0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Дуже гарна клініка, усе дуже сподобалося, як завжди привітливі дівчатка на рецепшені, гарний лікар гінеколог Смирна І.Г, яка допомогла у вирішенні проблеми і лікар, що проводив УЗД Кравченко Дуже вдячна!
Ольга
Харків, 02.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших лікарів Смирної Ірини Григорівни та Кравченка В'ячеслава Юрійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже ввічливий, уважний і зацікавлений персонал! Лікар уважний, приділяє час кожній деталі, що дуже важливо.
Яніна
Харків, 02.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яніно. Щиро вдячні за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогрдні була в дерматолога Скакун Т М .І ось що хочу сказати це була не консультація, а якийсь допит і приниження вас як клієнта. Вона навіть не оглянула мою родимку а просто щось вносила в комп'ютер данні .Ще й з осуджуючим тоном почала мене вичитувати бо я не проходила флюрографії.Мало того що привітання на мові окупанта "Здравствуйте" і ще й після банального огляду родимки лупою.Отримала Відповідь. " Так у вас вона не красива потрібно видаляти"Я прийшла не для того щоб вона ставила мені діагнози красива чи некрасива .Я прийшла її видалити. Не раджу такого лікаря нікому після таких консультацій ще й за власні кошти відчуваєш себе приниженою.
Олена
Біла Церква, 30.09.2023
Оцінка:
Хочу оставити свій відгук про гастроєнтеролога Шканд Тетяна Віталіївна,цей лікарь дуже компетентна,все пояснює,я дуже рада що знайшла іменно її,мені треба було глотки зон перший раз в житті,я це зробила з анестезії,тому хто боїться зонда,не бійтесь з анестезії ви нічого не відчуваєте,прокинулись и забули все як страшний сон,так це не дешева процедура но все ж такі у вас не буде в дальнецшом страху,у кого е проблеми по части гастроєтероголії,дуже рекомендую цього лікаря
Наталія
Харків, 30.09.2023
Оцінка:
Звернулася до Наталії Олександрівни Черняк з приводу видалення папілом і родимок. Лікар уважно вислухала скарги і провела всі маніпуляції найкращим чином. Я залишилась дуже задоволена результатом! Обов'язково радитиму всім знайомим цього чудового лікаря! Наталія Олександрівна, щиро вам вдячна за допомогу! ☺️👍💐
Наталія
Суми, 30.09.2023
Оцінка:
Вже вкотре була на прийомі у Валерія Васильовича Смолового. Чудовий лікар, який допомогає вирішити делікатні проктологічні проблеми. Завжди знаю, що можу довіряти цьому лікарю. Раджу всім своїм знайомим. Щиро дякую Валерію Васильовичу за допомогу! 😊💐💪
Наталія
Суми, 30.09.2023
Оцінка:
Хочу виразити свою подяку лікарю& гінекологу Соболь Світлані Георгіївні. Чудовий лікар,світла позитивна людина, дає вірні рекомендації і нічого зайвого! Дуже раджу звертатись до неї, якщо ви шукаєте гінеколога!
Алина Канищева
Харків, 30.09.2023
Оцінка:
Можу сказати лікар з великої букви, дерматолог Нерубащенко Світлана Вікторівна. Дуже компетентна, не один рік з нею знайома, яка знаходить підхід до кожного пацієнта. Завжди на зв'язку та слідкує за ходом лікування. Найголовніше що без гормональних препаратів. Наразі, я впевнена в данному лікарі. Довіра найголовніше. Рекомендую.
Тетяна
Одеса, 29.09.2023
Оцінка:
Впала на копчик, одразу прийшла в лікарню. Травматолога на місці не було, тому за мою проблему взявся невролог. Зробила рентген, без огляду, без консультації, мені просто дали бумажку з діагнозом, за яку я заплатила 500 грн. Підкажіть, будь ласка, чи може коштувати просто папірець з діагнозом таку суму? Я розумію, що це приватна клініка, але я не розкмію, за що я віддала гроші, якщо мені навіть не провели консультацію.
Вікторія
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Була на прийомі у гінеколога Вальковської М. Г. Лікар дуже чуйна і уважна. Прийом сподобався. Дуже рада, що у нас в місті є такі клініки, як ОН Клінік, і такі чудові лікарі.
Юлія
Миколаїв, 29.09.2023
Оцінка:
Это было шикарно. Грамотные ребята, приятное общение, профессионалы своего дела. Сделали кардиограмму дома. все расходники с собой. Все грамотно обьяснили, рассказали. Культурные и вежливые. Спасибо!
Антон
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Приезжал Святослав https://onclinic.ua/doctors/pavlykha-sviatoslav-oleksiiovych с парнем. Лучшие врачи и обслуживание. Полностью доволен, было приятно и общатся и сделали все максимально грамотно и комфортно. Супер ребята! Спасибо!
Антон
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.