Усі відгуки ОН Клінік

Сдавала несколько раз анализы в этой лаборатории и в детском и во взрослом отделениях. Осталась очень довольна уровнем профессионализма медицинских сестер, кровь из Вены берут очень аккуратно, к детям отличный подход! Буду рекомендовать своим друзьям и знакомым!
Ирина
Харків, 18.01.2022
Оцінка:
Хочу выразить огромную благодарность врачу Котвицкой Дарье Ивановне, за высокий уровень профессионализма, позитивный настрой, терпение и индивидуальный подход! Лечила ковид под ее чутким руководством, это было первое знакомство с Он клиник! Благодаря этому прекрасному человеку и замечательному врачу, лечение прошло тихо, спокойно, без форс мажоров и осложнений! Мнение о клинике в целом тоже самое наилучшее! Анализы и лечение назначаются исключительно по показаниям в соответствии с самочувствием и анамнезом пациента, лишнего врач не назначает! Очень грамотно и последовательно! Врачу хочется пожелать здоровья и карьерного роста, клинике - процветания!
Ірина
Харків, 18.01.2022
Оцінка:
Делала УЗИ беременная на 11-12 неделе и на 18-20 неделе, всё хорошо обслуживание, отношение к клиенту, но меня заверили что УЗИ делают хорошие специалисты, так вот эти специалисты не увидели у ребенка порок сердца и синдром дауна, а я именно по этому и ходила в эту клинику что бы обнаружить возможные потологии и отклонения
Яна
Харків, 18.01.2022
Оцінка:
Хочу оставить отзыв о врачах Ярмак Е.И. и о Лоскутове А.В.. Когда я попала на приём к Ярмак Е.И. он все доходчиво объяснил на понятном человеческом языке без как либо медицинских терминов и тем самым расположив меня к себе, что я не задумываясь согласилась на операцию.В день операции у меня произошло знакомство с анестезиолог ом Лоскутовым А.В., очень внимательный врач, операция прошла успешно.
Марина
Харків, 17.01.2022
Оцінка:
Завжди після відвідування ВІН Клінік хочеться порекомендувати Вашу клініку знайомим. Дізналася, що нещодавно у Вас у клініці з'явився цифровий рентген. Зараз дуже актуально, що в нашому місті рентген кабінету з таким сучасним обладнанням немає. Лікар Студент Д. М. відмінний молодий фахівець, результат був готовий протягом 15 хвилин. Ще дізналася, що в ОН Клінік з'явилося УЗД легень, безпечна послуга, дуже зручна, якщо є необхідність обстеження легень. Спасибі!
Тамара
Миколаїв, 17.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тамара. Дякую за відгук. У нашому медичному центрі використовують найсучасніше цифрове рентгеноскопічне обладнання. Завдяки обстеженню на такій системі, у пацієнта з'являється не тільки можливість отримати точний знімок внутрішніх органів або певної частини тіла у великому розширенні, але й знизити променеве навантаження. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Мы с мужем около 5ти лет на постоянной основе обслуживаемся в этой клинике, ни однократно запись переносилась на 10,15,20 минут и мы сидели молча ждали, но после этого случая ни ногой! Опоздали на 5 минут, так как на улице гололёд, шла на костылях на одной ноге - нас не приняли! Сказали что наше время уже вышло! Сразу отправили к травматологу без снимка - это вообще как? В клинике из людей делают дураков! Однозначно буду теперь рассказывать такое обслуживание всем близким и друзьям!
Олександра
Харків, 17.01.2022
Оцінка:
Дуже вдячна Олені Миколіївні Орловій! Маю повний "букет" хронічних захворювань, і лікар поставилася до такої пацієнтки з великим розумінням, надала слушні поради, навіть щодо таких проблем, які я ще й не встигла озвучити! Бажаю всім, якщо і порапляти до лікаря, то лише до такого!
Наталія
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Один із головних принципів роботи наших медцентрів – комфорт кожного пацієнта. У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спостерігаюсь у Соболь Світлани Георгіївни, не просто професіонал своєї справи, а й просто хороша людина. На прийомі докладно пояснює і дає рекомендації. Якщо призначає лікування, завжди є результат! Якщо хтось боїться гінекологів Вам тільки до неї.
Іванна
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Іванно. Ми раді, що в особі нашого лікаря ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Індивідуальне ставлення до кожного пацієнта та надання якісної медичної допомоги – один із головних принципів роботи нашої Мережі. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати медсестрі Міщенко Світлані Петрівні за професіоналізм і чуйне ставлення. Сподобалося мати з Вами справу!
Наталія
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Нам приємно, що звернення до нашого медичного центру було комфортним. Дякуємо за добрі слова та бажаємо міцного здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ужасное отношения к пациентам,запугивание начинается с первого приёма,врачи с такими стажем роботы элементарно не могут поставить диагноз,потрачено время и деньги попусту
Анна
Полтава, 16.01.2022
Оцінка:
Вилікувався, все на високому рівні
Дмитро
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Раді, що звернення до нашого медичного центру було результативним для Вас. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шеховцова І. О, дуже залишилася задоволена! Професійний та індивідуальний підхід, швидко визначила проблему, удалила пробки, назначила подальше лікування з мінімум медикаментів, дуже поважна та чуйна! Відмінний лікар-отоларинголог, рекомендую!
Олена
Харків, 15.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Ми раді, що в особі нашого лікаря Шеховцова І. О. Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. В індивідуальному відношенні до кожного пацієнта та надання якісної медичної допомоги полягає один із головних принципів нашої роботи. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік