Обслуговування професійне, швидко, комфортно. Приємний персонал. Дуже дякую.
Ельвіра
Полтава, 26.01.2022
Оцінка:
Приємно вражена обслуговуванням в центрі "ОН Клінік", що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 47. Кваліфікований персонал, послуги надаються своєчасно, якісно. Довідки щодо здачі тестів надаються відповідно до вимог чинного законодавства, встановленого формату.
Ірина
Полтава, 25.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за щирі слова на адресу нашого медичного центру та співробітників. Основний принцип нашої роботи – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та забезпечення максимального комфорту. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку персоналу паркану за професійне та доброзичливе ставлення. Після двох відвідин залишилися приємні враження.
Олена
Полтава, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо, що Ви зупинили вибір на нашому медцентрі. Нам приємно, що Ви високо оцінили рівень обслуговування. Завжди можете розраховувати на наш професіоналізм. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена та приємно вражена відношенням до пацієнтів у клініці. Проходила УЗД обстеження у лікаря Мартиненко О.С.. Лікар дуже уважна, приємна у спілкуванні, дає чіткі та зрозумілі відповіді на поставлені запитання.
Тетяна
Полтава, 22.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Ми раді, що відвідування нашого медичного центру залишило у Вас лише позитивні емоції. Спеціалісти «ОН Клінік» завжди готові допомогти, для цього створено всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапах. Дякуємо за довіру. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив УЗД черевної порожнини у Величко Ірини Олексіївни. Дуже задоволений. Лікар уважно оглянула всі органи, кожен свій крок коментувала. Підбадьорювала, жартувала. Дуже круто! Буду і сам звертатися до неї та інших радити! Робив цю ж процедуру у Києві в іншій клініці, то там зовсім інша ситуація була. Дуже задоволений!
Євген
Полтава, 15.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євгене. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас у медичному центрі. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативною, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив гастроскопію у лікаря Потапенка. Дуже боявся цієї процедури, тому що начитався в інтернеті будь-якої непотрібної інформації, а треба було робити її вперше. Лікар все зробила дуже акуратно, все пояснила, заспокоїла перед процедурою і в процесі теж коментувала кожну свою дію. Після дослідження детально все пояснила і сказала, що нічого страшного немає. Дуже рекомендую цього фахівця!
Євген
Полтава, 15.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євгене. Дякую за ваш відгук. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для встановлення діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і на подальший план лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас у комфортній атмосфері, а результати були інформативними та зрозумілими. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Результами мед.обстежень задоволена. Персонал уважний. Атмосфера дуже приємна. Дякую!
Катерина
Полтава, 10.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Бажаємо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Поскольку мне пришлось за короткий срок решать много проблем со здоровьем и посетить нескольких врачей, хочу выразить огромную благодарность директору клиники Бажан Светлане Михайловне за организацию работы клиники. Персонал подобран превосходно, все работают слаженно и что важно, во благо здоровья пациента. Это очень чувствуется по настроению людей. Когда бы я не пришла, в клинике всегда чисто, светло, все улыбаются и рады тебя видеть. Все это здорово поднимает настроение. Спасибо большое ОНКЛИНИК за возможность получить качественную медицинскую помощь в комфортных условиях.
Тамара
Полтава, 09.01.2022
Оцінка:
Золотарёва Лариса Степановна - золото, а не медсестра. Очень разполагающий к себе человек. Спасибо вам большое за поддержку во время проведения лигирования. С вами совсем не страшно и не больно.
Тамара
Полтава, 09.01.2022
Оцінка:
По состоянию здоровья мне было необходимо пройти эзофагогастродуоденоскопию (глотнуть зонд). Я всю жизнь боюсь этой процедуры, так как помню ещё с советского союза эти толстенные шланги, которые тебе силой заталкивают в рот. Но, придя на процедуру в клинике, я была очень обрадована: современное оборудование, никаких толстых шланг, приветливый персонал. Процедура длилась около минуты. Прошла абсолютно безболезненно и комфортно психологически. Мне кажется, что это ещё очень зависит от врача. Поэтому выражаю огромную благодарность врачу Потапенко Марине Владимировне за эмпатию. Марина Владимировна озвучивала каждое своё движение, а это очень успокаивает.
Тамара
Полтава, 09.01.2022
Оцінка:
Выражаю огромную благодарность врачу гастроентерологу Короткевич Ирине Ивановне за ее оперативность и проффесионализм. Меня длительное время беспокоили неприятные, порой болезненные ощущения в области желудка. Ирина Ивановна сразу нашла причину, назначила анализы и инструментальную диагностику. Поскольку я правильно подготовилась, инструментальные обследования мы смогли сделать в тот же день. Было назначено первое лечение. Стало легче уже на второй день. Очень жалею, что раньше не пришла к доктору и занималась самолечением.
Тамара
Полтава, 09.01.2022
Оцінка:
Хочу залишити найпозитивніший відгук про роботу лікаря Власюк Станіслав Володимирович. Була раніше у нього на консультації, обмовили всі моменти терапії і ось день настав ікс. Переживала дуже. Проте, Станіслав Володимирович, як завжди заспокоїв і добре провів маніпуляцію, саме латексне лігування гемороїдального вузла. Абсолютно не боляче під час маніпуляції, після першого дня є невеликий дискомфорт, але це дрібниці. Відразу після операції я вела абсолютно соціально активне життя. Дуже рада, що в Україні стрімко впроваджуються безопераційні методи лікування геморою.
Тамара
Полтава, 09.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тамара. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу об'єктивну думку відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік