Logo
0 800 30 11 77

Усі відгуки ОН Клінік

Проходив УЗД нирок та серця у Лебедєвої С.М. Протягом усього УЗД лікарка підтримувала зі мною розмову, що допомогло мені розслабитися та зробило процедуру більш комфортною. пояснення результатів після УЗД дало мені краще розуміння стану здоров'я. Загалом, я залишився дуже задоволений своїм візитом. Чудова атмосфера, привітний персонал та професіоналізм зробили цю процедуру максимально комфортною. Без сумнівів, я б рекомендував Лебедєву С.М. для процедур УЗД всім іншим.
Дмитро
Харків, 15.06.2024
Оцінка:
Дякую лікарю Пригара Інна Геннадіївна за кваліфіковану консультацію, за поміч у лікуванні, за детальне поз'яснення причин хвороби і подальшому ії лікуванні. Дуже добра, приємна та доброзичлива лікар!!!
Світлана
Ужгород, 15.06.2024
Оцінка:
Дякую лікарю Гафінець Владіславі Іванівні за поміч у встановленні правильного діагнозу , за детальне поз'яснення, за доброзичливість, за поради, найкращій лікар, лікар від Бога!!!
Світлана
Ужгород, 15.06.2024
Оцінка:
Хочу висловити велику подяку лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні за великий професіоналізм у своїй справі. За вчасно виявлену пухлину. Дякую Вам велике!!!
Михайло
Харків, 14.06.2024
Оцінка:
08.06.2024 звернулася на консультацію до лікаря Слюсаренко В.В. зі скаргами алергії на мазь на колінах. Лікарка один раз подивилася на висип і відразу, без жодного аналізу почала виписувати препарати для лікування. Призначила 8 препаратів ( уколи, пігулки, мазі, лосьйон та примочки). На все це я витратила більше 2500 грн. Після лікування ситуація різко почала погіршуватися, висипи збільшувались на очах, також почали зʼявлятися нові. Ніч була тяжка, і на ранок я зателефонувала в Он клінік і попрохала з’єднати з лікаркою. Через оператора нам вдалося поспілкуватися, я сказала що ситуація КРЕТИЧНА, що висипи збільшуються на очах, що стає гірше з кожною годиною. Лікарка перезапитала що саме вона мені назначила, та сказала, половину препаратів відмінити, але продовжити колоти уколи та пити пігулки, іще докупити дві мазі і мазати. ( наголошую, без жодного аналізу, знаючи що мені стає все гірше і гірше). Мені було дуже погано і в шоковому стані я продовжую лікування призначене лікаре, докупивши ще 2 препарати. Вночі я вже втратила свідомість, а на ранок потрапила в лікарню. Тепер лікування займе не мало часу, кожного дня крапельниці, дорогі препарати. Служба контролю якості Он клінік вже 3 дні не може розібратися з цим випадком, хоча всі розмови записуються, і всі розуміють, що лікарь почувши що пацієнту критично погано після її призначення , повинна була припинити лікування, а не навпаки продовжити, та на «авось» до призначити ще ліків.
Юлія
Харків, 14.06.2024
Оцінка:
Левенчук Юлія-прекрасний гінеколог і людина.Максимально комфортно бути на прийомі,все зрозуміло пояснює.Тільки приємні емоції після🤍
Вероніка
Біла Церква, 14.06.2024
Оцінка:
Геморой турбує щомісяця впродовж багатьох років. Болі і кров.... так дістало, але не можу наважитись піти до лікаря. Страшно і соромно
Олександра
Чернігів, 12.06.2024
Оцінка:
Была на приёме у Горошко Олени Миколаївни! Если вы хотите диагноз «пальцем в небо» то вам к этому доктору! Поставила не правильный диагноз, напугала, со словами - «в силу своего опыта я и так вижу что это псориаз», без анализов, соскоб даже не назначила! И естественно капельницы, гормональные препараты. Даже не представляю что бы было с моей кожей, если бы я лечилась у вас!!! Я решилась пойти к другим врачам, была у двоих, диагноз - обычная аллергия. Моему гневу нет предела! Я буду жаловаться и дальше! На вас и вашего доктора!
Анастасия
Одеса, 12.06.2024
Оцінка:
Була на УЗД молочних залоз у Шумовської А.Г. яка одразу після початку проведення УЗД сказала що у мене кіста в одній із залоз. Через два дні пішла до іншого лікаря вашої клініки, який не знайшов ніяких змін. Ще через чотири дні в іншу клініку, який теж не підтвердив поставлений діагноз Шумовської. «Спасибі» Шумовській за всі нерви та сльози, витрачені кошти.
Валентина
Миколаїв, 12.06.2024
Оцінка:
Хочу выразить благодарность Юлии Александровне Дидиченко за качественный, квалифицированный прием. Юлия Александровна - очень компетентный специалист, всем рекомендую !
Юлия
Одеса, 11.06.2024
Оцінка:
Чудовий лікар. Після відвідування залишилися лише позитивні емоції, все дуже акуратно, лікар ввічлива, завжди запитувала чи не боляче при огляді.
Дар'я
Кропивницький, 11.06.2024
Оцінка:
Вітаю! Хочу подякувати лікарю гінекологу Легінчук Юлії Василівні, за уважне ставлення , за професійні консультації та поради. Лікар дуже уважна та ввічлива, все доступно розповідала, давала вілповіді на всі запитання. Також хочу згадати і медсестру Раю, вона мені дуже сподобалась.В цю клініку звертаюсь вперше прийду сюди ще не один раз , а також буду рекомендувати знайомим та друзям. Велике дякую!
Юревич Інна
Біла Церква, 11.06.2024
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.