Logo
0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Стремедловська А. О. здійснила прийом дуже дбайливо та кваліфіковано ставиться до пацієнта. Я дуже задоволена роботою професіонала, майстра своєї справи. Лікар від Бога!
Світлана
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Сьогодні були на прийомі дитячого гастроентеролога Мікусько-Петрової О.З. дуже приємний розуміючий та чуйний лікар. Все розклала по поличках стосовно хвороби та лікування мого сина. Дуже сподобався лікар дитині, це дуже рідко буває.
Лілія
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Дерменжи Олега Івановича. Швидко поставив діагноз, попередньо вислухавши і оглянувши. Детально розказав курс прийому ліків. Лікарем залишилася повністю задоволена.
Маргарита
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Була у лікаря Разборської О.М. дуже чуйний, грамотний лікар. Відповіла на всі запитання професійно. Дуже дякую за увагу і професіоналізм. Лікаря рекомендую. Далі буду лікуватися і проходити обстеження у неї.
Світлана
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Була в клініці на прийомі гастроентеролога Баранової О.В.. Дуже задоволена роботою лікаря і обслуговуючого персоналу. Добре відношення! Все дуже чистенько та приємно, комфортне обслуговування у всіх спектрах починаючи від рецепції, закінчуючи аналізами! І взагалі ви великі молодці, такі професіонали мають бути! Наближайте перемогу!
Марія
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Делала в клинике гастроскопию с анестезией, очень благодарна врачу Микитенко В.С. и анестезиологу за хорошое отношение, больно не было. Всё прошло очень хорошо. Ещё раз спасибо всем работникам ОН Клиник.
Тамара
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Я, була на прийомі у лікаря Чернишової Ольги Василівни. Я, так чекала цьої хвилини, коли буду в доктора, мені дуже повезло. Добра, чуйна, з великої літери - доктор. Мені після зустрічі з Ольгою Василівною легше стало, дякую щиро за її професіональність, велику увагу до пацієнта. Ольга Василівна, Вам здоровʼя, миру, Перемоги, робіть добро людям. У Вас дуже гарна клініка, всі привітні та добрі.
Любов
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Була на прийом у лікаря Мʼякенької Вікторії Сергіївни, робили УЗД органів малого тазу. Процесом роботи лікаря я задоволена, так як лікар був уважним, ввічливим, акуратним і обережним. Зробила зауваження по стану органів і дала рекомендації.
Юлія
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Була у лікаря офтальмолога Кірейчук О.О. та була задоволена обслуговуванням. Для обстеження буду пропонувати своїм знайомим. Велика подяка клініці та лікарю.
Наталія
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Я була на прийомі у чудового лікаря Баранової Олесі Вікторівни та залишилася дуже задоволеною результатами нашої бесіди. Лікар дуже уважна до скарг та запитань пацієнта (а їх було чимало), надала повну та зрозумілу інформацію щодо попередньо установлених причин моїх негараздів. Потім призначила необхідні аналізи, пояснила, чому саме їх, пояснила також, яку картину маємо побачити після отримання результатів. Лікар прекрасний, я рекомендуватиму її знайомим.
Олена
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Лікар Скрипник Аліна Миколаївна дуже уважна і приємна. Допомогла в вирішенні питання, а також підказала можливу причину по додатковому питанню, яке я задала. Приємне обслуговування !
Олена
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Лікар Гомберг Марина Валентинівна сподобалася. Спокійна, ввічлива. Все пояснила.
Юлія
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.