Усі відгуки ОН Клінік

По-перше, хочу відмітити чистоту та європейський рівень обстановки та обслуговування. Дуже поважно та уважно. Проходила КТ, робила аналізи, була на прийомі у терапевта. При сдачі аналізів дуже боюся крові та непритомнію, та в поліклініці вічно гавкають, а тут кваліфікована медсестра балакала постійно зі мною та з першого разу попала в вену. Вийшла з кабінету перший раз із нерозковиранною рукою. Терапевт дуже уважно та ретельно слухала, та дуже доступно та терпіливо все пояснила. Дякую за вашу роботу.
Олена
Харків, 25.01.2022
Оцінка:
Приємно вражена обслуговуванням в центрі "ОН Клінік", що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 47. Кваліфікований персонал, послуги надаються своєчасно, якісно. Довідки щодо здачі тестів надаються відповідно до вимог чинного законодавства, встановленого формату.
Ірина
Полтава, 25.01.2022
Оцінка:
Швидке обслуговування, кваліфіковані спеціалісти. Окрема подяка Шмаргович Надії Степанівні. Відразу відчутно людину з досвідом. Залишилась повністю задоволена, підтримка та розуміння лікаря – найголовніша його риса, яка була присутня. Доступні ціни, пунктуальні та досвідчені лікарі, чисті та охайні кабінети.
Вероніка
Ужгород, 24.01.2022
Оцінка:
Пишучи цей відгук, хочеться зазначити про високу якість обслуговування. Касир-адміністратор Олександра допомогла на ресепшині із записом та відповіла компетентно на всі питання, які в мене були. А медичний працівник Ірина Вікторівна без болю та з гарним настроєм допомогла зі збором матеріалу на аналізи. Дякую за прекрасне обслуговування, так тримати!
Аміна
Харків, 24.01.2022
Оцінка:
Хочу висловити щиру подяку лікарю Будул В.В. ОН Клінік вибрав в інтернеті серед інших клінік міста Ужгорода. Протягом лікування мені імпонувало ставлення мого лікуючого лікаря, володіння новими методами лікування. Отримав на консультації медикаменти і схему прийому ліків вдома. Кожні 2 тижні приходив на огляд і отримував консультацію, яка входить у вартість мого лікування. Бажаю удачі і процвітання ОН Клінік!
Михайло
Ужгород, 24.01.2022
Оцінка:
Звернувся до лікаря проктолога Худинець М.М. з делікатною проблемою. Лікар оглянув, назначив обстеження, після розпочали лікування. Процедура пройшла на вищому рівні та не зайняла багато часу. Лікар справжній професіонал, так як за два тижні мені стало набагато краще. Дуже вдячний клініці за допомогу та за чудового лікаря. Рекомендую!
В’ячеслав
Ужгород, 24.01.2022
Оцінка:
Хочу подякувати адміністратору Дьяченку А.Ю. за професіоналізм. Обслуговування інформативно та швидко, а головне – якісно!
Віталій
Харків, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію. Дякуємо за відгук та добрі слова. Дуже раді, що Ви залишилися задоволеними роботою нашого персоналу. Бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу подякувати Он Клінік за гарний продуманий сервіс і кваліфікований ввічливий персонал. Особлива подяка Литвиновій Мар'яні Володимирівні. Завдяки ній походи до дитячого лікаря проходять легко і без істерик. Вона завжди на зв'язку і готова відповісти на всі запитання.
Зоряна
Харків, 23.01.2022
Оцінка:
Хочу поблагодарить за профессионализм,человечность и внимательное отношение доктора Литвинову Марьяну Владимировну!Доктор всегда очень тщательно проводит осмотр,препараты назначает,исходя из целесообразности.Умеет расположить к себе ребенка,успокоить и приободрить родителей!Мы очень рады,что попали когда-то именно к ней !
Ирина
Харків, 23.01.2022
Оцінка:
Велике дякую. Мама залишилася задоволена!!
Олена
Черкаси, 23.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякую за теплі слова. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поблагодарить хирурга Кочеровского Александра Игоревича, за быструю и квалифицированную помощь, оказанную мне при рваной ране колена.
Елена
Харків, 22.01.2022
Оцінка:
Очередной раз обращаясь в Он Клиник, убеждаюсь в профессионализме врачей. Хочу отметить дерматолога Мангушеву Викторию Юрьевну, которая сразу поставила правильный диагноз и подобрала эффективное лечение.
Елена
Харків, 22.01.2022
Оцінка: