Дерматологія в Ужгороді

Шкірний покрив – це унікальний за своєю будовою і функціями орган людського тіла.

На жаль, як і інші системи організму, він схильний до хвороб. І під проблемною шкірою дерматологи мають на увазі щось більш серйозне, ніж схильність до появи косметичних дефектів.

Ми приймаємо з таких питань:

Озброївшись багаторічним досвідом й новітніми розробками, сучасна дерматологія в Ужгороді всі свої знання та сили сконцентрувала в багатопрофільному медичному закладі «ОН Клінік».

Професійні дерматологічні послуги, що надаються в мережі медичних центрів «ОН Клінік» в Україні, включають в себе діагностику, профілактику та терапію наступних станів і захворювань:

 • акне (вугровий висип);
 • атопічний дерматит (екзема у дорослих, діатез у дітей);
 • алергічний дерматит (кропив’янка);
 • свербіж шкіри різного ґенезу;
 • себорея (порушення саловиділення);
 • вітиліго (недолік фарбувального пігменту меланіну);
 • екзема;
 • трихофітія (стригучий лишай);
 • псоріаз, або лускатий лишай (комплексне лікування без використання гормональних препаратів);
 • родимки;
 • доброякісні новоутворення шкіри, викликані папіломавірусом людини (бородавки, папіломи, кондиломи);
 • контагіозний молюск;
 • демодекоз (вугровий кліщ залозниця);
 • мікотичні ураження шкіри, нігтів та волосистої частини голови (грибок).

З якими цілями використовується плазмоліфтинг в дерматології?

Плазмоліфтинг - це процедура по відновленню шкіри на клітинному рівні, в ході якої в проблемні місця вводиться власна плазма пацієнта, збагачена тромбоцитами, вітамінами та мінералами. Плазмоліфтинг в дерматології застосовується при акне (прищах), дерматит, розтяжках, псоріазі, екземі та інших проблемах шкіри. Плазмоліфтинг для обличчя використовують з метою запуску процесу регенерації клітин, омолодження і підтяжки шкіри. Процедура підходить для всіх типів шкіри та проводиться в будь-який час року. Протипоказаннями до проведення плазмоліфтинга є алергія на гепарин, гострі інфекційні хвороби, прийом антибіотиків, онкологічні та психічні захворювання, а також хронічні хвороби в стадії загострення.

У відділенні дерматології «ОН ​​Клінік Ужгород», в разі потреби, кожному пацієнтові підбирається індивідуальна програма лікування, яка розробляється особисто для нього після встановлення точного діагнозу і ретельного збору анамнезу. Завдяки високотехнологічному медобладнанню, яким забезпечене відділення, остаточний діагноз може бути поставлений вже на первинному огляді. Тоді ж визначається і тактика лікування.

За показаннями часто призначаються додаткові лабораторні дослідження. При підозрі на онкопатологію проблемна шкірна ділянка обстежується за допомогою інноваційного приладу: дерматоскопа. Цифрова дерматоскопія дозволяє абсолютно безболісно визначити природу новоутворення, не вдаючись при цьому до оперативного втручання (біопсії).

У лабораторії індивідуально для Вас підберуть комплекс доглядаючих і лікувальних засобів, вироблених за унікальними авторськими рецептурами (креми, бальзами, мазі).

Для лікування шкірних захворювань дерматолог також може призначити фізіотерапевтичні процедури. У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» у відділенні дерматології лазерна терапія використовується для лікування екземи, алопеції, псоріазу, акне, дерматиту, зменшення свербіння та усунення шрамів. Після лазерних процедур покращується обмін речовин та відбувається прискорення зростання нових клітин дерми.

У дерматології для позбавлення від шрамів та рубців застосовується фонофорез (фізіотерапевтична процедура, заснована на дії ультразвукового випромінювання). Фонофорез дозволяє посилити ефект медикаментів місцевого застосування, сприяючи їх глибокому проникненню під шкірний покрив. Також він покращує обмін речовин, мікроциркуляцію крові, стимулює процес регенерації шкіри.

Фахівці дерматологічного відділення «ОН Клінік Ужгород» чудово розуміють, як важлива для кожної людини його індивідуальність та неповторна зовнішність. Нехай кожен залишається самим собою! Команда медичних професіоналів супроводить на цьому шляху кожного, хто потребуватиме допомоги.

Томінець Оксана Василівна
Томінець Оксана Василівна
Лікар відділення дерматології

Вартість прийому лікарів дерматології у Ужгороді

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Дерматоскопія (1 елемент)

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі