївні за найвищий професіоналізм та тепле ставлення до своїх пацієнтів! Тепер моя попа в повному порядку, величезне Вам дякую!;) Перемога буде за нами!)
Артем
Дніпро, 29.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Артем. Дякуємо за щирий відгук та теплі слова на адресу лікаря. Зичимо всім здоров'я та миру найскоріше!
Служба контролю якості ОН Клінік
№831254.Обратился с делликатной проблемой при остром состоянии.Благодаря правильным диагностике и лечению Руфановой Анны Анатолиевны за 15 дней моя проблема была решена без применения радикальных методов.Искренне благодарю Анну Анатолиевну,она ,действительно,-специалист высочайшего уровня.
Антон
Дніпро, 28.06.2022
Оцінка:
Ніколи не пишу відгуків. Але вважаю, що має поділитися своїм досвідом походу в клініку до дерматолога. За день до прийому мене набрали нагадати про запис та попросили прийти на 10 хвилин раніше. Так я й зробила. Тож замість 30 хвилин очікування лікаря чекала на нього 40! Нічого подумала я, головне фахівець добрий. На прийомі ми довго заповнювали лист про те, чи були у мене операції або не було, алергії, група крові і так далі. Моє питання було таке: я майже рік приймаю роаккутан і мені потрібно було зрозуміти, як і коли точно виходити з прийому даного препарату. Озвучивши своє питання, мені продовжували ставити запитання: чи є у мене свербіж або демодекоз і такого ж роду питання ніби на прийом я прийшла через проблеми з акне. Так щоб прояснити: після річного прийому роакутану немає ні те, що прищика на обличчі, ні те, що сверблячки або демодекозу через відсутність середовища для виникнення перерахованих вище. Я запитала про те як мені виходити з прийому, можна пити по 10 мг замість 20мг і так мені і прописали. Сама запропонувала сама пішла із цим варіантом додому. Прийшла на прийом з аналізами. Наприкінці було багато інформації про операції тощо. Стояло питання про те, чи є демодекоз? І прописані самі аналізи з якими прийшла. Після цього мені довго рекомендували як правильно зволожувати обличчя, які засоби для чищення і міцелярну воду. Сказати що в мене була вся аптека і весь перелік світових брендів поки що намагалася вилікувати акне нічого сказати. І я напам'ять знаю їх усі і як вони діють. При прийомі роакутану достатньо вмиватися милом (це кажу я людина у якої завжди було 3 умивалки і 5 засобів боротьби з прищами і так я всіма ними користувалася). У вас така Клініка по два адміністратори на поверсі. Мені шкода, коли в таких умовах і красі не вирішують суті питання. Виглядає повною профанацією. Бажаю власникам виправляти недоліки та вчасно розлучатися з некваліфікованими кадрами. Тому що питання не тільки особи компанії, але йдеться про життя та здоров'я клієнтів.
Аріна
Дніпро, 27.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Аріно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що звернення до клініки було дискомфортним для Вас і приносимо вибачення за затримку прийому. Хочемо зазначити, що всі процеси в клініці проходять згідно встановлених стандартів. Лікувально-діагностична тактика визначається лікарем на підставі чинних протоколів та вимог МОЗ України. Лікар має вищу категорію та достатній клінічний досвід за своєю спеціалізацією. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД у лікаря Перелигіна Галини Олександрівни. Лікар дуже сподобалася, уважна, ввічлива та все досконало розповіла. Рекомендую на всі 100%, як чудового фахівця.
Федоренко Ольга
Біла Церква, 27.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо, що публічно поділились своїми враженнями про УЗД діагностику в нашій клініці. Будемо раді допомогти всім пацієнтам за вашими рекомендаціями. Всім здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік