Усі відгуки ОН Клінік

Звернулася до лікаря Худинець М.М. з проблемою геморою. Була проведена успішно тромбектомія з подальшим лікуванням. Клінікою задоволена. Персонал ввічливий та уважний. Рекомендую дану клініку.
Оксана
Ужгород, 23.10.2021
Оцінка:
Звернувся з утвором на статевих органах. Дізнався про клініку з інтернету. Звернувся до уролога Олександра Антоновича, який поставив діагноз: атерома калитки. Було призначено хірургічне лікування, післяопераційний період пройшов комфортно під наглядом лікаря. Лікуванням задоволений.
Олександр
Ужгород, 23.10.2021
Оцінка:
Звернувся до Віктора Васильовича Будул зі скаргами на геморой. Лікар порекомендував додатково УЗД, консультацію гастроентеролога та уролога, призначив лікування – лазерна вапоризація. Пройшла операція успішно з терпимими болями. Рекомендую звертатися до клініки.
Андрій
Ужгород, 22.10.2021
Оцінка:
Я звернулася до Бобрової Анжеліки Вікторівни з проблемною шкірою обличчя. Дуже задоволена лікуванням. Тут в On Clinic працюють досвідчені лікарі. Можу тільки рекомендувати. Вдячна за допомогу.
Діана
Ужгород, 22.10.2021
Оцінка:
Звернулася з проблемою до гінеколога Шмаргович Н.С., дуже задоволена, лікар від Бога. Вислухала уважно, назначила лікування, дуже професіонал своєї справи. Взагалі дівчатка в клініці дуже ввічливі, привітні. Всім рекомендую відвідати ОН Клінік, не пожалкуєте.
Наталі
Ужгород, 22.10.2021
Оцінка:
Просто найкращий лікар!!! Шканд Тетяна Віталіївна, ввічлива, спокійна, вихований і досвідчений лікар, вислухала, все пояснила, розповіла. Дійсно лікар допомагає вилікувати ххворобу!!! Дає направлення дійсно на проходження обслідування, по факту!. Це найкращий лікар!!! Велике вам спасибі!! Допомогла моій мамі Мельник Людмилі Миколаївні, в лікуванні, хоча не хто не зміг!!! Дуже рекомендую такого висококвіліфікованого лікаря!!!
Олена Рябокінь
Харків, 22.10.2021
Оцінка:
Как всегда на высоте: и клиника, и квалификация специалистов. Хочу выразить огромную благодарность рентгенологу Шаповал Наталье Автандиловне за профессиональную консультацию и деликатный подход к каждому пациенту.
Наталья
Харків, 22.10.2021
Оцінка:
Клиникой очень довольны. И отдельное, большое спасибо доктору-рентгенологу Шаповаловой Наталье Автандиловне за профессионализм и оперативность.
Валентин
Харків, 22.10.2021
Оцінка:
Выражаю огромную благодарность врачу рентгенологу Ахмедовой Елене Александровне за профессиональную консультацию и подход к своей работе лечение. Спасибо Вам за то, что Вы делаете в такое сложное время.
Куля Руслан Николаевич
Харків, 22.10.2021
Оцінка:
Я звернулася до лікаря, лікар швидко і професійно надала мені медичну допомогу. В цей день я відчувала себе набагато краще після лікування, яке призначав мені доктор. Дуже вдячна доктору Ревві О.В. Побільше таких лікарів професіоналів!
Любов
Харків, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любове. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування з урахуванням усіх діагностичних показників. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила курс латексного лігірування у лікаря Голубка М. І. Процедури проходили з перервою у два тижні, без відриву від роботи, у зручний для мене час! Процедура проходила у комфортних умовах, безболісно! Лікар був дуже уважний, надав консультації, давав відповіді на питання! Дуже зручно, що можна оплатити лікування частинами. Буду рекомендувати лікаря! Персонал чудовий, доброзичливий.
Світлана
Полтава, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Лігування латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування. У медичних центрах "ОН Клінік" використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і не змінюючи звичний спосіб життя. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуюся у лікаря Марини Вікторівни. Все влаштовує, дуже кваліфікований фахівець. Постійно чую тільки позитивні відгуки про Вашу клініку. Щиро Дякую:)
Оксана
Маріуполь, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Раді, що звернення до нашого фахівця було для Вас комфортним і результативним. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік