0 800 30 11 77
Віталій Миколайович дуже компетентна людина, знає і уміло користується новітніми методами в проктології. Все стосовно хвороби доступно пояснив, назначив лікування. Раджу всім цього дуже перспективного лікаря.
Руслан
Полтава, 08.06.2023
Оцінка:
Здавала у вас аналіз на хгч. Попередньо побачивши на сайті що результат має прийти на наступний день. На наступний день почекавши вирішила зателефонувати і уточнити коли мають бути результати, на що мені відповіли що попередня дата готовності стоїть через 5 днів. Чому мене про це не попередили завчасно. Я б тоді не витрачала свій час та кошти і здала б у іншому місці. А так прийшлось переплачувати і здавати ще раз в іншій клініці.
Софія
Полтава, 27.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що терміни виконання лабораторних досліджень на нашому офіційному сайті вказано коректно. Лабораторне дослідження виконано в зазначений регламентний термін, результат відправлено на пошту пацієнта в автоматичному режимі. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Пройшов курс лікування внутрішнього геморою у лікаря Гавриленко Віталія Миколайовича. Лікар порадив метод лікування – лігування латексними кільцями. Лікування пройшло безболісно та ефективно! Раджу всім пацієнтам відділення проктологія лікаря Гавриленко В.А.
Ілля
Полтава, 26.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілле. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гавриленко Віталія Миколайовича. Цінуємо Вашу думку та рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не сподобалась консультація у лікаря Ступар Наталії Миколаївни. Завжди думав, що приходячи у платну клініку, можна розраховувати на персоналізований і уважний підхід. Але, на жаль, на сьогоднішньому прийомі стикнувся з протилежною ситуацією. Буду записуватись до іншого спеціаліста. Не рекомендую цього лікаря.
Єгор
Полтава, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єгоре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Відзначаємо, що перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. За висновком консультації пацієнт завжди отримує консультативне заключення з рекомендаціями щодо подальшої лікувально-діагностичної тактики. Безумовно, взаєморозуміння лікаря й пацієнта є важливим для досягнення успіху у лікуванні. У клініці завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така необхідність, кожний напрямок представлений кількома фахівцями. Будемо раді бачити у клініці. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний персонал ввічливий.Була у Наказненко Надії Володимирівни.Отрималахороші поради
Тетяна
Полтава, 23.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Наказненко Надії Володимирівни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Хочу залишити свій відгук про лікаря - проктолога Гавриленко Віталія Миколайовича. Новітні технології плюс лікар, який на відмінно знає свою справу, роблять свої дива. Кожен прийом проходив легко і позитивно, а хірургічне втручання пройшло безболісним з доступним роз'ясненням. Уважний, відповідальний та приємний у спілкуванні. Дякую за вирішення моєї проблеми, в результаті якої я зовсім позбулася багаторічного болю та дискомфорту. Почуваюся чудово. Ще раз дякую. Бажаю залишатися найкращим лікарем.
Буряк Наталія Анатоліївна
Полтава, 22.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Анатоліївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до Гавриленка Віталія Миколайовича. Для нас є важливим, що лікар допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Цінуємо Вашу думку, вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого спеціаліста. Згодні з Вами, що під час лікування велике значення має довіра до лікаря та комфорт у спілкуванні. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив операцію з видалення геморою, оперував лікар Ярмак Євген Іванович, рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста! За 15 хвилин, виправив те що мене мучило 4 роки, Всім рекомендую цю клініку!!! І мирного неба всім!
Сергій
Полтава, 04.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Ярмака Євгена Івановича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робили колоскопічне обстеження. Серйозне і зовсім не дешеве (з наркозом, з гістологією). Відео обстеження, яке для онкологів потрібне, не ведеться (уточнення, коли ми робили обстеження, зовсім не думали, що прийдеться до онкологів звертатися). Але коли робили обстеження лікарі, вони ж розуміли, що нам прийдеться звертатися. Онкологія, приймає лише, і хоче бачити лише записи обстеження, а не ваші описи. Про те, що у вас не ведеться запис ніхто теж не попереджав. Безкоштовне ЕКГ і те ведеться запис і віддали, в не вашій лікарні. Я вважаю, за такі гроші і з такою апаратурою, ви повинні вести записи оглядів працівників
Наталія
Полтава, 24.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що всі лікувально-діагностичні процеси в клініці проводяться в рамках вимог чинного законодавства. При запису на прийом пацієнт отримує стандартну інформацію про послугу, якщо у пацієнта виникають додаткові питання - ми залюбки надаємо інформацію. Нами перевірено факти і зазначаємо, що були виконані всі обов'язкові умови по даній діагностиці, в тому числі додаткове лабораторне дослідження матеріалу. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Павло
Полтава, 19.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважний та ввічливий персонал. Свінчук Олена Миколаівна - спеціаліст найвищого рівня!!! Дякую за лікування і гарне ставлення.
Ольга
Полтава, 18.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря й персоналу клініки. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря Свінчук Олени Миколаївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Невимушена домашня атмосфера! не відчув що хворий! рекомендую!
ГАВРЮШОВ
Полтава, 18.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Почну із слів подяки лікарському складу та працівникам клініки! Там працюють спеціалісти, які дійсно переймаються вашими проблемами. За останній час тричі супроводжувала маму до ОН Клінік. Якщо зазвичай фраза «Їдемо до лікаря» викликає занепокоєння, то сюди вона їде без хвилювання і навіть з цікавістю. Перший раз ми потрапили до дерматолога Христофора Василя Олексійовича. Був дуже ретельний огляд і довге опитування. Проблема була в запаленні біля суглоба великого пальця ноги, потім пішло до щиколотки і нога зробилася, як «колода», неможливо було на неї стати. Призначене лікування було доступним, коштувало «не всі гроші світу», і давало швидкі результати, за 3-4 дні все стабілізувалося. Наступного разу прийшлося звернутися, щоб пройти УЗД і отримати консультацію гастроентеролога, оскільки боліло вже дуже, а по направленню УЗД і огляд не раніше ніж через 3 тижні, рішення прийшлося приймати швидко і довго вже не думали, куди звертатися. Лікар УЗД Величко Ірина Олексіївна – уважна, ретельна, відповідальна, особливу увагу приділяла проблемним місцям, в процесі огляду давала вичерпні відповіді на всі запитання. Ну і «вишенька на торті» гастроентеролог Короткевич Ірина Іванівна – досвідчена, впевнена, висококваліфікована, ми були в захваті від спілкування з нею. Сьогодні тільки другий день лікування, а мама вже змогла спокійно спати вночі. Думаю діло буде) Щиро дякую за увагу і допомогу!
Вікторія
Полтава, 14.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та лікарів. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Для нас важливо знати, що Христофор Василь Олексійович допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям та пацієнт залишився задоволений результатом лікування. Раді, що Ви в друге обрали клініку й також звернулися до наших фахівців Величко Ірини Олексіївни та Короткевич Ірини Іванівни. Цінуємо Вашу високу відзнаку професіоналізму наших спеціалістів. Також дякуємо, що особливо звернули увагу на комфорт у спілкуванні з лікарями, якість та інформативність отриманих консультацій. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.