Відділення гінекології в Ужгороді

Із проблемою захворювань жіночої статевої системи стикається майже кожна жінка хоча б раз у житті.

В основному, це порушення гормонального фону організму, інфекції, які передаються статевим шляхом, ерозія шийки матки й менструальні дисфункції.

Для збереження жіночого здоров'я потрібно регулярно відвідувати гінеколога. Завдання лікаря – постійно спостерігати за жіночим організмом і стежити за здоров'ям жіночих статевих органів. Гінеколог в Ужгороді знаходить причини захворювань, діагностує їх, лікує й не допускає ускладнення.

Регулярні консультації гінеколога дозволять молодим дівчатам і жінкам запобігти серйозним захворюванням репродуктивної системи. Наприклад, на ранній стадії рак шийки матки не проявляється. Хвороба виявляється тільки через 10-15 років, якщо це латентна форма раку. До ускладнень можуть призвести щомісячні менструації, через які розвивається залізодефіцитна анемія: з'являються проблеми зі шкірою, серцем, волоссям і органами травлення. Основна мотивація дівчат і жінок – постійно стежити за станом свого здоров'я й виявити захворювання на початковому етапі розвитку.

На прийом до гінеколога слід ходити мінімум 1 раз на рік. Цього досить, щоб регулярно оцінювати здоров'я репродуктивних органів і не допустити безпліддя або рак.

Обов'язково відвідувати гінеколога, якщо жінка:

  • живе активним статевим життям;
  • часто змінює статевих партнерів;
  • не хоче завагітніти або навпаки, хоче завагітніти;
  • має обтяжену спадковість: у мами або в бабусі були злоякісні або доброякісні новоутворення.

Таким жінкам потрібно відвідувати лікаря раз на 6 місяців. Для виявлення патологій використовується УЗД, кольпоскопія й інші методи діагностики. Підозрюючи інфекцію, лікар призначає лабораторні дослідження.

Жінка може відвідати приватну гінекологію в Ужгороді позапланово, якщо вона спостерігає болісні, тривалі й інтенсивні менструації, запланувала вагітність або змінила статевого партнера. Чудовий гінеколог у медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» – це не лише лікар, але й друг, якому дівчина може відкритися й поділитися проблемами сексуального характеру. Чим вищий ступінь довіри, тим ясніше проводиться діагностика й ефективніше працює лікування.

З якого віку потрібно відвідувати гінеколога?

Дівчинці рекомендуємо регулярно відвідувати гінеколога з моменту першої менструації (менархе), але не пізніше 14-ти років. Це потрібно робити не менше одного разу на рік. Лікаря можна відвідувати позапланово в будь-якому віці, якщо в дитини виникли захворювання статевих органів, наприклад, вульвіт.

Щоб огляд у лікаря пройшов комфортно, дівчинці слід ходити на прийом з батьками. Вони потрібні не лише для психологічного комфорту, але й для того, щоб відповісти на ті питання лікаря, на які дівчинка не відповість, наприклад, чи були в дитини гінекологічні захворювання в ранньому віці і як часто вони виникали, чи були проблемні пологи.

Після 18 років дівчинка може відвідувати гінеколога самостійно. У цьому віці лікар проводить навчальні заходи: розповість про гігієну статевих органів, правильну контрацепцію, вплив гормонів на зміну тіла та психоемоційний фон, пояснить основи жіночої анатомії й фізіології.

Звертаємо вашу увагу, що в Ужгороді на даний момент діє лише доросле відділення гінекології, відвідування з 18 років.

Що лікує гінеколог?

У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» гінеколог лікує наступні захворювання й патологічні стани:

Гінекологи також надають послуги: підбір методів контрацепції, медикаментозний аборт.

Як доповнення до медикаментозного та оперативного лікування, гінеколог також може призначити фізіотерапію жінкам, які страждають на спайкову хворобу або порушення роботи яєчників.

У відділенні гінекології медичного центру «ОН Клінік Ужгород» застосовується метод електрофорезу для стимулювання гормональної функції яєчників, лікування коліту та спайок малого таза. Після проведення електрофорезу покращується кровообіг статевих органів, відновлюється овуляторна функція, знижуються запальні процеси.

Як підготуватися до огляду в гінеколога?

Щоб огляд пройшов результативно, до нього потрібно підготуватися:

  • перед прийомом потрібно сходити в туалет і спорожнити кишечник;
  • прийняти душ і надягти чисту білизну;
  • не спринцювати піхву;
  • не використовувати інтимні дезодоранти;
  • за добу не вживати алкоголь.

Регулярне відвідування гінеколога – основа жіночого здоров'я. Не пропустіть хворобу та не дайте їй розвинутися до стадії ускладнень. Прийдіть на консультацію до лікаря й вилікуйте недугу.

Пузако Наталія Геннадіївна
Пузако Наталія Геннадіївна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів гінекології у Ужгороді

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі