0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Була на прийомі УЗД у Коваль Олесі Сергіївни.Дуже сподобалась,ввічлива,приємна.Все розказала,показала. Рекомендую цього фахівця . Дякую.
Ольга
Біла Церква, 24.03.2023
Оцінка:
Велика подяка лікарю Саєнко Олександру Олександровичу за фаховий підхід та якісне лікування!
Роман
Кропивницький, 24.03.2023
Оцінка:
Була на приойомі у Перехрест, був встановлений діагноз - поліа в матці. Було призначеного купу аналізів і оперція на 10 000грн. Після цього я сходила в державну клініку, де мені сказали, що я цілковито здорова. Скажу одне, ОН Клінік це сути викачка грошей. Таких лікарів потрібно позбавляти ліцензіі!
Євгенія
Харків, 23.03.2023
Оцінка:
Хотіла б виразити незадоволення лікарем Перехрест. На огляді меня було встановлено діагноз поліп в матці. Було призначеного купу аналізів на 3000грн. Лікар некомпетентна взагалі, оскільки після прийому я ходила до гінеколога в державній безкоштовній клініці, де сказали, що я повністю здорова. Перехрест призначила мені оперцію на 10000грн. можу сказати одне, он клінік це просто викачка грошей і нічного більше. Таких лікарів потрібно звільняти і позбавляти ліцензіі!
Євгенія
Харків, 23.03.2023
Оцінка:
Дуже раджу нерволога Басараб Н.А., чітко та дієво лікує, уважна та приємна у спілкуванні. Персонал доволі привітний, а от з сайтом постійно якісь проблеми викинають, дуже важко оплатити онлайн-консультацію (неможливо обрати саме свою дату візиту, обираєш вільний час, а при оплаті послуги пише, що він вже зайнятий і так постійно).
Валерія
Дніпро, 22.03.2023
Оцінка:
Я звернулася з проблемою в клініку до проктолога Бакшеева Андрія Олексійовича. Це прекрасний лікар і чудова людина. Проблему мою вилікували, за що дуже вдячна лікарю! Персонал клініки привітний і відповідальний починаючи з дівчат рецепшена, медичних сестер, лікаря-кардіолога та лікаря-анестезиста. Процвітання Вам і всього найкращого!
Олена
Біла Церква, 22.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Зворушені Вашими словами подяки на адресу наших лікарів та персоналу клініки. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування та задоволені результатом звернення до лікаря Бакшеєва Андрія Олексійовича. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Висловлюю подяку «ОН Клінік Дніпро» за можливість отримувати кваліфікаційні послуги сучасними передовими технологіями, за привітних дівчат на рецепшині, за чистоту, яку підтримають прибиральниці. Велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні, чутлива, уважна, позитивна, хочу сердечно подякувати лікарю, яка своїм професіоналізмом і знаннями змогла створити диво. Ви золота людина! Відчувати себе здоровим — це неймовірно цінне відчуття. Спасибі вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років! З повагою пацієнтка, номер картки: 882547
Леся
Дніпро, 22.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лесю. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря та персоналу клініки. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Нам приємно, що лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям і Ви задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Андрій
Дніпро, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу висловити вдячність працівникам ОН Клінік за доброзичливе відношення і професіоналізм. Окрема подяка мамологу, Кошелевій Яні Юріївні, за її професіоналізм, чуйність і уважність. Велике дякую за вирішення моєї проблеми
Тетяна
Дніпро, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Вдячні за високу оцінку професіоналізму лікаря. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена лікуванням мезотерапією та лазерним гребінцем. дуже випадало волосся і були дуже рідненькі. Пройшла курс лікування і результат просто вау ´повернула густоту і блиск волоссю' у Скакун Тетяни. у відділенні завжди чисто ‘вчасно‘ на ресепшині зустрічають приємні дівчата. Якщо щось потрібно то завжди підкажуть і допоможуть. Рекомендую однозначно
Марія
Біла Церква, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Вдячні за Ваші рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ти захворів. Що робити? Куди і до кого бігти? І де шукати допомогу і порятунок? Як незбагненно тривожний і страшний буває цей шлях... Скільки належить відкрити дверей, пройти випробувань і в результаті, зневірившись, прийняти вирок... безнадії. Є багато лікарів і клінік, є різні можливості і вибір. АЛЕ!!! якщо говорити про везіння і про зустріч по-долі: це моє знайомство з Кошелевою Яною Юріївною!!!! * * * * * Закриваючи двері кабінету, задаюся питанням. Як може молодий лікар акумулювати в собі знання багатьох поколінь лікарів? Яким чином чуття професіонала може розібратися з безліччю нагромаджень в людському організмі? З якою ювелірною точністю можливо передбачити діагноз? Відповідь очевидна: можна народитися з талантом математика і музиканта, а можна - з талантом ЛІКАРЯ! Скільки ж доданків стоїть у цій сумі - сумі таланту, помноженої на фундаментальну освіту і колосальну самовіддачу та самовдосконалення! Вдячна Богу за цю мою зустріч .... Розум, серце і руки Яни Юріївни врятували моє, і не тільки моє, життя, повернули здоров'я і моїй психіці. А ще я точно знаю: якщо щось трапиться, - у мене є Мій Лікар! Моя надія і віра! Мій спокій і порятунок! МОЯ ЯНА ЮРІЇВНА!
Тетяна
Дніпро, 20.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення та спілкуванням з лікарем. Для нас є важливою Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастроскопію у Чиркунової В.О. Уважний лікар і професійний... Тільки завдяки її заспокійливому тону і повчанням все пройшло відмінно без наркозу і швидко... Рекомендую всім... І медсестра теж доброзичлива... Я йшла з почуттям страху і що не зроблю... і на подив все відмінно вийшло...
Надія
Біла Церква, 20.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення та спілкування з нашим лікарем Чиркуновою Веронікою Олегівною. Вдячні за Ваші рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.