Урологія в Ужгороді

Вплив навколишнього середовища, шкідливі звички негативно позначаються на чоловічому здоров'ї, наприклад, з'являються проблеми з ерекцією.

Симптоми цієї недуги не можна не помітити, проте не кожен квапиться до уролога, відчуваючи обмеження та дискомфорт.

Ми лікуємо:

Урологія – великий пласт медицини, який займається діагностикою й лікуванням хвороб органів сечової і статевої системи в чоловіків і жінок. Щорічно 5% населення України госпіталізується в стаціонар через урологічні захворювання. Чоловіки найчастіше звертаються через еректильну дисфункцію й передчасну еякуляцію, жінки – у результаті хвороб нирок і сечовивідних шляхів. «ОН Клінік Ужгород» займається діагностикою, лікуванням і профілактикою урологічних захворювань.

Що лікує уролог у чоловіків?

Чоловіча урологія займається лікуванням наступних хвороб і патологічних станів:

 • гострі кондиломи й папіломи;
 • порушення еякуляції;
 • запалення передміхурової залози (простатит);
 • порушення ерекції (для чоловіків старше 18 років);
 • передчасне сім'явиверження;
 • захворювання, що передаються статевим шляхом.

Є дві категорії пацієнтів: перші ходять до лікаря через виникнення хвороби, другі – для планового обстеження й профілактики. У чоловіків з першої групи постійно спостерігаються проблеми зі статевим членом, ерекцією й сечовипусканням. У чоловіків із другої групи таких проблем немає: вони постійно ходять на прийом до уролога й проходять профілактичний огляд, захищаючи себе від чоловічих хвороб.

На консультації уролог оглядає чоловіка й пальпує статеві органи – це стандартна процедура, без якої неможливо виявити хвороби репродуктивної системи чоловіка. Для додаткової діагностики уролог призначає додаткові методи дослідження. Щорічно відвідуючи лікаря, можна зберегти чоловіче здоров'я: задоволення від сексу, безболісне сечовипускання й здатність до запліднення. У цьому допоможуть урологи «ОН Клінік Ужгород».

Доплерографія судин статевого члена в Ужгороді

Ультразвукова доплерографія (УЗДГ) артерій і вен статевого члена - це неінвазивний метод діагностики різних патологій чоловічого статевого органу, пов'язаних з порушенням кровообігу (еректильна дисфункція, хвороба Пейроні, кавернозний фіброз тощо). Пыд час УЗД статевого члена з доплером у режимі реального часу оцінюється стан кровоносних судин: діаметр і тонус стінок, швидкість кровотоку.

Ультразвукове обстеження судин пеніса дозволяє з'ясувати причину порушення кровообігу в органі та визначити його ступінь. Показання до проведення доплерографії судин члена:

 • травма статевого органу;
 • викривлення члена;
 • наявність об'ємних утворень у чоловічому статевому органі;
 • еректильна дисфункція.

Протипоказань до проведення УЗДГ члена немає. Доплерографія судин статевого члена повністю безпечна і може виконуватися за призначенням лікаря стільки раз, скільки це необхідно. УЗД статевого члена з доплерографією не вимагає попередньої підготовки. Після завершення дослідження пацієнт отримує розшифровку результатів.

Що лікує уролог у жінок?

Жіноча урологія лікує наступні хвороби:

 • стриктури уретри й міхурово-сечовідний рефлюкс, включаючи вроджені дефекти;
 • запальні захворювання сечостатевої системи: уретрит, цистит і пієлонефрит;
 • сечокам'яна хвороба нирок;
 • порушення сечовипускання;
 • новоутворення сечостатевої системи.

Щоб продіагностувати хворобу, лікар оглядає пацієнта, оцінює стан уретри й сечоводу. Для уточнення діагнозу лікар призначає ультразвукове дослідження й лабораторну діагностику. У медичному центрі урології в Ужгороді для діагностики лікарі використовують ефективні й безпечні методи: УЗД, доплерографію, біотезіометрію, зовнішній огляд, пальпацію, тестування на наявність еректильної дисфункції.

Плазмоліфтинг урогенітальної зони в Ужгороді

PRP-терапія (плазмотерапія) в урології проводиться з метою усунення болючого сечовипускання, відновлення пошкоджених тканин, прискорення регенеративних процесів слизової оболонки, нормалізації діурезу і профілактики урологічних захворювань. Плазмоліфтінг для чоловіків є одним з найбільш ефективних методів в боротьбі з передчасною еякуляцією і хворобою Пейроні (захворювання, що супроводжується викривленням статевого члена). В ході терапії пацієнт отримує ін'єкції з власної плазми, збагаченої тромбоцитами. Перед проведенням плазмоліфтинга необхідна консультація лікаря-уролога, який проведе обстеження і призначить необхідний курс лікування.

Коли потрібно звертатися до уролога?

До уролога потрібно звернутися, якщо людина:

 • відчуває дискомфорт або біль під час сечовипускання;
 • відчуває болі в попереку;
 • щоранку бачить набряки на обличчі;
 • втратила сексуальний потяг;
 • виявила новоутворення на зовнішніх статевих органах.

Якщо не відвідувати уролога, підозрюючи хвороби сечостатевої системи, то можуть виникнути ускладнення: безпліддя, нетримання сечі, психічні порушення, повна втрата задоволення від сексу. Запущена хвороба вимагає хірургічного й тривалого медикаментозного лікування.

Для лікування еректильної дисфункції, хвороби Пейроні та хронічного простатиту уролог також може призначити фізіотерапевтичні процедури. Поліпшенню ерекції сприяють електростимуляція простати та ЛНТ-терапія (вплив на область малого таза за допомогою негативного тиску). За хронічного простатиту лікар може рекомендувати курс лазерної терапії.

У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» у відділенні урології лазеротерапія застосовується за лікування циститу та простатиту. Під впливом лазерних променів клітини насичуються киснем, активізується місцевий імунітет та проходить запальний процес у сечостатевих органах.

Для лікування інфекційно-запальних захворювань в урології, наприклад, простатиту, уретриту, аденоми простати, уролог може призначити фонофорез, який знімає запалення і сприяє зняттю болю, прискорюючи процес загоєння. Також фонофорез застосовується у терапії за хвороби Пейроні (викривлення статевого члена внаслідок фіброзу оболонки печеристих тіл).

Для лікування еректильної дисфункції в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» використовується ЛВТ-терапія, що дозволяє досягти покращення потенції в короткий термін. Принцип дії ЛВТ-терапії полягає у створенні негативного тиску навколо статевого члена, що прискорює приплив крові до органів малого таза. Після фізіопроцедури покращується потенція, повертається ранкова ерекція, збільшується тривалість статевого акту.

Якщо ви виявили ці симптоми, зверніться по допомогу. Лікарі «ОН Клінік Ужгород» продіагностують і вилікують вашу хворобу. Не зволікайте з відвідуванням і запишіться на прийом.

Репринцев Владислав Леонідович
Репринцев Владислав Леонідович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів урології у Ужгороді

Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Ужгород

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі