Психологія у Полтаві

Психолог — фахівець, який допомагає знайти вихід із кризових ситуацій (відчуття пригніченості та безвиході, розпачу).

Також стати більш впевненим у собі та самореалізуватися, а також налагодити стосунки із сім'єю та колективом.

Консультація психолога у Полтаві

Звернутися за допомогою психолога важливо при емоційному вигоранні (фізичному та психічному виснаженні, що виникло через тривале перенапруження), постійному відчутті страху, тривоги або занепокоєння.

Психолог допомагає позбавитися хронічного стресу, який виникає через зміну навколишнього оточення, конфліктів у сім'ї або на роботі. Також до причин стресу відносяться занижена самооцінка, проблеми із самореалізацією, розлучення чи втрата роботи.

Ознаками хронічного стресу є головний біль (мігрень), спалахи гніву, дратівливість, млявість, швидка стомлюваність, а також неможливість розслабитися, безсоння або неспокійний сон. Стрес може сприяти розвитку серцево-судинних захворювань, ожиріння та цукрового діабету.

Стрес під час вагітності може негативно вплинути на фізичний та розумовий розвиток плода. Для того, щоб позбавитися стресу, необхідно звернутися за консультацією психолога.

Практичний психолог також допомагає впоратися з депресією - психічним розладом, що супроводжується підвищеною втомою, дратівливістю та пригніченим настроєм. Інші симптоми депресії:

  • проблеми з концентрацією уваги та запам'ятовуванням інформації;
  • уповільнення мислення, мовлення чи рухів тіла;
  • почуття власної марності чи провини.

При депресії зникає інтерес до занять, які зазвичай приносять задоволення (хобі, спорту, роботі). Може бути бажання виходити на вулицю, бачитися з друзями або родичами.

При маскованій (прихованій) депресії з'являються фізичні симптоми, а порушення емоційного стану незначні або відсутні. Ознаки прихованої депресії:

  • головний біль;
  • діарея чи запор;
  • порушення режиму сну (безсоння або підвищена сонливість);
  • зміни апетиту, збільшення чи втрата ваги.

Симптоми маскованої депресії також притаманні іншим патологіям, тому потрібна консультація сімейного лікаря або вузькопрофільного фахівця. Без спостереження та допомоги психолога може виникнути затяжна депресія, яка триває кілька місяців та призводить до значного зниження працездатності.

Сімейні консультації у Полтаві

Консультація сімейного психолога необхідна при зниженні інтересу до партнера, частих конфліктів або розбіжностей у поглядах подружжя. Сімейний психолог допомагає впоратися з відчуттям самотності чи непотрібності в парі, а також ревнощами та втратою довіри до партнера.

Звернутися за сімейною консультацією також важливо за регулярних конфліктних ситуацій між батьками та їхніми дітьми. Психолог сімейних стосунків допоможе конструктивно обговорити проблеми та вибудувати довірчі стосунки між членами сім'ї.

Підлітковий психолог у Полтаві

Допомога психолога необхідна для підлітка, якщо він виявляє злість і агресію до оточуючих, ображається або плаче, веде себе потай і уникає спілкування з людьми.

Записатися на консультацію до підліткового психолога також потрібно, якщо дитина часто відчуває тривогу чи занепокоєння, не виявляє інтерес до тих занять, які раніше приносили задоволення. У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» підліток старше 14 років може самостійно звернутися за допомогою психолога, якщо дитина молодша за 14 років — проводиться консультація для батьків.

Тривалість прийому у психолога становить близько 45-60 хвилин. У нашому медичному центрі також можлива консультація психолога онлайн.

Записатися на консультацію психолога в Полтаві в «ОН Клінік Полтава» можна, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Благадир Наталія Борисівна
Благадир Наталія Борисівна
Лікар відділення психології

Лікарі відділення психології ОН Клінік Полтава

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб, Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама