Logo
0 800 30 77 33

Терапія в Ужгороді

Погіршення самопочуття і поява болю в тілі можуть вказувати на порушення роботи внутрішніх органів, а також розвиток інфекційних або запальних процесів в організмі.

За загального погіршення стану здоров'я слід записатись до терапевта.

Ми лікуємо:

Що лікує терапевт в Ужгороді?

Терапевт — лікар широкого профілю, який проводить діагностику і лікування хвороб внутрішніх органів. Терапевт допомагає виявити та запобігти розвитку інфекційних захворювань і запальних процесів серцево-судинної, нервової, травної та дихальної систем.

На патології органів дихальної системи можуть вказувати кашель, утруднене дихання та постійне відчуття нестачі повітря. Набряклість тіла, головний біль і запаморочення свідчать про розвиток патологій нервової системи. Симптоми, за яких потрібно записатися на прийом у терапевта:

 • порушення концентрації;
 • підвищена знервованість;
 • дратівливість та слабкість;
 • швидка втомлюваність і постійне бажання спати.

На хвороби органів травлення можуть вказувати різкий набір або зниження ваги, гіркота в роті та неприємний запах з рота, проноси та часті закрепи, нудота і блювання, біль у животі. За підозри на захворювання травної системи (холецистит, панкреатит, гастродуоденіт) терапевт спрямовує на консультацію до гастроентеролога. Терапевт також лікує гіпертонію (підвищений кров'яний тиск) та гіпотонію (знижений кров'яний тиск).

Рекомендується щорічно проходити в терапевта профілактичний медичний огляд, завдяки якому можна виявити різні захворювання на ранніх стадіях. Залежно від скарг пацієнта лікар направляє на обстеження та лабораторні аналізи, за результатами яких ставить діагноз, призначає терапію та дає рекомендації щодо поліпшення стану здоров'я.

Консультація та лікування у терапевта в Ужгороді

На прийомі терапевт запитує скарги, уточнює час їх появи, а також проводить огляд. Під час консультації терапевт проводить:

 • прослуховування серця та легень;
 • перкусії (простукування) порожнин легень, живота і серця;
 • вимірювання артеріального тиску та температури тіла.

Після фізичного огляду терапевт спрямовує на інструментальну діагностику (ендоскопію, УЗД). Лікар розшифровує результати, ставить діагноз та призначає курс терапії, який може включати прийом лікарських препаратів і дотримання дієти.

За результатами обстеження терапевт може направити на консультацію до вузькопрофільного фахівця (гінеколога, проктолога, уролога). До лікаря вузького профілю пацієнт прямує у разі необхідності проведення додаткових досліджень для підтвердження діагнозу, а також для лікування захворювань, якими не займається терапевт.

Терапевт в «ОН Клінік Ужгород» допомагає позбутися харчового отруєння, алкогольної інтоксикації, а також лікує захворювання печінки, нирок, шлунка, легенів, серцеві та судинні патології. До лікаря також слід звернутися для лікування підвищеного та зниженого тиску, за постійного головного болю та мігренів, розладу стулу, болів у серці та задишки.

Терапевт в Ужгороді також займається діагностикою та лікуванням застуди, грипу і  ГРВІ. За нежитю та закладеності носа, високої температури, м'язового і головного болю, кашлю та болю в горлі потрібно проконсультуватися з терапевтом. У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна записатися до приватного терапевта на онлайн-прийом, під час якого консультація проводитиметься за відеозв'язком.

Уточнити вартість консультації терапевта у медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна на нашому сайті. Записатися на прийом до терапевта можна онлайн через форму запису на прийом або за номером телефону.

Лікування гіпертонії в Ужгороді

Гіпертонія — серцево-судинне захворювання, в якому підвищується артеріальний тиск. Симптоми гіпертонії:

 • кровотеча з носу;
 • головні болі;
 • нерегулярний серцевий ритм;
 • шум у вухах;
 • погіршення зору.

Гіпертонія може бути первинною (підвищений тиск є основним захворюванням) та вторинною (гіпертонія виступає ознакою іншого захворювання). Причинами розвитку гіпертонії може бути цукровий діабет, ожиріння, вагітність.

Медикаментозне лікування артеріальної гіпертонії проводиться діуретиками, альфа-адреноблокаторами та бета-адреноблокаторами, судинорозширювальними засобами. Додаткові рекомендації для лікування гіпертонії:

 • відмова від алкоголю;
 • регулярні фізичні навантаження;
 • зниження стресу;
 • зменшення споживання солі.

Вилікувати гіпертонію назавжди допоможе постійний контроль артеріального тиску та виконання рекомендацій терапевта. Особливої ​​уваги потребує лікування брадикардії (пульсу менше за 60 ударів на хвилину) за гіпертонії. У разі виявлення зниженого пульсу слід звернутися до терапевта, який підбере курс лікування.

Записатися на прийом до терапевта та пройти лікування гіпертонії в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна через форму запису на прийом або за вказаним номером телефону.

Лікування ішемічної хвороби серця в Ужгороді

Ішемічна хвороба серця — захворювання, за якого знижується приплив крові до серцевого м'яза, що призводить до недостатнього одержання кисню серцем. Розрізняють гостру та хронічну ішемічну хворобу серця. Гостра ішемічна хвороба серця розвивається у разі раптового зменшення припливу крові, а хронічна проявляється постійно ослабленим припливом крові до серця.

Через зниження здатності серця перекачувати кров підвищується ймовірність порушення серцевого ритму та серцевого нападу. Симптоми ішемічної хвороби серця:

 • біль у лівій частині грудей, шиї та щелепи;
 • пітливість;
 • постійна втома;
 • нудота і блювання;
 • швидке серцебиття.

Лікування ішемічної хвороби серця проводиться за допомогою препаратів, що знижують рівень холестерину, блокаторів кальцієвих каналів та бета-блокаторів. Записатися на діагностику ішемічної хвороби серця можна у медичному центрі «ОН Клінік Ужгород».

Ішемічній хворобі серця у жінок і чоловіків можна запобігти. Профілактика ішемічної хвороби серця включає:

 • відмову від сигарет та алкоголю;
 • обмеження стресових ситуацій;
 • здорове харчування (включення в раціон свіжих овочів і фруктів, обмеження жирної та смаженої їжі);
 • контроль ваги;
 • фізичні навантаження.

Записатися на прийом до терапевта та пройти лікування ішемічної хвороби серця в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна за телефоном або через форму запису на прийом, вказані на сайті.

Лікування варикозу в Ужгороді

Варикоз — захворювання вен, викликане неправильним кровотоком і накопиченням крові через збій у роботі венозних клапанів. Симптомами варикозу є опухлі вени синього або темно-фіолетового кольору, які з'являються на ступнях і ногах і утворюють нерівну поверхню шкіри. Для ретикулярного варикозу характерна поява помітних підшкірних вен синього кольору, які виступають над поверхнею шкіри.

Варикоз під час вагітності через додатковий тиск на стінки кровоносних судин, які можуть бути ослаблені через рівень гормонів. За варикозного розширення вен після пологів слід звернутися до терапевта на лікування варикозу.

Лікування вен, що випирають, на руках призначається в залежності від причини їх появи. Можливі причини варикозу на руках:

 • генетична схильність;
 • часті фізичні навантаження на руки;
 • запалення вен;
 • глибокий чи поверхневий тромбоз (повне чи часткове перекриття вени кров'яним згустком).

Після огляду та збору анамнезу терапевт дасть рекомендації, які допоможуть прибрати прояви варикозу, та підбере курс терапії. Боротися з варикозом також можна за допомогою вправ, схуднення, підняття ніг, використання компресійних панчіх. Чітке дотримання рекомендацій лікаря дозволить зменшити больовий синдром і запобігти загостренню варикозу у чоловіків і жінок.

Записатися на прийом до терапевта та пройти лікування варикозу в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» можна через форму запису на прийом або за вказаним номером телефону.

Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.